CV39 - VARSAK-YENİ EMEK-E.SANAYİ-SGK-MİLLİ EGEMENLİK Otobüsü Saatleri
Etiketler
CV39 No'lu Antalya Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
GİDİŞ: VARSAK-YENİ EMEK-E.SANAYİ-SGK-MİLLİ EGEMENLİK
DÖNÜŞ: GÜLLÜK-SGK-E.SANAYİ-YENİ EMEK-VARSAK
GİDİŞ /DÖNÜŞ
Varsak Pazar Yeri Aktarma Merkezi - 6228 Sk. - 6244 Sk. - 6248 Sk. - 6260 Sk. - 6220 Sk. - 6225Sk. -
6220 Sk. - 6170 Sk. - 6158 Sk. - Şelale Cd. - Ceyhan Cd. - 2591 Sk. - 2570 Sk. - Sakarya Blv. - Yıldırım
Beyazıt Cd. - Gazi Blv. - 680 Sk. - 676 Sk. - Akın Cd. - Sokullu Cd. - Şarampol Cd. - Adnan Menderes
Blv. - Fahrettin Altay Cd. - İsmet Paşa Cd. - 466 Sk. - M.Egemenlik Cd. - Anafartalar Cd. - Tonguç Cd. -
Şarampol Cd. - Sokullu Cd. - Akın Cd. - 676 Sk. - Gazi Blv. - Yıldırım Beyazıt Cd. - 2593 Sk. - 2591 Sk.
- Ceyhan Cd. - Şelale Cd. - 6158 Sk. - 6185 Sk. - 6170 Sk. - 6220 Sk. - 6227 Sk. - 6228 Sk. - Varsak
Pazar Yeri Aktarma Merkezi
VARSAK PAZAR YERİ HAFTA İÇİ
06:00 06:15 06:30 06:45 07:00 07:10 07:20 07:30 07:40 07:50 08:00 08:10
08:20 08:30 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00
11:15 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00
14:15 14:30 14:45 15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00
17:15 17:30 17:45 18:00 18:20 18:40 19:00 19:20 19:40 20:00 20:30 21:00
21:30 22:00
VARSAK PAZAR YERİ HAFTA SONU
06:20 06:40 07:00 07:20 07:40 08:00 08:20 08:40 09:00 09:20 09:40 10:00
10:20 10:40 11:00 11:20 11:40 12:00 12:20 12:40 13:00 13:20 13:40 14:00
14:20 14:40 15:00 15:20 15:40 16:00 16:20 16:40 17:00 17:20 17:40 18:00
18:20 18:40 19:00 19:20 19:40 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00
GİDİŞ: VARSAK-YENİ EMEK-E.SANAYİ-SGK-MİLLİ EGEMENLİK
DÖNÜŞ: GÜLLÜK-SGK-E.SANAYİ-YENİ EMEK-VARSAK
GİDİŞ /DÖNÜŞ
Varsak Pazar Yeri Aktarma Merkezi - 6228 Sk. - 6244 Sk. - 6248 Sk. - 6260 Sk. - 6220 Sk. - 6225Sk. -
6220 Sk. - 6170 Sk. - 6158 Sk. - Şelale Cd. - Ceyhan Cd. - 2591 Sk. - 2570 Sk. - Sakarya Blv. - Yıldırım
Beyazıt Cd. - Gazi Blv. - 680 Sk. - 676 Sk. - Akın Cd. - Sokullu Cd. - Şarampol Cd. - Adnan Menderes
Blv. - Fahrettin Altay Cd. - İsmet Paşa Cd. - 466 Sk. - M.Egemenlik Cd. - Anafartalar Cd. - Tonguç Cd. -
Şarampol Cd. - Sokullu Cd. - Akın Cd. - 676 Sk. - Gazi Blv. - Yıldırım Beyazıt Cd. - 2593 Sk. - 2591 Sk.
