TK36 - OTOGAR-AHATLI MAH.-GÜLVEREN-POLİS LOJ.-MOLLA YUSUF MAH. K.ALTI Otobüsü Saatleri
Etiketler
TK36 No'lu Antalya Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
GİDİŞ: OTOGAR-AHATLI MAH.-GÜLVEREN-POLİS LOJ.-MOLLA YUSUF MAH. K.ALTI
KENT MEYDANI-MİNİCİTY
DÖNÜŞ: GÜNEŞEV-AKVARYUM-K.ALTI KENT MEYDANI-MOLLA YUSUF MAH. POLİS
LOJ.-AHATLI-OTOGAR
GİDİŞ /DÖNÜŞ
Otogar Aktarma Merkezi – Dumlupınar Blv. Yan Yol – 3066.Sk. – Ulusoy Cd. - 75. Yıl Cd. – Hürriyet
Cd. –1310.Sk. - 1321.Sk. – 1336.Sk. – 1325.Sk. – Uncalı Cd. – 1419.Sk. - 1430. Sk. – 1444.Sk. –
1443.Sk. – 1446.Sk. – 1427.Sk. - 1420. Sk. - 35. Cd. - 24.Cd. – Gazi Mustafa Kemal Blv. – Akdeniz
Blv. - 601.Sk. – 5.cd.-7cd.-İl Sağlık Müd. Kav.-Atatürk Blv.- Güneşev - Akvaryum - Akdeniz Blv. -
Konyaaltı Kent Meydanı – Gazi Mustafa Kemal Blv. – 24.Cd. – 35. Cd. - 1420. Sk. - 1427.Sk. -
1446.Sk. – 1443.Sk. – 1444.Sk. – 1430. Sk. – 1419.Sk. – Uncalı Cd. – 1325.Sk. - 1336.Sk. – 1321.Sk.
– 1310.Sk. – 1304.Sk. - Uncalı Cd. – Hürriyet Cd. – 75. Yıl Cd. – Ulusoy Cd. – 3066.Sk. – 3072.Sk. –
Otogar Aktarma Merkezi
OTOGAR HAFTA İÇİ
06:15 06:30 06:45 07:00 07:10 07:20 07:30 07:45 08:00 08:15 08:30 08:45
09:00 09:15 09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45
12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45
15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15 17:30 17:45
18:00 18:15 18:30 18:45 19:00 19:15 19:30 19:45 20:00 20:20 20:40 21:00
21:20 21:40 22:00
OTOGAR HAFTA
SONU
06:15 06:30 06:45 07:00 07:15 07:30 07:45 08:00 08:15 08:30 08:45 09:00
09:20 09:40 10:00 10:20 10:40 11:00 11:20 11:40 12:00 12:20 12:40 13:00
13:20 13:40 14:00 14:20 14:40 15:00 15:20 15:40 16:00 16:15 16:30 16:45
17:00 17:15 17:30 17:45 18:00 18:20 18:40 19:00 19:20 19:40 20:00 20:20
20:40 21:00 21:30 22:00
GİDİŞ: OTOGAR-AHATLI MAH.-GÜLVEREN-POLİS LOJ.-MOLLA YUSUF MAH. K.ALTI
KENT MEYDANI-MİNİCİTY
DÖNÜŞ: GÜNEŞEV-AKVARYUM-K.ALTI KENT MEYDANI-MOLLA YUSUF MAH. POLİS
LOJ.-AHATLI-OTOGAR
GİDİŞ /DÖNÜŞ
Otogar Aktarma Merkezi – Dumlupınar Blv. Yan Yol – 3066.Sk. – Ulusoy Cd. - 75. Yıl Cd. – Hürriyet
Cd. –1310.Sk. - 1321.Sk. – 1336.Sk. – 1325.Sk. – Uncalı Cd. – 1419.Sk. - 1430. Sk. – 1444.Sk. –
1443.Sk. – 1446.Sk. – 1427.Sk. - 1420. Sk. - 35. Cd. - 24.Cd. – Gazi Mustafa Kemal Blv. – Akdeniz
Blv. - 601.Sk. – 5.cd.-7cd.-İl Sağlık Müd. Kav.-Atatürk Blv.- Güneşev - Akvaryum - Akdeniz Blv. -
Konyaaltı Kent Meydanı – Gazi Mustafa Kemal Blv. – 24.Cd. – 35. Cd. - 1420. Sk. - 1427.Sk. -
1446.Sk. – 1443.Sk. – 1444.Sk. – 1430. Sk. – 1419.Sk. – Uncalı Cd. – 1325.Sk. - 1336.Sk. – 1321.Sk.
