137 - CUMHURİYETKÖYÜ-RİVA-BEYKOZ Otobüsü Saatleri
Etiketler
137 No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 137 - CUMHURİYETKÖYÜ-RİVA-BEYKOZ Güzergahı
Gidiş:- ÇOK PROGRAMLI LİSE
- •
- CUMHURİYET KÖYÜ
- •
- İSHAKLI SAPAĞI
- •
- ÇEŞME
- •
- İSHAKLI KÖYÜ
- •
- İSHAKLI SAPAĞI
- •
- ŞEHİTLİK
- •
- HARMANLIK
- •
- KILIÇLIKÖYÜ SAP.
- •
- KILIÇLI
- •
- KILIÇLI İ.Ö.OKL
- •
- ESENTEPE
- •
- GÖLLÜ
- •
- ORUÇ DERE
- •
- BOZHANE
- •
- YEŞİL PINAR
- •
- TAŞKÖPRÜ
- •
- ÖĞRETMEN LOJ.
- •
- ÖĞÜMCE
- •
- ACISU
- •
- VİLLALAR
- •
- CAM SANAT OKULU
- •
- YOLAĞZI
- •
- DEREBOYU
- •
- MİRALEM
- •
- PAŞAMANDIRA
- •
- KİRAZLI
- •
- DEĞİRMENDERE CAMİİ
- •
- ORMANLIK
- •
- İĞDE ÇIKMAZI
- •
- FİRUZBEY İ.Ö.OKL
- •
- YENİYOL
- •
- DEĞİRMENDERE
- •
- KUZDERE
- •
- KUMKÖY
- •
- AYVALIDERE
- •
- YEŞİLDERE
- •
- RİVA
- •
- RİVA KÖPRÜSÜ
- •
- MİLLİ TAKIMLAR KAMPI
- •
- RİVA SAPAĞI
- •
- YEŞİLYURT
- •
- FUNDALIK
- •
- DEREBOYU
- •
- ALİBAHADIR
- •
- GÜZELDERE
- •
- YOĞURTÇU
- •
- ORMANLIK
- •
- DEREBOYU
- •
- KAYNARCA YOLU
- •
- SIRMAKEŞ CAD.
- •
- DERESEKİ
- •
- KARAKULAK CAD.
- •
- POYRAZ SAPAĞI
- •
- AKBABA
- •
- İSMAİL ÖZSEÇKİN İÖO.
- •
- AVİZE FABRİKASI
- •
- YENİ MAHALLE
- •
- KAYMAKDONDURAN SAP.
- •
- CEVİZLİ BAHÇE
- •
- ÇİFTEÇINARLAR
- •
- AKBABA CAD.
- •
- UZUN EVLİYA SOK.
- •
- ORTAÇEŞME
- •
- ÇAYIR CAD.
- •
- KUNDURA FAB
- •
- YALIKÖY
- •
- BEYKOZ
- •
- BEYKOZ KORUSU
- •
- BEYKOZ BELEDİYESİ
- •
- SU ÜRÜNLERİ
- •
- SULTANİYE
- SULTANİYE
- •
- SU ÜRÜNLERİ
- •
- BEYKOZ BELEDİYESİ
- •
- BEYKOZ KORUSU
- •
- BEYKOZ
- •
- YALIKÖY
- •
- KUNDURA FAB
- •
- ÇAYIR CAD.
- •
- ORTAÇEŞME
- •
- UZUN EVLİYA SOK.
- •
- AKBABA CAD.
- •
- ÇİFTEÇINARLAR
- •
- CEVİZLİ BAHÇE
- •
- KAYMAKDONDURAN SAP.
- •
- YENİ MAHALLE
- •
- AVİZE FABRİKASI
- •
- İSMAİL ÖZSEÇKİN İÖO.
- •
- AKBABA
- •
- AKBABA PERONLAR
- •
- POYRAZ SAPAĞI
- •
- KARAKULAK CAD.
- •
- DERESEKİ
- •
- SIRMAKEŞ CAD.
