CV47 - MEYDAN-ZEYTİNKÖY-ETİLER-SİGORTA-GÜLLÜK-K.ALTI CAD.-MELTEM- Otobüsü Saatleri
Etiketler
CV47 No'lu Antalya Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
GİDİŞ: MEYDAN-ZEYTİNKÖY-ETİLER-SİGORTA-GÜLLÜK-K.ALTI CAD.-MELTEM-
AKVARYUM-MİNİCİTY
DÖNÜŞ: GÜNEŞEV-MELTEM-100.YIL-GÜLLÜK-SİGORTA-ETİLER-ZEYTİNKÖY-
MEYDAN
GİDİŞ /DÖNÜŞ
Meydan Aktarma Merkezi - Aspendos Blv. - Termesos Blv. - Yiğitler Cd. - Şht Ercan Cd. - 965 Sk. - 1110
Sk. – 1115 Sk.- Yunus Emre Cd. - Aşık Veysel Cd. – 1162 Sk. – 2773 Sk. - 1127 Sk. - 1157 Sk. - Aşık Veysel
Cd. - Karacaoğlan Cd. - Opera Kavşağı - Tonguç Cd. - 625 Sk. - Sokullu Cd. - SSk. - Vatan Blv. - Orman
Bölge Md - Anafartalar Cd. - Konyaaltı Cd. - T.Akıltopu Cd. - Meltem Blv. – 8. Cadde - S.Sabancı Blv. -
Dumlupınar Blv. - Akvaryum - Minicity Kav. – 601 Sokak – 5.Cd. - 7.Cd - İl Sağlık Müd.kav.- Atatürk Blv. –
Güneşev – Antalyaspor Kav. - Dumlupınar Blv. - Meltem Blv. - T.Akıltopu Cd. - 100. Yıl Blv. - Anafartalar Cd.
- SSk. - Vatan Blv. - Orman Bölge Md - Sokullu Cd. - 625 Sk. - Opera Kavşağı - Karacaoğlan Cd. – 1150
Sk. – 2773 Sk. - 1162 Sk. - Yunus Emre Cd. - 1115 Sk. - 1110 Sk. - 965 Sk. - Şht Ercan Cd. - Yiğitler Cd.
- Termesos Blv. - Aspendos Blv. – Perge Blv. – 1595 Sk. - Meydan Aktarma Merkezi
MEYDAN HAFTA İÇİ
06:00 06:15 06:30 06:45 07:00 07:15 07:30 07:45 08:00 08:15 08:30 08:45
09:00 09:15 09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45
12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45
15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15 17:30 17:45
18:00 18:15 18:30 18:45 19:00 19:30 19:40 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00
22:30
MEYDAN HAFTA SONU
06:30 07:00 07:20 07:40 08:00 08:20 08:40 09:00 09:20 09:40 10:00 10:20
10:40 11:00 11:20 11:40 12:00 12:20 12:40 13:00 13:20 13:40 14:00 14:20
14:40 15:00 15:20 15:40 16:00 16:20 16:40 17:00 17:20 17:40 18:00 18:20
18:40 19:00 19:20 19:40 20:00 20:20 20:40 21:00 21:20 21:40 22:00
GİDİŞ: MEYDAN-ZEYTİNKÖY-ETİLER-SİGORTA-GÜLLÜK-K.ALTI CAD.-MELTEM-
AKVARYUM-MİNİCİTY
DÖNÜŞ: GÜNEŞEV-MELTEM-100.YIL-GÜLLÜK-SİGORTA-ETİLER-ZEYTİNKÖY-
MEYDAN
GİDİŞ /DÖNÜŞ
Meydan Aktarma Merkezi - Aspendos Blv. - Termesos Blv. - Yiğitler Cd. - Şht Ercan Cd. - 965 Sk. - 1110
Sk. – 1115 Sk.- Yunus Emre Cd. - Aşık Veysel Cd. – 1162 Sk. – 2773 Sk. - 1127 Sk. - 1157 Sk. - Aşık Veysel
Cd. - Karacaoğlan Cd. - Opera Kavşağı - Tonguç Cd. - 625 Sk. - Sokullu Cd. - SSk. - Vatan Blv. - Orman
Bölge Md - Anafartalar Cd. - Konyaaltı Cd. - T.Akıltopu Cd. - Meltem Blv. – 8. Cadde - S.Sabancı Blv. -
Dumlupınar Blv. - Akvaryum - Minicity Kav. – 601 Sokak – 5.Cd. - 7.Cd - İl Sağlık Müd.kav.- Atatürk Blv. –
Güneşev – Antalyaspor Kav. - Dumlupınar Blv. - Meltem Blv. - T.Akıltopu Cd. - 100. Yıl Blv. - Anafartalar Cd.
