13b - YENİŞEHİR-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
Etiketler
13b No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 13B - YENİŞEHİR-KADIKÖY Güzergahı
Gidiş:- SANCAKTEPE CAMİ
- •
- SAMANYOLU CADDESİ
- •
- PALMİYEEVLERİ1
- •
- ERKUT SOYAK LİSESİ
- •
- MANOLYA EVLERİ
- •
- ŞELALE CADDESİ
- •
- ŞELALE EVLERİ
- •
- ENGELLİLER EĞT.MRKZ.
- •
- TÇMB TEK.END.MES.LİS
- •
- A.EVLER SİTE
- •
- KOOPERATİF
- •
- ORTANCA SOK.
- •
- DÖRTYOL
- •
- 23 NİSAN İ.Ö.OKL.
- •
- 23 NİSAN CAD.
- •
- HZ.ALİ CAMİ
- •
- ÜMRANİYE İSKİ
- •
- ALEMDAĞ CADDESİ
- •
- ATAKENT
- •
- HALDUN ALAGAŞ
- •
- ÜMRANİYE
- •
- ÜMRANİYE KAYMAKAMLIK
- •
- ÜMRANİYE ÇARŞI
- •
- SANTRAL
- •
- GÜMÜŞSU
- •
- NAMAZGAH
- •
- KAVAKBAYIRI
- •
- FERAH CADDESİ
- •
- TURİSTİK ÇAMLICA TES
- •
- KISIKLI
- •
- SARIKAYA
- •
- MİLLET BAHÇESİ
- •
- ALTUNİZADE
- •
- BAĞLARBAŞI
- •
- M.Ü. İlahiyat Fak.
- •
- PAZARBAŞI
- •
- ASKERLİK ŞUBESİ
- •
- ZEYNEP KAMİL HST.
- •
- KAPIAĞASI
- •
- SELİMİYE
- •
- NUMUNE HASTANESİ
- •
- ASKERİ HASTANE
- •
- KADIKÖY
- KADIKÖY
- •
- HAMZA YERLİKAYA
- •
- İBRAHİMAĞA
- •
- ASKERİ HASTANE
- •
- NUMUNE HASTANESİ
- •
- KARACAAHMET
- •
- KAPIAĞASI
- •
- ZEYNEP KAMİL HST.
- •
- ASKERLİK ŞUBESİ
- •
- PAZARBAŞI
- •
- M.Ü. İlahiyat Fak.
- •
- CAPİTOL
- •
- ALTUNİZADE
- •
- MİLLET BAHÇESİ
- •
- SARIKAYA
- •
- KISIKLI
- •
- ÇAMLICA İÖOKULU
- •
- HANIMSETİ PARKI
- •
- FİDANLIK
- •
- KAVAKBAYIRI
- •
- NAMAZGAH
- •
- SANTRAL
- •
- SÜTÇÜ CADDESİ
- •
- ÜMRANİYE ÇARŞI
- •
- ÜMRANİYE
- •
- 75.YIL CUM.TİC.MSL.L
- •
- ATAKENT
- •
- MİTHATPAŞA CAD.
- •
- HZ.ALİ CAMİ
- •
- 23 NİSAN CAD.
- •
- 23 NİSAN İ.Ö.OKL.
- •
- DÖRTYOL
- •
- ORTANCA SOK.
- •
- KOOPERATİF
- •
- A.EVLER SİTE
- •
- AKDENİZ CADDESİ
- •
- TÇMB TEK.END.MES.LİS
- •
- ENGELLİLER EĞT.MRKZ.