- •
- KAYNARCA YOLU
- •
- DEREBOYU
- •
- ORMANLIK
- •
- YOĞURTÇU
- •
- GÜZELDERE
- •
- ALİBAHADIR
- •
- DEREBOYU
- •
- FUNDALIK
- •
- YEŞİLYURT
- •
- RİVA SAPAĞI
- •
- RİVA
- •
- RİVA KÖPRÜSÜ
- •
- MİLLİ TAKIMLAR KAMPI
- •
- YEŞİLDERE
- •
- AYVALIDERE
- •
- KUMKÖY
- •
- KUZDERE
- •
- DEĞİRMENDERE
- •
- YENİYOL
- •
- FİRUZBEY İ.Ö.OKL
- •
- İĞDE ÇIKMAZI
- •
- ORMANLIK
- •
- DEĞİRMENDERE CAMİİ
- •
- KİRAZLI
- •
- PAŞAMANDIRA
- •
- MİRALEM
- •
- DEREBOYU
- •
- YOLAĞZI
- •
- CAM SANAT OKULU
- •
- VİLLALAR
- •
- ACISU
- •
- ÖĞÜMCE
- •
- ÖĞRETMEN LOJ.
- •
- TAŞKÖPRÜ
- •
- YEŞİL PINAR
- •
- GÖLLÜ
- •
- ORUÇ DERE
- •
- BOZHANE
- •
- ESENTEPE
- •
- KILIÇLI İ.Ö.OKL
- •
- KILIÇLI
- •
- KILIÇLIKÖYÜ SAP.
- •
- HARMANLIK
- •
- ŞEHİTLİK
- •
- İSHAKLI KÖYÜ
- •
- İSHAKLI SAPAĞI
- •
- ÇEŞME
- •
- İSHAKLI SAPAĞI
- •
- CUMHURİYET SAP.
- •
- REŞADİYE SAPAĞI
- •
- CUMHURİYET KÖYÜ
- •
- ÇOK PROGRAMLI LİSE
İETT 137 - CUMHURİYETKÖYÜ-RİVA-BEYKOZ Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
- | 05:30 | 05:30 | - | - | - |
05:30 | 06:50 | 06:50 | 07:15 | 06:00 | 06:00 |
06:10 | 07:05 | 07:05 | 08:15 | 07:15 | 07:15 |
07:05 | 08:40 | 08:40 | 10:00 | 07:40 | 07:40 |
10:30 | 10:40 | 10:40 | 12:50 | 09:40 | 09:40 |
12:00 | 12:00 | 12:00 | 14:20 | 10:00 | 10:00 |
14:40 | 12:40 | 12:40 | 17:15 | 11:40 | 11:40 |
16:45 | 14:30 | 14:30 | 19:00 | 13:30 | 13:30 |
19:00 | 16:30 | 16:30 | 20:15 | 14:20 | 14:20 |
21:45 | 16:45 | 16:45 | - | 15:30 | 15:30 |
- | 18:30 | 18:30 | - | 17:30 | 17:30 |
- | 20:20 | 20:20 | - | 19:00 | 19:00 |
- | 21:45 | 21:45 | - | 20:15 | 20:15 |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 2 ÜSTBOSTANCI-ÜSKÜDAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 36t CEBECİ - TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 122b YENİDOĞAN-MECİDİYEKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 79g KAYAŞEHİR-Z.B METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 54Ç ÇIKSALIN-TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 33es ATIŞALANI-EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 99 AKŞEMSETTİN MAHALLESİ - EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 6 KÜÇÜK ÇAMLICA-BULGURLU-ÜSKÜDAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 15 BEYKOZ-ÜSKÜDAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 122l TEPEÜSTÜ-METRO-1. LEVENT Otobüsü Saatleri
- İstanbul 144a ÖMERLİ KİPTAŞ KONUTLARI-BEYLİKDÜZÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 142b KSS HASTANESİ-BÜYÜKÇEKMECE ALBATROS Otobüsü Saatleri
- İstanbul 13ab ALTUNİZADE-ATAŞEHİR-ÜSTBOSTANCI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 66z ZİNCİRLİDERE-ŞİŞLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 73 YENİBOSNAMETRO-TAKSİM Otobüsü Saatleri
- Kayseri 127 ESENTEPE - HASTANE KOYUNCUBABA Otobüsü Saatleri
- Bursa 132 GEMLİK - GEMSAZ Otobüsü Saatleri
- İzmir 197 NAFİZ GÜRMAN - KARŞIYAKA Otobüsü Saatleri
- Ankara 230-2 BEYTEPE KAMPÜSÜ-HACETTEPE Otobüsü Saatleri
- İzmir 662 CENGİZHAN - KEMER Otobüsü Saatleri
- Kayseri 541 BAŞAKPINAR DAĞYOLU Otobüsü Saatleri
- Ankara 307 HIDIRLIKTEPE-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- Kayseri 221 BATTALGAZİ OSMANLI Otobüsü Saatleri
- İzmir 17 UZUNDERE TOPLU KONUTLARI - FAHRETTİN ALTAY Otobüsü Saatleri
- Adana 122 LEVENT - BALCALI Otobüsü Saatleri