VF63A - VARSAK-BARAJ MAH.-SAKARYA BLV.-OTOGAR-TIP FAKÜLTESİ-DEVLET Otobüsü Saatleri
Etiketler
VF63A No'lu Antalya Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
GİDİŞ: VARSAK-BARAJ MAH.-SAKARYA BLV.-OTOGAR-TIP FAKÜLTESİ-DEVLET
HAST.
DÖNÜŞ: SOĞUKSU-OTOGAR-SAKARYA BLV.-BARAJ MAH.-VARSAK
GİDİŞ /DÖNÜŞ
Varsak Pazar Yeri Aktarma Merkezi - Muammer Aksoy Cd. ( 5702 Sk. ) - Baraj Mah. – 3502.Sk. –
Kırçiçeği Cd. – 3550.Sk. – Hastane Cd. - Mehmet Atay Cd. ( 6071.Sk.) - 6420.Sk. – 6722.Sk. –
Yeşilırmak Cd. – Sakarya Blv. – Dumlupınar Blv. – Antalyaspor Kavşağı – Falez Kavşağı – Tarık
Akıltopu Cd. – Toroslar Cd. - Dumlupınar Blv. – Sakarya Blv. - Yeşilırmak Cd. - 6722.Sk. – 6420.Sk. –
Mehmet Atay Cd. ( 6071.Sk.) - Kır Çiçeği Cd. – 3502.Sk. – Baraj Mah. – Muammer Aksoy Cd. ( 5702
Sk. ) - Varsak Pazar Yeri Aktarma Merkezi
VARSAK PAZAR YERİ HAFTA İÇİ
A A A A A A
06:00 06:20 06:40 07:00 07:20 07:40 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30
11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30
17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00
VARSAK PAZAR YERİ HAFTASONU
A A A A A A
06:00 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30
12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30
18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00
GİDİŞ: VARSAK-BARAJ MAH.-SAKARYA BLV.-OTOGAR-TIP FAKÜLTESİ-DEVLET
HAST.
DÖNÜŞ: SOĞUKSU-OTOGAR-SAKARYA BLV.-BARAJ MAH.-VARSAK
GİDİŞ /DÖNÜŞ
Varsak Pazar Yeri Aktarma Merkezi - Muammer Aksoy Cd. ( 5702 Sk. ) - Baraj Mah. – 3502.Sk. –
Kırçiçeği Cd. – 3550.Sk. – Hastane Cd. - Mehmet Atay Cd. ( 6071.Sk.) - 6420.Sk. – 6722.Sk. –
Yeşilırmak Cd. – Sakarya Blv. – Dumlupınar Blv. – Antalyaspor Kavşağı – Falez Kavşağı – Tarık
Akıltopu Cd. – Toroslar Cd. - Dumlupınar Blv. – Sakarya Blv. - Yeşilırmak Cd. - 6722.Sk. – 6420.Sk. –
Mehmet Atay Cd. ( 6071.Sk.) - Kır Çiçeği Cd. – 3502.Sk. – Baraj Mah. – Muammer Aksoy Cd. ( 5702
Sk. ) - Varsak Pazar Yeri Aktarma Merkezi
VARSAK PAZAR YERİ HAFTA İÇİ
A A A A A A
06:00 06:20 06:40 07:00 07:20 07:40 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30
11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30
17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00
VARSAK PAZAR YERİ HAFTASONU
A A A A A A
06:00 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30
12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30
18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00
Benzer Otobüs Hatları
- Antalya 600 OTOGAR - HAVALİMANI AKTARMASIZ Otobüsü Saatleri
- Antalya LF10 GÜZELOBA-ÖZGÜRLÜK BLV.-CEBESOY-D.GARAJI-100.YIL-MELTEM-ADLİYE- Otobüsü Saatleri
- Antalya 521 OTOGAR-GÜLVEREN-BAHTILI-ÇAKIRLAR-AKDAMLAR Otobüsü Saatleri
- Antalya MC12A MEYDAN-NARENCİYE-D.GARAJI-VALİLİK-GÜLLÜK-ÇALLI-YILDIRIM BEYAZIT Otobüsü Saatleri
- Antalya 503 OTOGAR-ÇALLI-SOĞUKSU-DEVLET HAST.-ADLİYE-GÜLVEREN-DURALİLER- Otobüsü Saatleri
- Antalya 701A FATİH-ORGANİZE SANAYİ Otobüsü Saatleri
- Antalya 508 VARSAK-ÇAMLICA-BAŞKÖY-TOKİ-DÖŞEMEALTI Otobüsü Saatleri
- Antalya TC93 OTOGAR-ÇALLI-GÜLLÜK-VALİLİK-IŞIKLAR-İSMET GÖKŞEN CAD. Otobüsü Saatleri
- Antalya VC56 VARSAK-DÜDEN ŞELALESİ-SÜTÇÜLER-KEPEZ BLD.-MEVLANA-MEYDAN- Otobüsü Saatleri
- Antalya 520A AKSU-BOZTEPE Otobüsü Saatleri
- Antalya 517A AKSU – SOLAK – GÖKDERE – YURTPINAR – İHSANİYE – AKSU Otobüsü Saatleri
- Antalya 504 KAMPÜS-KEPEZ-DUACI-ARAPLAR-DUACI-FATİH-KAMPÜS Otobüsü Saatleri
- Antalya 507 VARSAK-ÇAMLICA-KIZILLI- KETİR Otobüsü Saatleri
- Antalya 703A KUNDU-TRT-ÖZGÜRLÜK BLV.-KIRCAMİ-MEVLANA-GÜLLÜK-KALE KAPISI- Otobüsü Saatleri
- Antalya UC11A GÜRSU-ÇEVİK KUVVET-GÜLVEREN-TIP FAK.- DEFTERDARLIK-GÜLLÜK- Otobüsü Saatleri
- İstanbul 93t ZEYTİNBURNU-TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 19k KAYIŞDAĞI-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- Malatya 1 İSTASYON HATLARI Otobüsü Saatleri
- Kayseri 250 MİMAR SİNAN UGUREVLER Otobüsü Saatleri
- Kayseri 102 MEVLANA İSTASYON FAKÜLTE Otobüsü Saatleri
- Kayseri 263 AHİEVRAN KOCASİNAN SİNANKENT Otobüsü Saatleri
- İstanbul 37y YILDIZTABYA - VEZNECİLER Otobüsü Saatleri
- Ankara 119 KONUTKENT-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 16f FINDIKLI MAHALLESİ-HAREM-ÜSKÜDAR Otobüsü Saatleri
- Trabzon SOFRAKAYA - YENİCUMA - DOĞUM HASTAHANESİ (Özel Halk Otobüsü) SOFRAKAYA - YENİCUMA - DOĞUM HASTAHANESİ (Özel Halk Otobüsü) Otobüsü Saatleri