1/GY - GÜZELYALI FERİBOT İSKELESİ - EMEK İSTASYONU Otobüsü Saatleri
Etiketler
1/GY No'lu Bursa Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
BURULAŞ 1/GY - GÜZELYALI FERİBOT İSKELESİ - EMEK İSTASYONU Güzergahı
Gidiş:- GÜZELYALI EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
- •
- GÜZELYALI 2
- •
- GÜZELYALI VATAN SİTESİ
- •
- GÜZELYALI GİRİŞİM-TEKİN APT.
- •
- GÜZELYALI 5
- •
- GÜZELYALI 6
- •
- GÜZELYALI 8
- •
- GÜZELYALI 9. DURAK
- •
- GÜZELYALI 10
- •
- GÜZELYALI NİLGÜN SİT.
- •
- GÜZELYALI TURAN APT.
- •
- GÜZELYALI 13
- •
- GÜZELYALI KAVŞAĞI
- •
- GÜZELYALI 5
- •
- GÜZELYALI 4
- •
- GÜZELYALI 2
- •
- MUDANYA YOLU
- •
- GÜZELYALI 1
- •
- BURSA MUDANYA YOLU
- •
- AYDINPINAR
- •
- TEPEDEVRENT
- •
- ÖZEL NİLÜFER OKULLARI
- •
- ECZACILAR SİTESİ
- •
- MUDANYA YOLU KÖY PETROL KARŞISI
- •
- ÇAĞRIŞAN
- •
- MUDANYA YOLU HEYBELİ RESTORAN
- •
- MUDANYA YOLU
- •
- MUDANYA YOLU
- •
- MUDANYA YOLU
- •
- BADEMLİ KAVŞAĞI
- •
- GEÇİT 4
- •
- GEÇİT 3
- •
- GEÇİT 2
- •
- GEÇİT 1
- •
- ALKOÇLAR
- •
- EMEK İSTASYONU PERON 2
- •
- YENİ MUDANYA YOLU CAD.
- •
- YENİ MUDANYA YOLU CAD.
- •
- YENİ MUDANYA YOLU CAD.
- •
- EMEK 3
- •
- GEÇİT 1
- •
- GEÇİT 2
- •
- GEÇİT 3
- •
- GEÇİT 4
- •
- BADEMLİ KAVŞAĞI
- •
- BADEMLİ KAVŞAĞI
- •
- YENİ MUDANYA YOLU
- •
- MUDANYA YOLU
- •
- YENİ MUDANYA YOLU
- •
- MUDANYA YOLU ÇAĞRIŞAN
- •
- ÇAĞRIŞAN
- •
- MUDANYA YOLU AŞİYAN
- •
- ÖZEL NİLÜFER OKULLARI
- •
- TEPEDEVRENT
- •
- AYDINPINAR
- •
- MUDANYA YOLU ÇİĞDEM KENT
- •
- GÜZELYALI 1
- •
- GÜZELYALI 2
- •
- GÜZELYALI 4
- •
- GÜZELYALI 5
- •
- GÜZELYALI ATATÜRK CAD. CAMİİ
- •
- GÜZELYALI 12. DURAK
- •
- GÜZELYALI 11. DURAK
- •
- GÜZELYALI TEZCAN APT.
- •
- GÜZELYALI 9. DURAK
- •
- GÜZELYALI SAYILGAN SİT.
- •
- GÜZELYALI 7. DURAK
- •
- GÜZELYALI 6. DURAK
- •
- GÜZELYALI 5. DURAK
- •
- GÜZELYALI 4. DURAK
- •
- GÜZELYALI 3. DURAK
- •
- GÜZELYALI 2. DURAK
- •
- GÜZELYALI FERİBOT İSKELESİ 1
- GÜZELYALI 2. DURAK
- •
- GÜZELYALI 3. DURAK
- •
- GÜZELYALI 4. DURAK
- •
- GÜZELYALI 5. DURAK
- •
- GÜZELYALI 6. DURAK
- •
- GÜZELYALI 7. DURAK
- •
- GÜZELYALI SAYILGAN SİT.
- •
- GÜZELYALI 9. DURAK
- •
- GÜZELYALI TEZCAN APT.
- •
- GÜZELYALI 11. DURAK
- •
- GÜZELYALI 12. DURAK
- •
- GÜZELYALI ATATÜRK CAD. CAMİİ
- •
- GÜZELYALI 5
- •
- GÜZELYALI 4
- •
- GÜZELYALI 2
- •
- GÜZELYALI 1
- •
- MUDANYA YOLU ÇİĞDEM KENT
- •
- AYDINPINAR
- •
- TEPEDEVRENT
- •
- ÖZEL NİLÜFER OKULLARI
- •
- MUDANYA YOLU AŞİYAN
- •
- ÇAĞRIŞAN
- •
- MUDANYA YOLU ÇAĞRIŞAN
- •
- YENİ MUDANYA YOLU
- •
- MUDANYA YOLU
- •
- YENİ MUDANYA YOLU
- •
- BADEMLİ KAVŞAĞI
- •
- BADEMLİ KAVŞAĞI
- •
- GEÇİT 4
- •
- GEÇİT 3
- •
- GEÇİT 2
- •
- GEÇİT 1
- •
- EMEK 3
- •
- YENİ MUDANYA YOLU CAD.