- SSk. - Vatan Blv. - Orman Bölge Md - Sokullu Cd. - 625 Sk. - Opera Kavşağı - Karacaoğlan Cd. – 1150
Sk. – 2773 Sk. - 1162 Sk. - Yunus Emre Cd. - 1115 Sk. - 1110 Sk. - 965 Sk. - Şht Ercan Cd. - Yiğitler Cd.
- Termesos Blv. - Aspendos Blv. – Perge Blv. – 1595 Sk. - Meydan Aktarma Merkezi
MEYDAN HAFTA İÇİ
06:00 06:15 06:30 06:45 07:00 07:15 07:30 07:45 08:00 08:15 08:30 08:45
09:00 09:15 09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45
12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45
15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15 17:30 17:45
18:00 18:15 18:30 18:45 19:00 19:30 19:40 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00
22:30
MEYDAN HAFTA SONU
06:30 07:00 07:20 07:40 08:00 08:20 08:40 09:00 09:20 09:40 10:00 10:20
10:40 11:00 11:20 11:40 12:00 12:20 12:40 13:00 13:20 13:40 14:00 14:20
14:40 15:00 15:20 15:40 16:00 16:20 16:40 17:00 17:20 17:40 18:00 18:20
18:40 19:00 19:20 19:40 20:00 20:20 20:40 21:00 21:20 21:40 22:00
Benzer Otobüs Hatları
- Antalya LC55 MEYDAN-B.ONAT CAD.-ÖZGÜRLÜK-BLV.-SEVAL SİT.- GÜMÜŞ SK. - ERMENEK Otobüsü Saatleri
- Antalya 702 E.VARSAK BLD.-KIZILARIK-MEVLANA-ESKİ OTOGAR-GÜLLÜK-K.KAPISI- Otobüsü Saatleri
- Antalya 517A AKSU – SOLAK – GÖKDERE – YURTPINAR – İHSANİYE – AKSU Otobüsü Saatleri
- Antalya UC32 SARISU-HURMA-UNCALI-TOROS MAH.-İL SAĞLIK MÜD.-GÜNEŞEV-MELTEM- Otobüsü Saatleri
- Antalya 504A KAMPÜS-KEPEZ-DUACI-ARAPLAR-DUACI-FATİH-KAMPÜS Otobüsü Saatleri
- Antalya 512 OTOGAR-ÇALLI-DEVLET HAST.-ATATÜRK BLV.-GÜRSU-HURMA-ÇAKIRLAR- Otobüsü Saatleri
- Antalya LC54 MEYDAN-PERGE BLV-KIRCAMİ-MURATPAŞA BLD.-GÜZELOBA-ERMENEK Otobüsü Saatleri
- Antalya 526 MEYDAN-TEDAŞ-PINARLI-ÇAMKÖY-EXPO CENTER Otobüsü Saatleri
- Antalya KC33 GÜRSU-ARAPSUYU-GÜNEŞEV-DEFTERDARLIK-GÜLLÜK-E.OTOGAR- Otobüsü Saatleri
- Antalya 511 KUNDU-ERMENEK-PINARLI KAV.-TEDAŞ-MEYDAN-D.GARAJI Otobüsü Saatleri
- Antalya 701A FATİH-ORGANİZE SANAYİ Otobüsü Saatleri
- Antalya LC54A MEYDAN-PERGE BLV-KIRCAMİ-MURATPAŞA BLD.-GÜZELOBA-ERMENEK Otobüsü Saatleri
- Antalya CV48 VARSAK-KARATAY LİSESİ-YILDIRIM BEYAZIT CAD.-MEVLANA-DEVLET HAST. Otobüsü Saatleri
- Antalya VC57 VARSAK-KÜTÜKÇÜ-TEVFİK FİKRET CAD.-ÇALLI-SİGORTA-100.YIL-DEVLET- Otobüsü Saatleri
- Antalya VF66 E.VARSAK BLD.-DÜDEN ŞELALESİ-SÜTÇÜLER-MEVLANA.-100.YIL-DEVLET- Otobüsü Saatleri
- Kayseri 210 ORUÇREİS İSTASYON Otobüsü Saatleri
- Konya 54 GAZİ - DUMLUPINAR / ESKİ GARAJ Otobüsü Saatleri
- Ankara 558 ERYAMAN LALEKENT-BATIKENT METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 197 NAFİZ GÜRMAN - KARŞIYAKA Otobüsü Saatleri
- Batman 6B 6:HAT:6:B: 28 NOLU ARAÇ:72 DK 198 Otobüsü Saatleri
- Adana 193 TAŞKÖPRÜ - METAL SANAYİ - GÖLBAŞI Otobüsü Saatleri
- İzmir 20 KOOPERATİF EVLERİ - KONAK Otobüsü Saatleri
- Bursa 2/G ŞEVKET YILMAZ DEVLET HASTANESİ - ŞHT.CENGİZ TOPEL CD. Otobüsü Saatleri
- İzmir 550 GÜNALTAY - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 613 BOSTANLI İSKELE - OTOGAR(YEŞİLOVA) Otobüsü Saatleri