KC35 - GÜRSU-UNCALI-TOROS MAH.-GÜNEŞEV-100.YIL-MEVLANA-MEYDAN Otobüsü Saatleri
Etiketler
KC35 No'lu Antalya Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
GİDİŞ: GÜRSU-UNCALI-TOROS MAH.-GÜNEŞEV-100.YIL-MEVLANA-MEYDAN
DÖNÜŞ: MEYDAN-D.GARAJI.-VALİLİK-K.ALTI CAD.-TOROS MAH.-UNCALI-GÜRSU
GİDİŞ /DÖNÜŞ
Gürsu Aktarma Merkezi – 366.Sk. – 353.Sk. – 344.Sk. – Gazi Mustafa Kemal Blv. – 24.Cd. – 32.Cd.
– 20.Cd. – 19.Cd. – 913.Sk. – 18.Cd. – 824.Sk. – 801.Sk. – 15.Cd. – 7.Cd. – Atatürk Blv. –
Sakıp Sabancı Blv. – Yüzüncü Yıl Blv. - Yener Ulusoy Blv. – Adnan Menderes Blv. – Mevlana Cd. –
Ali Çetinkaya Cd.- Meydan - Aspendos Blv.-Termesos Blv. – Yiğitler Cd.-Kahraman Cd.-Aspendos Blv.-
Ali Çetinkaya Cd. – Fahrettin Altay Cd. – İsmet Paşa Cd. – 466.Sk. – Milli Egemenlik Cd. - Subaşı
Cd. – Şht. Binbaşı Cengiz Toytunç Cd. – Anafartalar Cd. - Konyaaltı Cd. – Tarık Akıltopu Cd. –
Yüzüncü Yıl Blv. – Antalyaspor Kavşağı - 7.Cd. – 15.Cd. – 801.Sk. – 824.Sk. – 18.Cd. – 913.Sk. –
19.Cd. – 20.Cd. – 32.Cd. – 24.Cd. – Gazi Mustafa Kemal Blv. 344Sk. – 353.Sk. – 366.Sk. – Gürsu
Aktarma Merkezi
GÜRSU HAFTA İÇİ
06:00 06:10 06:20 06:30 06:40 06:50 07:00 07:10 07:20 07:30 07:40 07:50
08:00 08:10 08:20 08:30 08:40 08:50 09:00 09:15 09:30 09:45 10:00 10:15
10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15
13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45 15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:10
16:20 16:30 16:40 16:50 17:00 17:10 17:20 17:30 17:40 17:50 18:00 18:10
18:20 18:30 18:45 19:00 19:15 19:30 19:45 20:00 20:15 20:30 20:45 21:00
21:20 21:40 22:00
GÜRSU HAFTA SONU
06:20 06:40 07:00 07:15 07:30 07:45 08:00 08:15 08:30 08:45 09:00 09:15
09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15
12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45 15:00 15:15
15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15 17:30 17:45 18:00 18:15
18:30 18:45 19:00 19:20 19:40 20:00 20:20 20:40 21:00 21:20 21:40 22:00
GİDİŞ: GÜRSU-UNCALI-TOROS MAH.-GÜNEŞEV-100.YIL-MEVLANA-MEYDAN
DÖNÜŞ: MEYDAN-D.GARAJI.-VALİLİK-K.ALTI CAD.-TOROS MAH.-UNCALI-GÜRSU
GİDİŞ /DÖNÜŞ
Gürsu Aktarma Merkezi – 366.Sk. – 353.Sk. – 344.Sk. – Gazi Mustafa Kemal Blv. – 24.Cd. – 32.Cd.
