703A - KUNDU-TRT-ÖZGÜRLÜK BLV.-KIRCAMİ-MEVLANA-GÜLLÜK-KALE KAPISI- Otobüsü Saatleri
Etiketler
703A No'lu Antalya Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
GİDİŞ: KUNDU-TRT-ÖZGÜRLÜK BLV.-KIRCAMİ-MEVLANA-GÜLLÜK-KALE KAPISI-
D.GARAJI
DÖNÜŞ: KIRCAMİ-ÖZGÜRLÜK BLV.-TRT-KUNDU
GİDİŞ /DÖNÜŞ
Kundu Aktarma Merkezi – Lara Turizm Yolu – Lara Cd. – Kader Sk. – Havaalanı Cd. – Özgürlük Blv. –
Sinanoğlu Cd. – Portakal Çiçeği Cd. – Burhanettin Onat Cd. – Mevlana Cd. – Adnan Menderes Blv. –
Yener Ulusoy Blv. – Anafartalar Cd. – Cumhuriyet Cd. – 21.Sk. – Şht. Binbaşı Cengiz Toytunç Cd. –
Balıkçıoğlu Cd. - Burhanettin Onat Cd. - Portakal Çiçeği Cd. – Sinanoğlu Cd. – Özgürlük Blv. –
Havaalanı Cd. – Kader Sk. – Lara Cd. – Güzeloba Aktarma Merkezi – Lara Cd. - TRT Kampı - Lara
Turizm Yolu – Kundu Aktarma Merkezi
KUNDU HAFTA İÇİ+HAFTA SONU
A A A A A A
06:00 06:20 06:40 07:00 07:20 07:40 08:00 08:20 08:40 09:00 09:20 09:40
10:00 10:20 10:40 11:00 11:20 11:40 12:00 12:20 12:40 13:00 13:20 13:40
14:00 14:20 14:40 15:00 15:20 15:40 16:00 16:20 16:40 17:00 17:20 17:40
18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00
DOĞU GRAJI HAFTA İÇİ+HAFTA SONU
A A A A A A
06:25 06:45 07:05 07:25 07:45 08:05 08:25 08:45 09:05 09:25 09:45 10:05
10:25 10:45 11:05 11:25 11:45 12:05 12:25 12:45 13:05 13:25 13:45 14:05
14:25 14:45 15:05 15:25 15:45 16:05 16:25 16:45 17:05 17:25 17:45 18:05
18:25 18:45 19:05 19:25 19:55 20:25 20:55 21:25 21:55 22:25 22:55 23:25
GİDİŞ: KUNDU-TRT-ÖZGÜRLÜK BLV.-KIRCAMİ-MEVLANA-GÜLLÜK-KALE KAPISI-
D.GARAJI
DÖNÜŞ: KIRCAMİ-ÖZGÜRLÜK BLV.-TRT-KUNDU
GİDİŞ /DÖNÜŞ
Kundu Aktarma Merkezi – Lara Turizm Yolu – Lara Cd. – Kader Sk. – Havaalanı Cd. – Özgürlük Blv. –
Sinanoğlu Cd. – Portakal Çiçeği Cd. – Burhanettin Onat Cd. – Mevlana Cd. – Adnan Menderes Blv. –
Yener Ulusoy Blv. – Anafartalar Cd. – Cumhuriyet Cd. – 21.Sk. – Şht. Binbaşı Cengiz Toytunç Cd. –
Balıkçıoğlu Cd. - Burhanettin Onat Cd. - Portakal Çiçeği Cd. – Sinanoğlu Cd. – Özgürlük Blv. –
Havaalanı Cd. – Kader Sk. – Lara Cd. – Güzeloba Aktarma Merkezi – Lara Cd. - TRT Kampı - Lara
Turizm Yolu – Kundu Aktarma Merkezi
KUNDU HAFTA İÇİ+HAFTA SONU
A A A A A A
06:00 06:20 06:40 07:00 07:20 07:40 08:00 08:20 08:40 09:00 09:20 09:40
10:00 10:20 10:40 11:00 11:20 11:40 12:00 12:20 12:40 13:00 13:20 13:40
14:00 14:20 14:40 15:00 15:20 15:40 16:00 16:20 16:40 17:00 17:20 17:40