- •
- YENİ MUDANYA YOLU CAD.
- •
- YENİ MUDANYA YOLU CAD.
- •
- EMEK İSTASYONU PERON 2
- •
- ALKOÇLAR
- •
- GEÇİT 1
- •
- GEÇİT 2
- •
- GEÇİT 3
- •
- GEÇİT 4
- •
- BADEMLİ KAVŞAĞI
- •
- MUDANYA YOLU
- •
- MUDANYA YOLU
- •
- MUDANYA YOLU
- •
- MUDANYA YOLU HEYBELİ RESTORAN
- •
- ÇAĞRIŞAN
- •
- MUDANYA YOLU KÖY PETROL KARŞISI
- •
- ECZACILAR SİTESİ
- •
- ÖZEL NİLÜFER OKULLARI
- •
- TEPEDEVRENT
- •
- AYDINPINAR
- •
- BURSA MUDANYA YOLU
- •
- GÜZELYALI 1
- •
- MUDANYA YOLU
- •
- GÜZELYALI 2
- •
- GÜZELYALI 4
- •
- GÜZELYALI 5
- •
- GÜZELYALI KAVŞAĞI
- •
- GÜZELYALI 13
- •
- GÜZELYALI TURAN APT.
- •
- GÜZELYALI NİLGÜN SİT.
- •
- GÜZELYALI 10
- •
- GÜZELYALI 9. DURAK
- •
- GÜZELYALI 8
- •
- GÜZELYALI 6
- •
- GÜZELYALI 5
- •
- GÜZELYALI GİRİŞİM-TEKİN APT.
- •
- GÜZELYALI VATAN SİTESİ
- •
- GÜZELYALI 2
- •
- GÜZELYALI EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
- •
- GÜZELYALI FERİBOT İSKELESİ 1
BURULAŞ 1/GY - GÜZELYALI FERİBOT İSKELESİ - EMEK İSTASYONU Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
05:40 | 05:40 | 06:30 | 00:20 | 00:20 | 00:00 |
06:00 | 06:00 | 07:00 | 06:40 | 06:40 | 00:20 |
06:30 | 06:30 | 07:30 | 07:00 | 07:00 | 07:36 |
07:00 | 07:00 | 08:00 | 07:30 | 07:30 | 08:12 |
07:20 | 07:20 | 08:20 | 08:00 | 08:00 | 08:48 |
07:40 | 07:40 | 08:40 | 08:20 | 08:20 | 09:24 |
08:00 | 08:00 | 09:00 | 08:40 | 08:40 | 09:45 |
08:20 | 08:20 | 09:20 | 09:00 | 09:00 | 10:05 |
08:40 | 08:40 | 09:40 | 09:20 | 09:20 | 10:25 |
09:00 | 09:00 | 10:00 | 09:40 | 09:40 | 10:45 |
09:20 | 09:20 | 10:20 | 10:00 | 10:00 | 11:05 |
09:40 | 09:40 | 10:40 | 10:20 | 10:20 | 11:25 |
10:00 | 10:00 | 11:00 | 10:40 | 10:40 | 11:45 |
10:20 | 10:20 | 11:20 | 11:00 | 11:00 | 12:05 |
10:40 | 10:40 | 11:40 | 11:20 | 11:20 | 12:25 |
11:00 | 11:00 | 12:00 | 11:40 | 11:40 | 12:45 |
11:20 | 11:20 | 12:20 | 12:00 | 12:00 | 13:05 |
11:40 | 11:40 | 12:40 | 12:20 | 12:20 | 13:25 |
12:00 | 12:00 | 13:00 | 12:40 | 12:40 | 13:45 |
12:20 | 12:20 | 13:20 | 13:00 | 13:00 | 14:05 |
12:40 | 12:40 | 13:40 | 13:20 | 13:20 | 14:25 |
13:00 | 13:00 | 14:00 | 13:40 | 13:40 | 14:45 |
13:20 | 13:20 | 14:20 | 14:00 | 14:00 | 15:05 |
13:40 | 13:40 | 14:40 | 14:20 | 14:20 | 15:25 |
14:00 | 14:00 | 15:00 | 14:40 | 14:40 | 15:45 |
14:20 | 14:20 | 15:20 | 15:00 | 15:00 | 16:05 |
14:40 | 14:40 | 15:40 | 15:20 | 15:20 | 16:25 |
15:00 | 15:00 | 16:00 | 15:40 | 15:40 | 16:45 |
15:20 | 15:20 | 16:20 | 16:00 | 16:00 | 17:05 |
15:40 | 15:40 | 16:40 | 16:20 | 16:20 | 17:25 |
16:00 | 16:00 | 17:00 | 16:40 | 16:40 | 17:45 |
16:20 | 16:20 | 17:20 | 17:00 | 17:00 | 18:05 |