– 20.Cd. – 19.Cd. – 913.Sk. – 18.Cd. – 824.Sk. – 801.Sk. – 15.Cd. – 7.Cd. – Atatürk Blv. –
Sakıp Sabancı Blv. – Yüzüncü Yıl Blv. - Yener Ulusoy Blv. – Adnan Menderes Blv. – Mevlana Cd. –
Ali Çetinkaya Cd.- Meydan - Aspendos Blv.-Termesos Blv. – Yiğitler Cd.-Kahraman Cd.-Aspendos Blv.-
Ali Çetinkaya Cd. – Fahrettin Altay Cd. – İsmet Paşa Cd. – 466.Sk. – Milli Egemenlik Cd. - Subaşı
Cd. – Şht. Binbaşı Cengiz Toytunç Cd. – Anafartalar Cd. - Konyaaltı Cd. – Tarık Akıltopu Cd. –
Yüzüncü Yıl Blv. – Antalyaspor Kavşağı - 7.Cd. – 15.Cd. – 801.Sk. – 824.Sk. – 18.Cd. – 913.Sk. –
19.Cd. – 20.Cd. – 32.Cd. – 24.Cd. – Gazi Mustafa Kemal Blv. 344Sk. – 353.Sk. – 366.Sk. – Gürsu
Aktarma Merkezi
GÜRSU HAFTA İÇİ
06:00 06:10 06:20 06:30 06:40 06:50 07:00 07:10 07:20 07:30 07:40 07:50
08:00 08:10 08:20 08:30 08:40 08:50 09:00 09:15 09:30 09:45 10:00 10:15
10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15
13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45 15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:10
16:20 16:30 16:40 16:50 17:00 17:10 17:20 17:30 17:40 17:50 18:00 18:10
18:20 18:30 18:45 19:00 19:15 19:30 19:45 20:00 20:15 20:30 20:45 21:00
21:20 21:40 22:00
GÜRSU HAFTA SONU
06:20 06:40 07:00 07:15 07:30 07:45 08:00 08:15 08:30 08:45 09:00 09:15
09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15
12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45 15:00 15:15
15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15 17:30 17:45 18:00 18:15
18:30 18:45 19:00 19:20 19:40 20:00 20:20 20:40 21:00 21:20 21:40 22:00
Benzer Otobüs Hatları
- Antalya VL31 E.VARSAK BLD.-KEPEZ BLD.-MEVLANA-MEYDAN-M.KASAPOĞLU CAD.- Otobüsü Saatleri
- Antalya LC54 MEYDAN-PERGE BLV-KIRCAMİ-MURATPAŞA BLD.-GÜZELOBA-ERMENEK Otobüsü Saatleri
- Antalya 515 GÜRSU-HURMA-HİSARÇANDIR- ÜÇOLUK Otobüsü Saatleri
- Antalya 501 OTOGAR-ÇALLI-DEVLET HAST.-ATATÜRK BLV.-GÜRSU-HURMA-ÇAKIRLAR- Otobüsü Saatleri
- Antalya 528 GÜZELOBA-ALTINTAŞ-GÜZELYURT-AKSU Otobüsü Saatleri
- Antalya AF04 GÜRSU-ATATÜRK BLV.-GÜNEŞEV-ADLİYE-ÇEVRE YOLU-PINARLI- AKSU Otobüsü Saatleri
- Antalya 525A MEYDAN-TOPÇULAR-ALTINOVA-ZEYTİNLİK Otobüsü Saatleri
- Antalya 703A KUNDU-TRT-ÖZGÜRLÜK BLV.-KIRCAMİ-MEVLANA-GÜLLÜK-KALE KAPISI- Otobüsü Saatleri
- Antalya CV41A E.VARSAK BLD.-DÜDEN ŞELALESİ-BARAJ MAH.-YENİ HAL-ZETİNKÖY- Otobüsü Saatleri
- Antalya 523 MEYDAN-KÜLTÜR SİT.-YALI CAD.-GÜZELOBA Otobüsü Saatleri
- Antalya 517A AKSU – SOLAK – GÖKDERE – YURTPINAR – İHSANİYE – AKSU Otobüsü Saatleri
- Antalya UC11A GÜRSU-ÇEVİK KUVVET-GÜLVEREN-TIP FAK.- DEFTERDARLIK-GÜLLÜK- Otobüsü Saatleri
- Antalya CV39 VARSAK-YENİ EMEK-E.SANAYİ-SGK-MİLLİ EGEMENLİK Otobüsü Saatleri
- Antalya 527 AKSU-KARAÇALLI- KUNDU-TURİZM YOLU-KEMERAĞZI -AKSU Otobüsü Saatleri
- Antalya 524 MEYDAN - VARSAK-DÜDEN ŞELALESİ-GAZİLER-TOPALLI-KURŞUNLU- Otobüsü Saatleri
- Kayseri 121 ESENTEPE - HASTANE Otobüsü Saatleri
- İstanbul 522 ALEMDAR-ÇIKSALIN Otobüsü Saatleri
- İzmir 518 BORNOVA METRO - ESBAŞ Otobüsü Saatleri
- Denizli 11 Üçler-Bayramyeri Otobüsü Saatleri
- İstanbul 78 BAŞAKŞEHİR METROKENT-EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- Ankara 404 AKTEPE-YEŞİLTEPE-GAR-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- Bursa 36 DEREBAHÇE - KENT MEYDANI Otobüsü Saatleri
- Sakarya 6 Gar Meydanı - Ulu Sokak - 32 Evler - Adaşehir Otobüsü Saatleri
- İstanbul 37m YILDIZTABYA-MECİDİYEKÖY Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 18 Terminal - Üniversite Evleri (Kirmizi) Otobüsü Saatleri