21g - KADIKÖY-GÜLENSU MAH Otobüsü Saatleri
Etiketler
21g No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 21G - KADIKÖY-GÜLENSU MAH Güzergahı
Gidiş:- GÜLENSU MAHALLESİ
- •
- İMRANLI
- •
- BATTALGAZİ
- •
- OKUL
- •
- GÜLSUYU MAHALLESİ
- •
- AYLA CADDESİ
- •
- SEVTAP CADDESİ
- •
- GÜLENSU YOLU
- •
- RECEPAĞA CAMİİ
- •
- ÇEŞMEBAŞI YOKUŞU
- •
- ÇARŞI
- •
- F.ÇAKMAK CADDESİ
- •
- DEMİRKURT SOKAK
- •
- HUZUREVİ
- •
- MALTEPE KÖPRÜSÜ
- •
- N.ASLAN EKŞİOĞLU İÖO
- •
- ALTAY ÇEŞME
- •
- MAVİEVLER
- •
- KARAYOLLARI
- •
- KADİR HAS LİSESİ
- •
- ALTINTEPE
- •
- BOSTANCI SAPAĞI
- •
- FSM HASTANESİ
- •
- BEYAZ EVLER
- •
- YÜZBEŞEVLER
- •
- YENİ SAHRA
- •
- BAHÇELER
- •
- GÖZTEPE KÖPRÜSÜ
- •
- ŞEYH ŞAMİL LİSESİ
- •
- UZUNÇAYIR METROBÜS
- •
- ACIBADEM METRO İST.
- •
- KOŞUYOLU KÖPRÜSÜ
- •
- İSFALT
- •
- VETERİNER S.M.LİSESİ
- •
- NUMUNE HASTANESİ
- •
- ASKERİ HASTANE
- •
- KADIKÖY
- KADIKÖY
- •
- HAMZA YERLİKAYA
- •
- FATİH SOKAK
- •
- KOŞUYOLU KÖPRÜSÜ
- •
- ACIBADEM LİSESİ
- •
- ACIBADEM KÖPRÜSÜ
- •
- ACIBADEM METRO İST.
- •
- UZUNÇAYIR METROBÜS
- •
- ŞEYH ŞAMİL LİSESİ
- •
- GÖZTEPE KÖPRÜSÜ
- •
- BAHÇELER
- •
- YENİ SAHRA
- •
- YÜZBEŞEVLER
- •
- BEYAZ EVLER
- •
- FSM HASTANESİ
- •
- BOSTANCI SAPAĞI
- •
- ALTINTEPE
- •
- KADİR HAS LİSESİ
- •
- KARAYOLLARI
- •
- MAVİEVLER
- •
- N.ASLAN EKŞİOĞLU İÖO
- •
- MALTEPE KÖPRÜSÜ
- •
- HUZUREVİ
- •
- ESENYOL
- •
- DEMİRKURT SOKAK
- •
- F.ÇAKMAK CADDESİ
- •
- ÇARŞI
- •
- ÇEŞMEBAŞI YOKUŞU
- •
- RECEPAĞA CAMİİ
- •
- GÜLENSU YOLU
- •
- SEVTAP CADDESİ
- •
- AYLA CADDESİ
- •
- GÜLSUYU MAHALLESİ
- •
- OKUL
- •
- BATTALGAZİ
- •
- İMRANLI
- •
- GÜLENSU MAHALLESİ
İETT 21G - KADIKÖY-GÜLENSU MAH Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
05:50 | - | - | - | - | - |
06:10 | 05:50 | 06:50 | 06:35 | 06:35 | 07:35 |
06:30 | 06:20 | 07:35 | 07:00 | 07:05 | 08:25 |
06:50 | 06:45 | 08:20 | 07:20 | 07:30 | 09:10 |
07:10 | 07:10 | 09:10 | 07:45 | 07:55 | 09:55 |
07:25 | 07:20 | 09:55 | 08:10 | 08:15 | 10:45 |
07:30 | 07:30 | 10:45 | 08:40 | 08:25 | 11:40 |
07:50 | 07:55 | 11:30 | 09:20 | 09:25 | 12:30 |
08:15 | 08:20 | 12:00 | 10:05 | 10:05 | 13:00 |
08:40 | 08:45 | 12:30 | 11:00 | 11:00 | 13:30 |
09:05 | 09:05 | 13:00 | 12:00 | 11:50 | 14:00 |
09:35 | 09:10 | 13:30 | 13:00 | 12:45 | 14:30 |
10:05 | 10:05 | 14:00 | 14:05 | 13:45 | 15:05 |
11:00 | 10:55 | 14:25 | 14:30 | 14:10 | 15:40 |
12:00 | 11:50 | 14:50 | 14:55 | 14:40 | 16:15 |