18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00
DOĞU GRAJI HAFTA İÇİ+HAFTA SONU
A A A A A A
06:25 06:45 07:05 07:25 07:45 08:05 08:25 08:45 09:05 09:25 09:45 10:05
10:25 10:45 11:05 11:25 11:45 12:05 12:25 12:45 13:05 13:25 13:45 14:05
14:25 14:45 15:05 15:25 15:45 16:05 16:25 16:45 17:05 17:25 17:45 18:05
18:25 18:45 19:05 19:25 19:55 20:25 20:55 21:25 21:55 22:25 22:55 23:25
Benzer Otobüs Hatları
- Antalya CV67 MEYDAN-ZEYTİNKÖY-GÖKSU MAH.-ÇEVRE YOLU-ÇALLI-SİGORTA-DEVLET Otobüsü Saatleri
- Antalya 528 GÜZELOBA-ALTINTAŞ-GÜZELYURT-AKSU Otobüsü Saatleri
- Antalya KC33 GÜRSU-ARAPSUYU-GÜNEŞEV-DEFTERDARLIK-GÜLLÜK-E.OTOGAR- Otobüsü Saatleri
- Antalya 505 YENİKÖY-KÖMÜRCÜLER-ORGANİZE-KADİRLER-TOKİ-DÖŞEMEALTI- Otobüsü Saatleri
- Antalya LC70 GÜZELOBA-GÜZELBAĞ .-YALI CAD.-KIRCAMİ-D.GARAJI-100.YIL-DEVLET Otobüsü Saatleri
- Antalya TK52 MARİNA-GÜNEŞEV-ADLİYE-AHATLI-OTOGAR-DALLAR SİTESİ-GÖÇERLER Otobüsü Saatleri
- Antalya 526 MEYDAN-TEDAŞ-PINARLI-ÇAMKÖY-EXPO CENTER Otobüsü Saatleri
- Antalya 523 MEYDAN-KÜLTÜR SİT.-YALI CAD.-GÜZELOBA Otobüsü Saatleri
- Antalya MC12 MEYDAN-NARENCİYE-D.GARAJI-VALİLİK-GÜLLÜK-ÇALLI-YILDIRIM BEYAZIT Otobüsü Saatleri
- Antalya LC54A MEYDAN-PERGE BLV-KIRCAMİ-MURATPAŞA BLD.-GÜZELOBA-ERMENEK Otobüsü Saatleri
- Antalya TK51 OTOGAR-ÇALLI-SİGORTA-DEVLET-HAST.-ADLİYE-TIP FAKÜLTESİ-GÜRSU- Otobüsü Saatleri
- Antalya LC07 KUNDU-GÜZELOBA-BARINAKLAR BLV-ARIK CAD. Otobüsü Saatleri
- Antalya TC50A FATİH-SANTRAL-CEZAEVİ-YENİ SANAYİ-GÜLVEREN-MELTEM-DEVLET HAST.- Otobüsü Saatleri
- Antalya 525A MEYDAN-TOPÇULAR-ALTINOVA-ZEYTİNLİK Otobüsü Saatleri
- Antalya 518 AKSU-HACIALİLER-GÜZELYURT-AKSU Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 32 Ihlamurkent - Akademi (Siyah) Otobüsü Saatleri
- Ankara 302 ÖRNEK-YENİDOĞAN-ULUS-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- Konya 6 MERAM ESKİYOL / HAVZAN Otobüsü Saatleri
- İstanbul 85t ESENLER METRO - TAKSİM Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 64 Atlı Spor Kulübü - Şehir Hattı (Siyah) Otobüsü Saatleri
- Kayseri 111 GOP KOCASİNAN TEPEEVLER ALT GEÇİT Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 10 V.Şehir - İki Eylül Kamp. (Mavi) Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 5 Zincirli Kuyu - S.S.K (Siyah) Otobüsü Saatleri
- Sakarya 3 Kent Meydanı - Yeşiltepe - Yeni Terminal Otobüsü Saatleri
- Denizli 8 Anafartalar-Karşıyaka Otobüsü Saatleri