– 1310.Sk. – 1304.Sk. - Uncalı Cd. – Hürriyet Cd. – 75. Yıl Cd. – Ulusoy Cd. – 3066.Sk. – 3072.Sk. –
Otogar Aktarma Merkezi
OTOGAR HAFTA İÇİ
06:15 06:30 06:45 07:00 07:10 07:20 07:30 07:45 08:00 08:15 08:30 08:45
09:00 09:15 09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45
12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45
15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15 17:30 17:45
18:00 18:15 18:30 18:45 19:00 19:15 19:30 19:45 20:00 20:20 20:40 21:00
21:20 21:40 22:00
OTOGAR HAFTA
SONU
06:15 06:30 06:45 07:00 07:15 07:30 07:45 08:00 08:15 08:30 08:45 09:00
09:20 09:40 10:00 10:20 10:40 11:00 11:20 11:40 12:00 12:20 12:40 13:00
13:20 13:40 14:00 14:20 14:40 15:00 15:20 15:40 16:00 16:15 16:30 16:45
17:00 17:15 17:30 17:45 18:00 18:20 18:40 19:00 19:20 19:40 20:00 20:20
20:40 21:00 21:30 22:00
Benzer Otobüs Hatları
- Antalya VC30 VARSAK ZEYTİNLİK İ.Ö.O.-DÜDEN ŞELALESİ-KARATAY LİSESİ-KEPEZ BLD.- Otobüsü Saatleri
- Antalya 530 MEYDAN-TOPÇULAR-SİNAN MAH. Otobüsü Saatleri
- Antalya LC55A MEYDAN-B.ONAT CAD.-ÖZGÜRLÜK-BLV.-RAUF DENKTAŞ CD.-ERMENEK Otobüsü Saatleri
- Antalya 504A KAMPÜS-KEPEZ-DUACI-ARAPLAR-DUACI-FATİH-KAMPÜS Otobüsü Saatleri
- Antalya TC45 OTOGAR-YENİDOĞAN-BAYINDIR-DEVLET HAST.-K.ALTI CAD.-VALİLİK Otobüsü Saatleri
- Antalya 518A AKSU-GÜZELYURT-HACIALİLER-AKSU Otobüsü Saatleri
- Antalya KC05 MEYDAN-PERGE BLV.-D.GARAJI-VALİLİK-K.ALTI CAD.-MELTEM-AKVARYUM- Otobüsü Saatleri
- Antalya CV41 E.VARSAK BLD.-DÜDEN ŞELALESİ-YENİ HAL-ZEYTİNKÖY-MEVLANA-MEYDAN Otobüsü Saatleri
- Antalya VC56 VARSAK-DÜDEN ŞELALESİ-SÜTÇÜLER-KEPEZ BLD.-MEVLANA-MEYDAN- Otobüsü Saatleri
- Antalya VF02 E.VARSAK BLD.-SAKARYA BLV.-ANTKOOP-DOKUMA-OTOGAR-GÜLVEREN-TIP Otobüsü Saatleri
- Antalya TC60 OTOGAR-DUMLUPINAR BLV.-ÇALLI-SİGORTA-VALİLİK-IŞIKLAR-ÖZGÜRLÜK Otobüsü Saatleri
- Antalya 508 VARSAK-ÇAMLICA-BAŞKÖY-TOKİ-DÖŞEMEALTI Otobüsü Saatleri
- Antalya 512 OTOGAR-ÇALLI-DEVLET HAST.-ATATÜRK BLV.-GÜRSU-HURMA-ÇAKIRLAR- Otobüsü Saatleri
- Antalya MF40 GÜRSU-UNCALI-KAMPÜS İÇİ-MELTEM-SOĞUKSU-ÇALLI-MİTHAT PAŞA CAD.- Otobüsü Saatleri
- Antalya 530A MEYDAN-TOPÇULAR-SİNAN MAH. Otobüsü Saatleri
- Kayseri 567 TALAS İLDEM Otobüsü Saatleri
- Konya 51 TOKİ SU DEPOSU TRAMVAY Otobüsü Saatleri
- İzmir 268 BORNOVA METRO - DOĞANLAR Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 5G Göllüce - Balıklı Otobüsü Saatleri
- Kayseri 455 MİMSİN FATİH MAH. Otobüsü Saatleri
- Konya 7 DURUNDAY - YORGANCI Otobüsü Saatleri
- Konya 30 MENGENE İSTİKLAL 1 Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 43 71 Evler - Tip Fakültesi (Siyah) Otobüsü Saatleri
- Batman 7B 7:HAT:7:B: 34 NOLU ARAÇ:72 DN 045 Otobüsü Saatleri
- İstanbul e-3 SABİHA GÖKÇEN H.LİMANI-UYDUKENT-4.LEVENT METRO Otobüsü Saatleri