- •
- ŞELALE EVLERİ
- •
- ŞELALE CADDESİ
- •
- MANOLYA EVLERİ
- •
- ERKUT SOYAK LİSESİ
- •
- PALMİYEEVLERİ1
- •
- SAMANYOLU CADDESİ
- •
- SANCAKTEPE CAMİ
İETT 13B - YENİŞEHİR-KADIKÖY Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
05:40 | - | - | 06:40 | - | - |
06:00 | 06:00 | 07:30 | 07:00 | 06:50 | 08:20 |
06:20 | 06:50 | 09:10 | 07:20 | 07:50 | 10:00 |
06:40 | 07:40 | 10:50 | 07:40 | 08:30 | 10:50 |
07:00 | 08:30 | 11:45 | 08:05 | 09:30 | 11:45 |
07:20 | 09:20 | 12:40 | 08:30 | 10:10 | 12:50 |
07:40 | 10:20 | 13:55 | 09:40 | 11:20 | 13:55 |
08:00 | 11:10 | 15:05 | 11:10 | 12:10 | 15:00 |
08:25 | 11:45 | 16:10 | 12:25 | 12:40 | 16:25 |
08:50 | 12:20 | 17:50 | 13:40 | 13:20 | 17:25 |
09:20 | 12:50 | 20:35 | 14:10 | 14:10 | 19:15 |
09:50 | 13:20 | - | 14:35 | 14:40 | 21:45 |
11:10 | 13:55 | - | 15:00 | 15:20 | - |
12:25 | 14:30 | - | 15:25 | 15:50 | - |
13:45 | 15:15 | - | 15:50 | 16:35 | - |
14:55 | 16:00 | - | 16:15 | 17:20 | - |
15:30 | 16:30 | - | 16:40 | 17:50 | - |
16:00 | 17:00 | - | 17:05 | 18:30 | - |
16:20 | 17:50 | - | 17:30 | 19:10 | - |
16:40 | 18:40 | - | 17:55 | 19:50 | - |
17:00 | 20:00 | - | 18:20 | 21:10 | - |
17:30 | - | - | 18:50 | - | - |
18:55 | - | - | 20:10 | - | - |
20:15 | - | - | 21:30 | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 154 HACIOSMAN METRO-SARIYER-KOÇ ÜNİVERSİTESİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 131Çk ÇEKMEKÖY-KARTAL Otobüsü Saatleri
- İstanbul e-58 ESENKENT BAHÇEŞEHİR - MECİDİYEKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 131Ü SULTANBEYLİ-ORMAN CADDESİ-ÜMRANİYE Otobüsü Saatleri
- İstanbul 42hm BAHÇEKÖY-HACIOSMAN Otobüsü Saatleri
- İstanbul 19z ZÜMRÜTEVLER-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 11sa ORTADAĞ SAMANDIRA-ALTUNİZADE METROBÜS Otobüsü Saatleri
- İstanbul 336t TAŞOLUK-CEBECİ MAHALLESİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 54Ör ÖRNEKTEPE -TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 336h HADIMKÖY TOKİ-BAYRAMPAŞA METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 38 YUNUS EMRE MAHALLESİ - BEYAZIT Otobüsü Saatleri
- İstanbul 37e YILDIZ TABYA - EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 12h KADIKÖY-ÜSKÜDAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 76e ESENKENT-BAHÇEŞEHİR-TAKSİM(EKSPRES) Otobüsü Saatleri
- İstanbul 37y YILDIZTABYA - VEZNECİLER Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 68 Ağapinar - Eski Otogar (Siyah) Otobüsü Saatleri
- Kayseri 221 BATTALGAZİ OSMANLI Otobüsü Saatleri
- Batman 2D 2.HAT:2:D:10 NOLU ARAÇ:72 DN 133 Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 1F Perilikaya(toki) - Karataş 1.Bölge Otobüsü Saatleri
- Konya 124 PARSELLER KARAMAN YOLU Otobüsü Saatleri
- İzmir 785 DAĞTEKKE - TORBALI Otobüsü Saatleri
- Ankara 203 İNCİRLİ-ULUS-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- Batman 7B 7:HAT:7:B: 34 NOLU ARAÇ:72 DN 045 Otobüsü Saatleri
- Konya 24 ZİYA BARLAS - EKMEKKOÇU Otobüsü Saatleri
- İzmir 788 HAVUZBAŞI - BAYINDIR Otobüsü Saatleri