61 - HÜRRİYET 06:30 Otobüsü Saatleri
Etiketler
61 No'lu Kayseri Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
Kayseri Belediyesi 61 - HÜRRİYET 06:30 Güzergahı
Gidiş:- Kicikapi
- •
- Yikilan P.t.t
- •
- Meydan Park Onu
- •
- Osman Kavuncun 1 Anlantik Onu
- •
- Eski Bagkur
- •
- Teknik El Motor
- •
- Kocak Bellona
- •
- Kocak Kilo Market
- •
- 5 Yol
- •
- Corakcilar 2 Corakcilar Cami
- •
- Corakcilar 1
- •
- Hurriyet 344 Evler 1
- •
- Hurriyet 344 Evler
- •
- Egribucak Yahya Kemal Beyatli Okulu
- •
- Hurriyet Ici 3 Cumhuriyet St.
- •
- Hurriyet Ici 4 Manolya Dugun Salonu
- •
- Hurriyet Ici 5 Erciyesspor Tesisleri 1
- •
- Hurriyet Ici 9 Son Durak
- Hurriyet Ici 9 Son Durak
- •
- Hurriyet Ici 8 Melikgazi Spor Tesisleri
- •
- Hurriyet Ici 7 Mercan Parki
- •
- Hurriyet Ici 6 Erciyesspor Tesisleri 2
- •
- Hurriyet Ici 5 Erciyesspor Tesisleri 1
- •
- Hurriyet Ici 4 Manolya Dugun Salonu
- •
- Hurriyet Ici 3 Cumhuriyet Sit.
- •
- Egribucak Yahya Kemal Beyatli Okulu
- •
- Hurriyet 5 Yol
- •
- Kocak Girisi
- •
- Yildiz Parki
- •
- Teknik El Motor
- •
- Osman Kavuncu 2 Veternerlik
- •
- Eski Emniyet
- •
- At Pazari
- •
- N.fazil Bulvari 2
- •
- Korusu Sondaj
- •
- Gunes Hastane
- •
- Kayseri Lisesi
- •
- Merkez Hrk Amligi
Kayseri Belediyesi 61 - HÜRRİYET 06:30 Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:30 | 06:30 | 06:30 | 07:00 | 07:00 | 07:00 |
07:30 | 07:30 | 07:30 | 08:00 | 08:00 | 08:00 |
08:30 | 08:30 | 08:30 | 09:00 | 09:00 | 09:00 |
09:30 | 09:30 | 09:30 | 10:00 | 10:00 | 10:00 |
10:30 | 10:30 | 10:30 | 11:00 | 11:00 | 11:00 |
11:30 | 11:30 | 11:30 | 12:00 | 12:00 | 12:00 |
12:30 | 12:30 | 12:30 | 13:00 | 13:00 | 13:00 |
13:30 | 13:30 | 13:30 | 14:00 | 14:00 | 14:00 |
14:30 | 14:30 | 14:30 | 15:00 | 15:00 | 15:00 |
15:30 | 15:30 | 15:30 | 16:00 | 16:00 | 16:00 |
19:30 | 16:30 | 16:30 | 17:00 | 17:00 | 17:00 |
20:30 | 17:30 | 17:30 | 18:00 | 18:00 | 18:00 |
21:30 | 18:30 | 18:30 | 19:00 | 19:00 | 19:00 |
22:30 | 19:30 | 19:30 | 20:00 | 20:00 | 20:00 |
23:45 | 20:30 | 20:30 | 21:00 | 21:00 | 21:00 |
- | 21:30 | 21:30 | 22:00 | 22:00 | 22:00 |
- | 22:30 | 22:30 | 23:00 | 23:00 | 23:00 |
- | 23:45 | 23:45 | - | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- Kayseri 550 TALAS ANAYURT JANDARMA Otobüsü Saatleri
- Kayseri 605 BEDİR BAĞLARI Otobüsü Saatleri
- Kayseri 501 BEYAZŞEHİR Otobüsü Saatleri
- Kayseri 351 KÖPRÜBAŞI HASTANE CAD. Otobüsü Saatleri
- Kayseri 393 KONAKLAR 06:40 Otobüsü Saatleri
- Kayseri 92 ÇEVREYOL HASTANE Otobüsü Saatleri
- Kayseri 542 BAŞAKPINAR K.KÖPRÜ TALAS Otobüsü Saatleri
- Kayseri 72 KAZIM KARABEKİR HASTANE Otobüsü Saatleri
- Kayseri 310 EĞRİBUCAK Otobüsü Saatleri
- Kayseri 616 ZİNCİDERE DAĞYOLU Otobüsü Saatleri
- Kayseri 165 KAYABAŞI NATO CAD. Otobüsü Saatleri
- Kayseri 119 CEVİZLİ HASTANE Otobüsü Saatleri
- Kayseri 51 ESENYURT FAKÜLTE Otobüsü Saatleri
- Kayseri 535 İNCESU SEMERKENT Otobüsü Saatleri
- Kayseri 491 HİSARCIK FAKÜLTE Otobüsü Saatleri
- İzmir 828 SARNIÇ - GAZİEMİR SEMT GARAJI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 11l ÜSKÜDAR-BULGURLU MAHALLESİ Otobüsü Saatleri
- Ankara 230 HACETTEPE-BEYTEPE KAMPÜSÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul ht12 BASIN TESİSLERİ-YENİBOSNA METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 804 MENDERES - CUMAOVASI AKTARMA Otobüsü Saatleri
- Ankara 558 ERYAMAN LALEKENT-BATIKENT METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 74 HİLTON SİTESİ-EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- Sakarya 17 Güneşler - ADATIP - Şimşek Evler Otobüsü Saatleri
- Ankara 108 GÖLBAŞI-HAYMANA YOLU-KARÇİÇEĞİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 55eb EYÜP-BEYAZIT Otobüsü Saatleri