16:40 | 16:40 | 17:40 | 17:20 | 17:20 | 18:25 |
17:00 | 17:00 | 18:00 | 17:40 | 17:40 | 18:45 |
17:20 | 17:20 | 18:30 | 18:00 | 18:00 | 19:05 |
17:40 | 17:40 | 19:00 | 18:10 | 18:10 | 19:25 |
18:00 | 18:00 | 19:30 | 18:30 | 18:30 | 19:45 |
18:20 | 18:20 | 20:00 | 18:50 | 18:50 | 19:55 |
18:40 | 18:40 | 20:30 | 19:00 | 19:00 | 20:15 |
19:00 | 19:00 | 21:00 | 19:20 | 19:20 | 20:35 |
19:30 | 19:30 | 21:30 | 19:40 | 19:40 | 20:55 |
20:00 | 20:00 | 22:00 | 20:00 | 20:00 | 21:12 |
20:30 | 20:30 | 22:30 | 20:20 | 20:20 | 21:30 |
21:00 | 21:00 | 23:00 | 20:40 | 20:40 | 21:55 |
21:30 | 21:30 | 23:20 | 21:00 | 21:00 | 22:10 |
22:00 | 22:00 | - | 21:12 | 21:12 | 22:30 |
22:30 | 22:30 | - | 21:33 | 21:33 | 22:45 |
23:00 | 23:00 | - | 21:57 | 21:57 | 22:57 |
23:20 | 23:20 | - | 22:20 | 22:20 | 23:10 |
- | - | - | 22:45 | 22:45 | 23:33 |
- | - | - | 23:10 | 23:10 | - |
- | - | - | 23:32 | 23:32 | - |
- | - | - | 23:57 | 23:57 | - |
Benzer Otobüs Hatları
- Bursa 134 GEMLİK MEYDANI - FEVZİYE KÖYÜ Otobüsü Saatleri
- Bursa 38/D TERMİNAL - YILDIRIM (GECE) Otobüsü Saatleri
- Bursa G/2 SİTELER - 4.VAKIF SK. Otobüsü Saatleri
- Bursa D/18 ARABAYATAĞI İSTASYONU - ALAÇAM Otobüsü Saatleri
- Bursa 98 SİTELER - ŞEHİRLER ARASI OTOBÜS TERMİNALİ Otobüsü Saatleri
- Bursa D/1-A SİTELER - VİLLALAR Otobüsü Saatleri
- Bursa B/4 KÜÇÜK SANAYİ İSTASYONU - FATİH SULTAN MEHMET BLV. Otobüsü Saatleri
- Bursa 116 GEMLİK MEYDANI - CİHATLI Otobüsü Saatleri
- Bursa 91 ŞEHİRLER ARASI OTOBÜS TERMİNALİ - FATİH CD. Otobüsü Saatleri
- Bursa 1/T ÜNİVERSİTE METRO İSTASYONU - HASANAĞA TOKİ Otobüsü Saatleri
- Bursa D/17 ARABAYATAĞI İSTASYONU - BABASULTAN Otobüsü Saatleri
- Bursa 15/B MEŞELİ CAMİ - ULUDAĞ CD. Otobüsü Saatleri
- Bursa S/2 SİTELER - KENT MEYDANI Otobüsü Saatleri
- Bursa 17 ALAŞAR - ŞEHİRLER ARASI OTOBÜS TERMİNALİ Otobüsü Saatleri
- Bursa 36 DEREBAHÇE - KENT MEYDANI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 137 CUMHURİYETKÖYÜ-RİVA-BEYKOZ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 12a KADIKÖY-ÜSKÜDAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 121b KAVACIK-MECİDİYEKÖY Otobüsü Saatleri
- Adana 154 REAL-T.ÖZAL BUL-BALCALI Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 1F Perilikaya(toki) - Karataş 1.Bölge Otobüsü Saatleri
- İstanbul ht12 BASIN TESİSLERİ-YENİBOSNA METRO Otobüsü Saatleri
- Trabzon ÇUKURÇAYIR - ÖZKAYMAKLI (Özel Halk Otobüsü) ÇUKURÇAYIR - ÖZKAYMAKLI (Özel Halk Otobüsü) Otobüsü Saatleri
- İzmir 61 KONAK - ADLİYE SARAYI Otobüsü Saatleri
- Kayseri 122 ESENTEPE FAKÜLTE Otobüsü Saatleri
- Kayseri 291 EMEK İNÖNÜ İSTASYON CAD. FAKÜLTE Otobüsü Saatleri