198 - DOĞANÇAY - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
Etiketler
198 No'lu İzmir Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
ESHOT 198 - DOĞANÇAY - GÜMRÜK Güzergahı
Gidiş:- Doğançay Son Durak
- •
- Doğançay Meydan
- •
- Çolakoğlu
- •
- Doğançay Mezarlık
- •
- Kentaş
- •
- Köprü Altı
- •
- Cemil Atlas İlk Öğretim Okulu
- •
- Gümüşpala Su Deposu
- •
- Yunus
- •
- Anadolu Cami
- •
- Kubilay
- •
- Pazaryeri
- •
- Mermerci
- •
- Dostluk
- •
- Soğukkuyu Atölye
- •
- Soğukkuyu Merkez
- •
- Demirci
- •
- Soğukkuyu
- •
- Soğukkuyu Trafik
- •
- Öztürk
- •
- Naldöken
- •
- Turan
- •
- Çamlık
- •
- Bayraklı Park
- •
- Bayraklı İstasyon
- •
- Bayındırlık İskan
- •
- Körfez
- •
- Makine Mühendisleri Odası
- •
- Salhane İş Merkezi
- •
- Zafer Payzın Kavşağı
- •
- Egem
- •
- Çınarlı Hastanesi
- •
- Altınyağ
- •
- Halkapınar 2
- •
- Yaşar Üniversitesi
- •
- Aydibi
- •
- Umur Bey
- •
- Liman
- •
- Tekel
- •
- Hocazade Cami
- •
- Lozan
- •
- Montrö
- •
- Kent Müzesi
- •
- Şehit Fethi Bey
- Şehit Fethi Bey
- •
- Efes Oteli 2
- •
- Çocuk Hastanesi
- •
- Lozan
- •
- Tekel
- •
- Tariş
- •
- Liman
- •
- Umur Bey
- •
- Yaşar Üniversitesi
- •
- Halkapınar 2
- •
- Altınyağ
- •
- Çınarlı Hastanesi
- •
- Salhane İş Merkezi
- •
- Makine Mühendisleri Odası
- •
- Körfez
- •
- Bayındırlık İskan
- •
- Bayraklı İstasyon
- •
- Çamlık
- •
- Turan
- •
- Naldöken
- •
- Öztürk
- •
- Soğukkuyu
- •
- Demirci
- •
- Soğukkuyu Merkez
- •
- Soğukkuyu Atölye
- •
- Market
- •
- Mermerci
- •
- Bakkal
- •
- Anadolu Cami
- •
- Yunus
- •
- Gümüşpala Su Deposu
- •
- Cemil Atlas İlk Öğretim Okulu
- •
- Köprü Altı
- •
- Kentaş
- •
- Doğançay Mezarlık
- •
- Çolakoğlu Et
- •
- Doğançay Meydan
- •
- Doğançay Son Durak
ESHOT 198 - DOĞANÇAY - GÜMRÜK Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:00 | 06:00 | 06:10 | 06:45 | 06:45 | 06:45 |
08:25 | 08:25 | 07:25 | 08:25 | 08:25 | 10:45 |
10:05 | 10:05 | 09:45 | 09:15 | 09:15 | 12:45 |
11:45 | 11:45 | 11:45 | 10:05 | 10:05 | 14:45 |
12:45 | 12:45 | 13:45 | 10:55 | 10:55 | 16:45 |
13:45 | 13:45 | 15:45 | 11:45 | 11:45 | 18:45 |
14:45 | 14:45 | 17:45 | 12:45 | 12:45 | 20:45 |
15:45 | 15:45 | 19:45 | 13:45 | 13:45 | 22:45 |
16:45 | 16:45 | - | 14:45 | 14:45 | - |
17:45 | 17:45 | - | 15:45 | 15:45 | - |
18:45 | 18:45 | - | 16:45 | 16:45 | - |
19:45 | 19:45 | - | 17:45 | 17:45 | - |
21:45 | 21:45 | - | 18:45 | 18:45 | - |
- | - | - | 19:45 | 19:45 | - |
- | - | - | 20:45 | 20:45 | - |
- | - | - | 21:45 | 21:45 | - |
- | - | - | 22:45 | 22:45 | - |
- | - | - | 24:00 | 24:00 | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İzmir 8 GÜZELBAHÇE - HALKAPINAR METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 117 KAVAKLIDERE - OTOGAR Otobüsü Saatleri
- İzmir 71 İŞÇİEVLERİ - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 24 F.ALTAY - KAVACIK Otobüsü Saatleri
- İzmir 299 M.ERENER - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 317 EVKA3 METRO - KAVAKLIDERE Otobüsü Saatleri
- İzmir 315 KARAÇAM - EVKA3 METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 368 BORNOVA METRO - BATIÇİM-ÜMİT MAHALLESİ Otobüsü Saatleri
- İzmir 523 UZUNDERE - ÜÇYOL METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 67 EVKA3 METRO - PINARBAŞI Otobüsü Saatleri
- İzmir 792 GÖLOVA - CUMAOVASI AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 875 EVKA 1 - ŞİRİNYER AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 564 AYAKKABICILAR SİTESİ - HALKAPINAR METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 476 TINAZTEPE - ŞİRİNYER AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 662 CENGİZHAN - KEMER Otobüsü Saatleri
- Burdur ALL Otobüsü Saatleri
- Ankara 211-2 ÇAMLICA MH.-HASTANE METRO Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 13D Beykent - 75.Yıl Hastanesi Otobüsü Saatleri
- Malatya 18 ZAFER MH. HATTI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 1453 MİNİATÜRK-PANORAMA 1453-MİNİATÜRK Otobüsü Saatleri
- Ankara 545 ERYAMAN-GÜZELKENT-AŞTİ Otobüsü Saatleri
- Kayseri 499 KIRANARDI FAKÜLTE Otobüsü Saatleri
- Kayseri 170 YILDIZEVLER FAKÜLTE Otobüsü Saatleri
- İstanbul 19e YENİDOĞAN-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- Ankara 421-3 KEÇİREN GAZİNO-BAKANLIK-YÜZÜNCÜ YIL(ÖHO) Otobüsü Saatleri