33Çm - BAĞCILAR DEVLET HST.-ÇİNÇİNDERE CD.-MECİDİYEKÖY Otobüsü Saatleri
Etiketler
33Çm No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 33ÇM - BAĞCILAR DEVLET HST.-ÇİNÇİNDERE CD.-MECİDİYEKÖY Güzergahı
Gidiş:- BAĞCILAR DEVLET HAST
- •
- GENÇ OSMAN CAMİ
- •
- CEVİZLİK PARKI
- •
- GENÇOSMAN T.M.L
- •
- NENEHATUN MAHALLESİ
- •
- GÜNGÖREN YOLU
- •
- ÜÇYÜZLÜ CAMİİ
- •
- ÜÇYÜZLÜ
- •
- ÇİNÇİNDERE CADDESİ
- •
- FATİH MAHALLESİ
- •
- TÜRK İSVEÇ İÖO
- •
- KARABAYIR
- •
- MEHMET AKİF ERSOY CD
- •
- BİRLİK MAHALLESİ
- •
- KAZIM KARABEKİR MAH.
- •
- AYVANSARAY
- •
- HALICIOĞLU 4
- •
- OKMEYDANI
- •
- ÇAĞLAYAN YOLU
- •
- MECİDİYEKÖY-VİYADÜK
- MECİDİYEKÖY-VİYADÜK
- •
- ÇAĞLAYAN YOLU
- •
- OKMEYDANI
- •
- HALICIOĞLU 4
- •
- AYVANSARAY
- •
- ATIŞALANI YANYOL
- •
- BİRLİK MAHALLESİ
- •
- ULUDAĞ CADDESİ
- •
- GAZİ CADDESİ
- •
- ORUÇREİS
- •
- TUNA MAHALLESİ
- •
- KARABAYIR
- •
- FATİH MAHALLESİ
- •
- ÇİNÇİNDERE CADDESİ
- •
- ÜÇYÜZLÜ
- •
- ÜÇYÜZLÜ YOLU
- •
- GÜNGÖREN YOLU
- •
- NENEHATUN MAHALLESİ
- •
- GENÇOSMAN T.M.L
- •
- CEVİZLİK PARKI
- •
- GENÇ OSMAN CAMİ
- •
- BAĞCILAR DEVLET HAST
İETT 33ÇM - BAĞCILAR DEVLET HST.-ÇİNÇİNDERE CD.-MECİDİYEKÖY Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:15 | - | - | 07:10 | - | - |
06:50 | 06:50 | 12:00 | 07:45 | 07:45 | 13:00 |
07:20 | 07:50 | 14:00 | 08:20 | 09:00 | 15:05 |
07:50 | 08:50 | 17:00 | 09:00 | 10:00 | 18:10 |
08:10 | 09:50 | - | 10:00 | 11:00 | - |
08:50 | 11:00 | - | 11:00 | 12:00 | - |
09:20 | 12:00 | - | 12:00 | 13:00 | - |
09:50 | 13:00 | - | 13:00 | 14:00 | - |
11:00 | 14:00 | - | 14:00 | 15:00 | - |
12:00 | 15:00 | - | 15:00 | 16:00 | - |
13:00 | 16:00 | - | 15:30 | 17:05 | - |
14:00 | 17:10 | - | 16:00 | 18:15 | - |
15:00 | 18:15 | - | 16:30 | 19:25 | - |
16:00 | 19:25 | - | 17:05 | 20:30 | - |
16:35 | 20:30 | - | 17:40 | 21:35 | - |
17:10 | - | - | 18:15 | - | - |
17:40 | - | - | 18:50 | - | - |
18:15 | - | - | 19:25 | - | - |
19:25 | - | - | 20:30 | - | - |
20:30 | - | - | 21:35 | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 77Ç ÇIKSALIN - EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 75o OTOGAR - MECİDİYEKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 19b BAŞIBÜYÜK MAHALLESİ-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 15d A.FENERİ-HALAYIKDERE-DERESEKİ-KAVACIK Otobüsü Saatleri
- İstanbul 58s LEVAZIM MAHALLESİ- KABATAŞ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 42kt KOCATAŞ-SARIYER Otobüsü Saatleri
- İstanbul 139t TEPEÜSTÜ-ŞİLE Otobüsü Saatleri
- İstanbul 11m MUSTAFA KEMAL MAH.-ÜSKÜDAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 59uÇ UÇAKSAVAR - ŞİŞLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 15t TOKATKÖY - ÜSKÜDAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 11d ÜSKÜDAR-İNKİLAP MAH. Otobüsü Saatleri
- İstanbul 401t TEPEKENT - Y.BOSNA METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul u2 BEŞİKTAŞ-ZİNCİRLİKUYU-ULUS-BEŞİKTAŞ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 79k KAYAŞEHİR-Y.B.METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 79g KAYAŞEHİR-Z.B METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 461 BAHRİYE ÜÇOK - BOSTANLI İSKELE Otobüsü Saatleri
- Ankara 488 AKYURT-ULUS-SIHHİYE Otobüsü Saatleri
- Ankara 386 TÜRKÖZÜ-DDY Otobüsü Saatleri
- Antalya 600 OTOGAR - HAVALİMANI AKTARMASIZ Otobüsü Saatleri
- Ankara 471 İKİPINAR-KIZILCA-DUMLUPINAR-YENİCE-KARYAĞDI-SARAY Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 27 Tren Gari - Tip Fakültesi (Siyah) Otobüsü Saatleri
- İzmir 568 BORNOVA METRO - EVKA 4 Otobüsü Saatleri
- Adana 210 AQUALAND-ORHAN KEMAL BUL- KOZAN CAD-ÇATALAN CAD-KARAYUSUFLU Otobüsü Saatleri
- İzmir 225 GÜNALTAY - BASMANE Otobüsü Saatleri
- Kayseri 446 ERKİLET HASTANE Otobüsü Saatleri