13:00 | 12:40 | 15:20 | 15:20 | 15:10 | 16:50 |
14:00 | 13:40 | 15:55 | 15:45 | 15:35 | 17:25 |
14:50 | 14:40 | 16:30 | 16:05 | 15:55 | 18:05 |
15:25 | 15:10 | 17:10 | 16:20 | 16:15 | 18:45 |
15:50 | 15:35 | 17:50 | 16:35 | 16:35 | 19:25 |
16:15 | 16:00 | 18:30 | 16:55 | 16:55 | 20:00 |
16:40 | 16:25 | 19:05 | 17:15 | 17:15 | 21:05 |
17:00 | 16:45 | 20:50 | 17:35 | 17:35 | - |
17:20 | 17:15 | - | 18:00 | 18:00 | - |
17:40 | 17:35 | - | 18:15 | 18:25 | - |
18:00 | 17:55 | - | 18:30 | 18:50 | - |
18:20 | 18:20 | - | 18:50 | 19:20 | - |
18:40 | 19:25 | - | 19:35 | 20:20 | - |
19:00 | 20:20 | - | 20:40 | 21:10 | - |
19:20 | 21:20 | - | 21:30 | 22:15 | - |
19:50 | - | - | 22:25 | - | - |
20:40 | - | - | - | - | - |
21:40 | - | - | - | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 135a ACARKENT-GÖRELE MAH-KAVACIK Otobüsü Saatleri
- İstanbul 139 ÜSKÜDAR-ŞİLE Otobüsü Saatleri
- İstanbul 153 BAHÇEKÖY-SARIYER Otobüsü Saatleri
- İstanbul bm2 KAVAKLI SAHİL YOLU-BEYLİKDÜZÜ METROBÜS Otobüsü Saatleri
- İstanbul 76e ESENKENT-BAHÇEŞEHİR-TAKSİM(EKSPRES) Otobüsü Saatleri
- İstanbul 145m YEŞİLKENT-BEYKENT-TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 130Ş KADIKÖY-ŞİFA MAH Otobüsü Saatleri
- İstanbul 36as ARNAVUTKÖY-SEFAKÖY-YENİBOSNA METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 98t ATAKENT MAHALLESİ- BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 15 BEYKOZ-ÜSKÜDAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 66z ZİNCİRLİDERE-ŞİŞLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 130t TUZLA-AYDINLI TOKİ KONUTLARI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 8e ESENEVLER-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 19c KADIKÖY-FERHATPAŞA Otobüsü Saatleri
- İstanbul 303b SİLİVRİ CEZAEVİ - OTOGAR Otobüsü Saatleri
- İzmir 829 CUMAOVASI AKTARMA - SEFERİHİSAR Otobüsü Saatleri
- İzmir 121 MAVİŞEHİR AKTARMA - KONAK Otobüsü Saatleri
- Ankara 361 YEŞİLBAYIR-MAMAK-KIZILAY-SIHHİYE-ULUS Otobüsü Saatleri
- Ankara 531-2 ERYAMAN-FATİH-SİNCAN-ELVANKENT-ETİMESGUT Otobüsü Saatleri
- Kayseri 312 EĞRİBUCAK GÜL Otobüsü Saatleri
- Bursa D/19 SAİTABAT - ARABAYATAĞI İSTASYONU Otobüsü Saatleri
- Konya 47 S.EYYUBİ / ELMALIK / ALAADDİN Otobüsü Saatleri
- İzmir 810 ATATÜRK MAHALLESİ - EGEKENT AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 708 MENDERES - ÜÇYOL Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 17 Sazova / Elmalı - Odunpazarı (Mavi) Otobüsü Saatleri