19m - ATAŞEHİR-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
Etiketler
19m No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 19M - ATAŞEHİR-KADIKÖY Güzergahı
Gidiş:- DOĞU ATAŞEHİR
- •
- KARDELEN
- •
- KAMELYA
- •
- ATAŞEHİR
- •
- BURAK BEY
- •
- SİNAN REİS
- •
- SEDEF
- •
- YAKUT
- •
- SİTELER GİRİŞİ
- •
- YAVUZSELİM
- •
- ZÜBEYDE HNM.ÖĞRT.EVİ
- •
- YENİ HAL
- •
- BAHÇELER YOLU
- •
- BEYAZ EVLER
- •
- YÜZBEŞEVLER
- •
- YELKENLİ DEĞİRMEN
- •
- ULAŞTIR SOKAK
- •
- ÇINAR ALTI
- •
- ŞAİR NEDİM
- •
- SAHRAYICEDİT
- •
- GÖZTEPE
- •
- ÇEMENZAR
- •
- G.EĞİT. VE ARŞ.HAST
- •
- M.Ü.Göztepe Kamp.
- •
- KUYUBAŞI
- •
- ZİVERBEY
- •
- BELEDİYE
- •
- SÖĞÜTLÜÇEŞME
- •
- ALTIYOL
- •
- ÇARŞI
- •
- KADIKÖY
- KADIKÖY
- •
- ÇARŞI
- •
- ALTIYOL
- •
- BARIŞ MANÇO
- •
- BELEDİYE
- •
- ZİVERBEY
- •
- KUYUBAŞI
- •
- M.Ü.Göztepe Kamp.
- •
- G.EĞİT. VE ARŞ.HAST
- •
- ÇEMENZAR
- •
- GÖZTEPE
- •
- SAHRAYICEDİT
- •
- SİTELER
- •
- ÜSKÜDAR CADDESİ
- •
- YELKENLİ DEĞİRMEN
- •
- HAL
- •
- ZÜBEYDE HNM.ÖĞRT.EVİ
- •
- YAVUZSELİM
- •
- SİTELER GİRİŞİ
- •
- YAKUT
- •
- SEDEF
- •
- SİNAN REİS
- •
- BURAK BEY
- •
- ATAŞEHİR
- •
- KAMELYA
- •
- KARDELEN
- •
- DOĞU ATAŞEHİR
İETT 19M - ATAŞEHİR-KADIKÖY Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:15 | 06:30 | - | 06:50 | 07:15 | - |
06:40 | 07:15 | 06:30 | 07:15 | 08:10 | 07:10 |
07:00 | 08:00 | 07:55 | 07:40 | 09:00 | 08:40 |
07:20 | 08:50 | 09:25 | 08:10 | 10:00 | 10:10 |
07:40 | 09:55 | 10:15 | 08:40 | 10:55 | 11:05 |
08:10 | 10:50 | 11:00 | 09:10 | 11:50 | 11:55 |
08:40 | 11:45 | 11:55 | 09:40 | 12:40 | 12:50 |
09:10 | 12:45 | 12:45 | 10:10 | 14:00 | 13:40 |
10:05 | 13:40 | 13:35 | 11:10 | 14:45 | 14:30 |
12:10 | 14:20 | 14:20 | 13:20 | 15:30 | 15:15 |
14:25 | 15:00 | 15:15 | 15:30 | 16:15 | 16:10 |
15:00 | 15:45 | 16:05 | 16:00 | 17:00 | 17:00 |
15:30 | 16:30 | 17:00 | 16:35 | 17:40 | 17:50 |
16:00 | 17:15 | 17:50 | 17:10 | 18:20 | 18:40 |
16:30 | 17:55 | 19:30 | 17:40 | 19:00 | 20:20 |
17:00 | 18:35 | 21:10 | 18:10 | 19:40 | 22:00 |
17:35 | 19:15 | - | 18:40 | 20:15 | - |
18:10 | 19:55 | - | 19:10 | 20:50 | - |
18:40 | 20:35 | - | 19:40 | 21:30 | - |
20:45 | 21:15 | - | 21:35 | 22:10 | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 76e ESENKENT-BAHÇEŞEHİR-TAKSİM(EKSPRES) Otobüsü Saatleri
- İstanbul 92k ATEŞTUĞLA - KİRAZLI - BEYAZIT Otobüsü Saatleri
- İstanbul 21y BATI ATAŞEHİR-YENİSAHRA-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 21g KADIKÖY-GÜLENSU MAH Otobüsü Saatleri
- İstanbul 94a BAKIRKÖY - BEYAZIT Otobüsü Saatleri
- İstanbul tb1 SULTANAHMET-DOLMABAHÇE-SULTANAHMET Otobüsü Saatleri
- İstanbul kÇ1 K.S.SÜLEYMAN HASTANESİ-KÜÇÜKÇEKMECE METROBÜS Otobüsü Saatleri
- İstanbul 131h HİLAL KONUTLARI-TEPEÜSTÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 38 YUNUS EMRE MAHALLESİ - BEYAZIT Otobüsü Saatleri
- İstanbul 80t YEDİKULE - TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 39o YEŞİLPINAR-OTOGAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 83o OTOGAR - TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul e-9 BOSTANCI - SABİHA GÖKÇEN H.LİMANI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 15y YENİ MAHALLE-ÜSKÜDAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 135k KARLITEPE-ORTAÇEŞME Otobüsü Saatleri
- Kayseri 287 ZİYAGÖKALP YENİDOĞAN FAKÜLTE Otobüsü Saatleri
- İzmir 789 EFEMÇUKURU - CUMAOVASI AKTARMA Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 5A Beykent - Balıklı Otobüsü Saatleri
- Ankara 380 AKDERE-PEYAMİSEFA-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- Bursa 19/İ BAŞARAN - ATATÜRK CD. Otobüsü Saatleri
- Bursa S/2 SİTELER - KENT MEYDANI Otobüsü Saatleri
- İzmir 88 YENİ ÇAMLIK - BASMANE Otobüsü Saatleri
- İzmir 277 OTOGAR - TINAZTEPE Otobüsü Saatleri
- İzmir 136 ÖRNEKKÖY - KARŞIYAKA Otobüsü Saatleri
- Antalya 600 OTOGAR - HAVALİMANI AKTARMASIZ Otobüsü Saatleri