- Ceyhan Cd. - Şelale Cd. - 6158 Sk. - 6185 Sk. - 6170 Sk. - 6220 Sk. - 6227 Sk. - 6228 Sk. - Varsak
Pazar Yeri Aktarma Merkezi
VARSAK PAZAR YERİ HAFTA İÇİ
06:00 06:15 06:30 06:45 07:00 07:10 07:20 07:30 07:40 07:50 08:00 08:10
08:20 08:30 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00
11:15 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00
14:15 14:30 14:45 15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00
17:15 17:30 17:45 18:00 18:20 18:40 19:00 19:20 19:40 20:00 20:30 21:00
21:30 22:00
VARSAK PAZAR YERİ HAFTA SONU
06:20 06:40 07:00 07:20 07:40 08:00 08:20 08:40 09:00 09:20 09:40 10:00
10:20 10:40 11:00 11:20 11:40 12:00 12:20 12:40 13:00 13:20 13:40 14:00
14:20 14:40 15:00 15:20 15:40 16:00 16:20 16:40 17:00 17:20 17:40 18:00
18:20 18:40 19:00 19:20 19:40 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00
Benzer Otobüs Hatları
- Antalya TC46 OTOGAR-AHATLI-GÜLVEREN-BAYINDIR-SOĞUKSU-SİGORTA-GÜLLÜK- Otobüsü Saatleri
- Antalya TK92 OTOGAR-ÇALLI-ŞARAMPOL-100.YIL-MELTEM-AKVARYUM-KONYAALTI Otobüsü Saatleri
- Antalya TC46A OTOGAR-AHATLI-GÜLVEREN-BAYINDIR-SOĞUKSU-SİGORTA-GÜLLÜK- Otobüsü Saatleri
- Antalya VL62 VARSAK-DÜDEN ŞELALESİ-YENİ HAL-ZEYTİNKÖY-PERGE BLV.-ÖZGÜRLÜK Otobüsü Saatleri
- Antalya 515 GÜRSU-HURMA-HİSARÇANDIR- ÜÇOLUK Otobüsü Saatleri
- Antalya 530A MEYDAN-TOPÇULAR-SİNAN MAH. Otobüsü Saatleri
- Antalya LF10 GÜZELOBA-ÖZGÜRLÜK BLV.-CEBESOY-D.GARAJI-100.YIL-MELTEM-ADLİYE- Otobüsü Saatleri
- Antalya LC70 GÜZELOBA-GÜZELBAĞ .-YALI CAD.-KIRCAMİ-D.GARAJI-100.YIL-DEVLET Otobüsü Saatleri
- Antalya CV43 MEYDAN-YUNUS EMRE CAD.-KIZILARIK-GAZİ BLV.-DEMİRGÜL Otobüsü Saatleri
- Antalya LC37A GÜZELOBA-LARA CAD.-MURATPAŞA BLD.-KIRCAMİ-MEYDAN-HAŞİM İŞCAN KÜLT. MRK.- Otobüsü Saatleri
- Antalya 531 MEYDAN-GÜZELOLUK-ÇAKALLIK Otobüsü Saatleri
- Antalya KC06 SARISU MAH. - HURMA-GÜRSU-GÜNEŞEV-MELTEM-K.ALTI CAD.-IŞIKLAR- Otobüsü Saatleri
- Antalya 521 OTOGAR-GÜLVEREN-BAHTILI-ÇAKIRLAR-AKDAMLAR Otobüsü Saatleri
- Antalya TC60 OTOGAR-DUMLUPINAR BLV.-ÇALLI-SİGORTA-VALİLİK-IŞIKLAR-ÖZGÜRLÜK Otobüsü Saatleri
- Antalya 600 OTOGAR - HAVALİMANI AKTARMASIZ Otobüsü Saatleri
- Ankara A2 ANKARAY-DİKİMEVİ-AŞTİ Otobüsü Saatleri
- Ankara 529 OSMANİYE-SİNCAN Otobüsü Saatleri
- Ankara 546 ERYAMAN-BEYTEPE Otobüsü Saatleri
- Ankara 464 SUBAYEVLERİ-EMEK-BAHÇELİEVLER Otobüsü Saatleri
- İstanbul 79kt KAYAŞEHİR-GÜVERCİN-TOPKAPI Otobüsü Saatleri
- Ankara 413-3 ALTINPARK-ÇANKAYA(ÖHO) Otobüsü Saatleri
- Ankara 568 THK ÜNV.-İST.YOLU-SIHHİYE-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- Bursa 19/A KÜÇÜKBALIKLI SANAYİ - BURSA DEVLET HASTANESİ Otobüsü Saatleri
- Ankara 412 AKTEPE-DUTLUK-GAR-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 20E Göksüncük - Seyrantepe Otobüsü Saatleri