821 - MAVİŞEHİR AKTARMA - KARŞIYAKA Otobüsü Saatleri
Etiketler
821 No'lu İzmir Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
ESHOT 821 - MAVİŞEHİR AKTARMA - KARŞIYAKA Güzergahı
Gidiş:- Karşıyaka İskele
- •
- Osman Bey Parkı
- •
- Tarık Dursun K.
- •
- Dokuz Eylül Dispanser
- •
- Karşıyaka Yelken Kulübü
- •
- Yunuslar
- •
- Yıllar
- •
- Bostanlı İskele
- •
- Bostanlı Cami
- •
- Köprü
- •
- Paşa
- •
- Trafik Eğitim Tesisleri
- •
- Beşikçioğlu Cami
- •
- Atakent
- •
- Efes Sitesi
- •
- Atakent Anadolu Lisesi
- •
- Spor Merkezi
- •
- Pamukkale Sitesi
- •
- Mavişehir Dört Yol
- •
- Kuğu
- •
- Albatros
- •
- Martı
- •
- Flamingo Sitesi 2
- •
- Flamingo Sitesi
- •
- Süleyman Demirel Lisesi
- •
- Mavişehir
- •
- Soyak
- •
- Fotoğraf Evi
- •
- Bayrak
- •
- Bayrak 2
- •
- Mavişehir Aktarma Merkezi
- Mavişehir Aktarma Merkezi
- •
- Bayrak 2
- •
- Bayrak
- •
- Fotoğraf Evi
- •
- Soyak
- •
- Mavişehir
- •
- Süleyman Demirel Lisesi
- •
- Flamingo Sitesi
- •
- Flamingo Sitesi 2
- •
- Martı
- •
- Albatros
- •
- Kuğu
- •
- Mavişehir Dört Yol
- •
- Büfe
- •
- Spor Merkezi
- •
- Atakent Anadolu Lisesi
- •
- Efes Sitesi
- •
- Atakent
- •
- Beşikçioğlu Cami
- •
- Trafik Eğitim Tesisleri
- •
- Paşa
- •
- Köprü
- •
- Velidedeoğlu
- •
- Bostanlı İskele
- •
- Yıllar
- •
- Yunuslar
- •
- Karşıyaka Yelken Kulübü
- •
- Karşıyaka Evlendirme Dairesi
- •
- Osman Bey Parkı
- •
- Karşıyaka İskele
ESHOT 821 - MAVİŞEHİR AKTARMA - KARŞIYAKA Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
07:10 | 07:10 | - | 07:40 | 07:40 | - |
08:10 | 08:10 | - | 08:40 | 08:40 | - |
09:10 | 09:10 | - | 09:40 | 09:40 | - |
10:15 | 10:15 | - | 10:50 | 10:50 | - |
11:25 | 11:25 | - | 12:00 | 12:00 | - |
12:35 | 12:35 | - | 13:10 | 13:10 | - |
13:45 | 13:45 | - | 14:20 | 14:20 | - |
14:55 | 14:55 | - | 15:30 | 15:30 | - |
16:05 | 16:05 | - | 16:40 | 16:40 | - |
17:15 | 17:15 | - | 17:50 | 17:50 | - |
18:25 | 18:25 | - | 19:00 | 19:00 | - |
19:35 | 19:35 | - | 20:10 | 20:10 | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İzmir 739 SEFERİHİSAR - BEYLER Otobüsü Saatleri
- İzmir 209 ZEYTİNALANI - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 277 OTOGAR - TINAZTEPE Otobüsü Saatleri
- İzmir 576 TINAZTEPE - HALKAPINAR METRO2 Otobüsü Saatleri
- İzmir 60 PINARBAŞI - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 724 TORBALI - ÇAYBAŞI Otobüsü Saatleri
- İzmir 829 CUMAOVASI AKTARMA - SEFERİHİSAR Otobüsü Saatleri
- İzmir 111 NALDÖKEN - EVKA3 METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 7 SAHİLEVLERİ - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 340 HALKAPINAR METRO - KEMER Otobüsü Saatleri
- İzmir 502 CENGİZHAN - HALKAPINAR METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 21 HALİL RIFAT PAŞA - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 848 GAZİ MAH. - ULUKENT AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 727 BAYINDIR - TORBALI Otobüsü Saatleri
- İzmir 790 HİSARLIK - BAYINDIR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 19t FERHATPAŞA MAH.-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- Ankara 226 HASTANE METRO-MEMLÜK MH. Otobüsü Saatleri
- İstanbul 37a YILDIZTABYA- AKSARAY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 13m TEPEÜSTÜ-ÇAKMAK MAH.-UZUNÇAYIR METROBÜS Otobüsü Saatleri
- İstanbul 15kÇ ÜSKÜDAR-ÇAVUŞBAŞI Otobüsü Saatleri
- Antalya KC33 GÜRSU-ARAPSUYU-GÜNEŞEV-DEFTERDARLIK-GÜLLÜK-E.OTOGAR- Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 17C Yavuzlar - Beykent Otobüsü Saatleri
- Kayseri 223 OSMANLI MAH. FAKÜLTE Otobüsü Saatleri
- İstanbul 26b GAYRETTEPE-EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- Ankara 232 BATIKENT METRO-ODTÜ Otobüsü Saatleri