146e - BAŞAKŞEHİR 4.-2.-1.ETAP-MECİDİYEKÖY Otobüsü Saatleri
Etiketler
146e No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 146E - BAŞAKŞEHİR 4.-2.-1.ETAP-MECİDİYEKÖY Güzergahı
Gidiş:- BAŞAKŞEHİR 4.ETAP
- •
- HİSAR SİTESİ
- •
- BAŞAKŞEHİR 5.ETAP
- •
- YEŞİLVADİ
- •
- BAŞAKŞEHİR METRO
- •
- BAŞAKŞEHİR POLİS MRK
- •
- BAŞAKŞEHİR 1.ETAP
- •
- KÜLTÜR TESİSLERİ
- •
- ONURKENT
- •
- A1 YOLU
- •
- KÜLTÜR EVİ
- •
- FESLEĞEN SİTESİ
- •
- BİZİMEVLER
- •
- ÜNİVERSİTELİLER ST
- •
- İSKİ TESİSLERİ
- •
- BAŞAKŞEHİR 2.ETAP
- •
- B.ŞEHİR 1.ETAP CAMİİ
- •
- BAŞAK ŞEHİR BULVARI
- •
- CAHİT ZARİFOĞLU İÖO.
- •
- DÖRTYOL
- •
- TÜMSAN
- •
- DÖKÜMCÜLER SİTESİ
- •
- FATİH SANAYİ SİTESİ
- •
- ATATÜRK SANAYİ SİT.
- •
- SAN.TİC.MÜD.
- •
- SÜLEYMAN DEMİREL BUL
- •
- HESKOOP
- •
- AYKOSAN
- •
- HIRDAVATÇILAR SAN Sİ
- •
- METALİŞ SANAYİ SİT.
- •
- AYVANSARAY
- •
- HALICIOĞLU 4
- •
- OKMEYDANI
- •
- ÇAĞLAYAN YOLU
- •
- MECİDİYEKÖY-VİYADÜK
- MECİDİYEKÖY-VİYADÜK
- •
- ÇAĞLAYAN YOLU
- •
- OKMEYDANI
- •
- HALICIOĞLU 4
- •
- AYVANSARAY
- •
- İSTOÇ CAMİİ
- •
- İSTOÇ 19.ADA
- •
- İSTOÇ 22. ADA
- •
- GÜL
- •
- İSTOÇ YOLU
- •
- ORGANİZE SAN.SİTESİ
- •
- DEMİRCİLER SİTESİ
- •
- METALİŞ SANAYİ SİT.
- •
- HIRDAVATÇILAR SAN Sİ
- •
- AYKOSAN
- •
- HESKOOP
- •
- SÜLEYMAN DEMİREL BUL
- •
- SAN.TİC.MÜD.
- •
- ATATÜRK SANAYİ SİT.
- •
- FATİH SANAYİ SİTESİ
- •
- DÖKÜMCÜLER SİTESİ
- •
- TÜMSAN
- •
- DÖRTYOL
- •
- CAHİT ZARİFOĞLU İÖO.
- •
- BAŞAK ŞEHİR BULVARI
- •
- B.ŞEHİR 1.ETAP CAMİİ
- •
- BAŞAKŞEHİR 2.ETAP
- •
- İSKİ TESİSLERİ
- •
- ÜNİVERSİTELİLER ST
- •
- BİZİMEVLER
- •
- FESLEĞEN SİTESİ
- •
- KÜLTÜR EVİ
- •
- A1 YOLU
- •
- ONURKENT
- •
- A2 CADDESİ
- •
- BAŞAKŞEHİR POLİS MRK
- •
- GÜVENEVLER SİTESİ
- •
- BAŞAKŞEHİR METRO
- •
- YEŞİLVADİ
- •
- BAŞAKŞEHİR 5.ETAP
- •
- HİSAR SİTESİ
- •
- BAŞAKŞEHİR 4.ETAP
İETT 146E - BAŞAKŞEHİR 4.-2.-1.ETAP-MECİDİYEKÖY Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
- | - | - | 06:55 | - | - |
06:35 | - | - | 08:00 | - | - |
08:00 | - | - | 16:00 | - | - |
15:50 | - | - | 17:00 | - | - |
17:00 | - | - | 18:30 | - | - |
18:05 | - | - | 19:30 | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 42hm BAHÇEKÖY-HACIOSMAN Otobüsü Saatleri
- İstanbul 93t ZEYTİNBURNU-TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 54hŞ HASKÖY - ŞİŞLİ - TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 14f KÜPLÜCE MAH-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 14 YENİDOĞAN-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 16v VERGİ DAİRESİ-KARTAL Otobüsü Saatleri
- İstanbul 92 ATEŞTUĞLA - EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 11p S.GAZİ EMEK MAH.-ÜSKÜDAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 70ky KURTULUŞ-YENİKAPI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 132b KARTAL-AKFIRAT EVLERİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 132p KARTAL-VEYSELKARANİ MAH Otobüsü Saatleri
- İstanbul km25 YENİŞEHİR-KARTAL METRO-CEVİZLİ PERONLAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 133f YEDPA-FINDIKLI MAH-MALTEPE-CEVİZLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 81 YEŞİLKÖY - EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 29b FATİH SULTAN MEHMET-4.LEVENT METRO Otobüsü Saatleri
- Ankara 311 ÖRNEK-BABÜR-EMEK-BAHÇELİ Otobüsü Saatleri
- Konya 16 ASARÇAY ELMACI MAH. Otobüsü Saatleri
- Ankara 520 FATİH(GOP)-SIHHİYE Otobüsü Saatleri
- Ankara 196 OPERA-BALLIKUYUMCU HİSARLIKAYA MH. Otobüsü Saatleri
- Antalya MC58A FATİH-ERENKÖY-ANTKOOP-ÇALLI-SİGORTA-K.ALTI CAD.-DEVLET HAST. Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 10B Karataş 2.Bölge - İbrahimli Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 3K 75.Yıl Hastanesi - Otogar Otobüsü Saatleri
- Ankara 414 AKTEPE-OSTİM Otobüsü Saatleri
- Ankara 296 BATIKENT METRO-ERGAZİ Otobüsü Saatleri
- Ankara 551 SİNCAN-BATIKENT METRO-OSTİM METRO Otobüsü Saatleri