11k - ÜSKÜDAR-KAZIM KARABEKİR MAH. Otobüsü Saatleri
Etiketler
11k No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 11K - ÜSKÜDAR-KAZIM KARABEKİR MAH. Güzergahı
Gidiş:- K.KARABEKİR
- •
- DÖRTYOL
- •
- PINARBAŞI İÖO
- •
- TOPAĞACI
- •
- PAZARYERİ
- •
- GÜNEY SOKAK
- •
- DENİZ SOKAK
- •
- MEYVALI BAHÇE
- •
- MUHTARLIK
- •
- ÜMRANİYE DEVLET HAST
- •
- İNKİLAP M.MUHTARLIĞI
- •
- ÜMRANİYE TELEKOM
- •
- YAMANEVLER
- •
- ÜMRANİYE LİSESİ
- •
- ÜMRANİYE
- •
- ÜMRANİYE KAYMAKAMLIK
- •
- ÜMRANİYE ÇARŞI
- •
- SANTRAL
- •
- GÜMÜŞSU
- •
- NAMAZGAH
- •
- KAVAKBAYIRI
- •
- FERAH CADDESİ
- •
- TURİSTİK ÇAMLICA TES
- •
- KISIKLI
- •
- SARIKAYA
- •
- MİLLET BAHÇESİ
- •
- METROBÜS ALTUNİZADE
- •
- ALTUNİZADE
- •
- KÜLTÜR MERKEZİ
- •
- KURUÇEŞME
- •
- FISTIKAĞACI
- •
- SETBAŞI
- •
- BÜLBÜL DERESİ
- •
- HORHOR
- •
- ÜSKÜDAR
- ÜSKÜDAR
- •
- HORHOR
- •
- BÜLBÜL DERESİ
- •
- SETBAŞI
- •
- FISTIKAĞACI
- •
- KURUÇEŞME
- •
- KÜLTÜR MERKEZİ
- •
- BAĞLARBAŞI
- •
- CAPİTOL
- •
- ALTUNİZADE
- •
- MİLLET BAHÇESİ
- •
- SARIKAYA
- •
- KISIKLI
- •
- ÇAMLICA İÖOKULU
- •
- HANIMSETİ PARKI
- •
- FİDANLIK
- •
- KAVAKBAYIRI
- •
- NAMAZGAH
- •
- SANTRAL
- •
- SÜTÇÜ CADDESİ
- •
- ÜMRANİYE ÇARŞI
- •
- 75.YIL CUM.TİC.MSL.L
- •
- ATAKENT
- •
- ÜMRANİYE
- •
- ÜMRANİYE LİSESİ
- •
- YAMANEVLER
- •
- ÜMR.KIZ TEK. MES.LİS
- •
- NEVZAT AYAZ LİSESİ
- •
- İNKİLAP M.MUHTARLIĞI
- •
- ADEM YAVUZ CADDESİ
- •
- BERAAT CAMİ
- •
- MUHTARLIK
- •
- MEYVALI BAHÇE
- •
- DENİZ SOKAK
- •
- GÜNEY SOKAK
- •
- PAZARYERİ
- •
- TOPAĞACI
- •
- PINARBAŞI İÖO
- •
- DÖRTYOL
- •
- K.KARABEKİR
İETT 11K - ÜSKÜDAR-KAZIM KARABEKİR MAH. Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
05:30 | 05:30 | - | - | - | - |
06:00 | 06:05 | 06:45 | 14:15 | 18:50 | - |
06:50 | 06:50 | 08:20 | 16:40 | 21:00 | - |
07:20 | 07:20 | 10:00 | 18:50 | - | - |
07:55 | 08:00 | 12:00 | 21:00 | - | - |
09:00 | 08:50 | 14:25 | - | - | - |
11:00 | 11:00 | 17:15 | - | - | - |
13:10 | 13:10 | 20:05 | - | - | - |
15:30 | 15:30 | - | - | - | - |
16:35 | 16:35 | - | - | - | - |
17:00 | 17:00 | - | - | - | - |
17:50 | 17:50 | - | - | - | - |
19:55 | 19:55 | - | - | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 399c ESENTEPE MAHALLESİ - EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 76y MARMARA EVLERİ - BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 11f FERAH MAHALLESİ-ALTUNİZADE-ÜSKÜDAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 34g BEYLİKDÜZÜ-SÖĞÜTLÜÇEŞME Otobüsü Saatleri
- İstanbul 132k KARTAL-SULTANBEYLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 48s SADABAT EVLERİ - ŞİŞLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 29m2 HACIOSMAN METRO-FERAHEVLER Otobüsü Saatleri
- İstanbul 55et EYÜP ÜÇŞEHİTLER-TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 122s SULTANBEYLİ-4.LEVENT METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 49a AKŞEMSETTİN-ŞİŞLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 39Ç HAMİDİYE MAHALLESİ - AKSARAY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 14 YENİDOĞAN-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 78Ş BAŞAKŞEHİR-ŞAHİNTEPESİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 31k KUYUMCUKENT-YENİBOSNA METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 129t ÜSTBOSTANCI-TAKSİM Otobüsü Saatleri
- Ankara 289 BASINEVLERİ-SİTELER Otobüsü Saatleri
- Ankara 364 ULUS-ŞAHAPGÜRLER Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 20H Dımışkılı - Seyrantepe Otobüsü Saatleri
- İzmir 498 ÇAY MAH. - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- Çorum 15 TURLU BUÇUK - SAAT KULESİ –YÖRÜKEVLER- POLİS LOJMANLARI Otobüsü Saatleri
- Ankara 529 OSMANİYE-SİNCAN Otobüsü Saatleri
- İzmir 53 MTK ALTINDAĞ - H.PINAR METRO Otobüsü Saatleri
- Ankara 254 ATAPARK-GAR-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- Kayseri 53 ESENYURT BECEN Otobüsü Saatleri
- Ankara 258 ATAPARK-25.SK.-KIZILAY Otobüsü Saatleri