828 - SARNIÇ - GAZİEMİR SEMT GARAJI Otobüsü Saatleri
Etiketler
828 No'lu İzmir Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
ESHOT 828 - SARNIÇ - GAZİEMİR SEMT GARAJI Güzergahı
Gidiş:- Sarnıç Son Durak
- •
- Dolmuşçular
- •
- Gazeteler
- •
- Karaçam
- •
- Sarnıç Piknik Alanı
- •
- Sanayi Caddesi
- •
- Sarnıç Çamlık
- •
- Sarnıç Eski Son durak
- •
- Muhtarlık
- •
- Çarşı
- •
- Bisikletçi
- •
- Sarnıç Trafo
- •
- Sarnıç Sağlık Ocağı
- •
- Sardunya
- •
- Sarnıç Belediye Garajı
- •
- Bayrak
- •
- Sarnıç Meydan
- •
- Sarnıç İlk Öğretim Okulu
- •
- Kurtbey
- •
- Karakol
- •
- Mimar Kemalettin Tekstil Meslek Lisesi
- •
- Hava Teknik Okulu
- •
- Sarnıç Dere
- •
- Sarnıç Köprüsü
- •
- Sarnıç Alt Geçidi
- •
- Şehit Üst Teğmen
- •
- Önder
- •
- Zeynep
- •
- Gazi İlk Öğretim Okulu
- •
- Gazikent Muhtarlık
- •
- İkinci Nizamiye
- •
- Halil Tan Parkı
- •
- Yeşil Mahallesi Muhtarlığı
- •
- Gaziemir Trafo
- •
- Gaziemir Merkez Cami
- •
- Gaziemir Belediyesi
- •
- PTT. Santral
- •
- Gaziemir Alt Geçit
- •
- Hacı Bayram Cami
- •
- Çiçek
- •
- Kalp Damar Hastanesi
- •
- Esbaş
- •
- Serbest Bölge 2
- •
- Aktepe
- •
- Gaziemir Aktarma Merkezi
- Gaziemir Aktarma Merkezi
- •
- Emrez
- •
- Aktepe
- •
- Serbest Bölge
- •
- Esbaş
- •
- Kalp Damar Hastanesi
- •
- Çiçek
- •
- Hacı Bayram Cami
- •
- Gaziemir Alt Geçit
- •
- Gaziemir PTT
- •
- Gaziemir Belediyesi
- •
- Gaziemir Merkez Cami
- •
- Yeşil Mahallesi Muhtarlığı
- •
- Halil Tan Parkı
- •
- İkinci Nizamiye
- •
- Gazikent Muhtarlık
- •
- Gazi İlk Öğretim Okulu
- •
- Zeynep
- •
- Önder
- •
- Sarnıç Alt Geçidi
- •
- Sarnıç Dere
- •
- Hava Teknik Okulu
- •
- Mimar Kemalettin Tekstil Meslek Lisesi
- •
- Karakol
- •
- Kurtbey
- •
- Sarnıç İlk Öğretim Okulu
- •
- Sarnıç Meydan
- •
- Bayrak
- •
- Sarnıç Belediye Garajı
- •
- Sardunya
- •
- Sarnıç Sağlık Ocağı
- •
- Sarnıç Trafo
- •
- Bisikletçi
- •
- Çarşı
- •
- Muhtarlık
- •
- Sarnıç Eski Son durak
- •
- Sarnıç Çamlık
- •
- Sanayi Caddesi
- •
- Sarnıç Piknik Alanı
- •
- Karaçam
- •
- Gazeteler
- •
- Dolmuşçular
- •
- Sarnıç Son Durak
ESHOT 828 - SARNIÇ - GAZİEMİR SEMT GARAJI Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
05:40 | 05:40 | 05:40 | - | - | - |
06:12 | 06:12 | 06:12 | 06:00 | 06:00 | 06:00 |
06:44 | 06:44 | 06:44 | 06:28 | 06:28 | 06:28 |
07:16 | 07:16 | 07:16 | 07:00 | 07:00 | 07:00 |
07:48 | 07:48 | 07:48 | 07:32 | 07:32 | 07:32 |
08:20 | 08:20 | 08:20 | 08:12 | 08:12 | 08:12 |
09:00 | 09:00 | 09:00 | 09:00 | 09:00 | 09:00 |
09:48 | 09:48 | 09:48 | 09:48 | 09:48 | 09:48 |
10:36 | 10:36 | 10:36 | 10:36 | 10:36 | 10:36 |
11:24 | 11:24 | 11:24 | 11:24 | 11:24 | 11:24 |
12:12 | 12:12 | 12:12 | 12:12 | 12:12 | 12:12 |
13:00 | 13:00 | 13:00 | 13:00 | 13:00 | 13:00 |
13:48 | 13:48 | 13:48 | 13:48 | 13:48 | 13:48 |
14:36 | 14:36 | 14:36 | 14:36 | 14:36 | 14:36 |
15:24 | 15:24 | 15:24 | 15:24 | 15:24 | 15:24 |
16:12 | 16:12 | 16:12 | 16:12 | 16:12 | 16:12 |
17:00 | 17:00 | 17:00 | 17:00 | 17:00 | 17:00 |
17:48 | 17:48 | 17:48 | 17:32 | 17:32 | 17:32 |
18:20 | 18:20 | 18:20 | 18:04 | 18:04 | 18:04 |
18:52 | 18:52 | 18:52 | 18:36 | 18:36 | 18:36 |
19:24 | 19:24 | 19:24 | 19:08 | 19:08 | 19:08 |
19:56 | 19:56 | 19:56 | 19:40 | 19:40 | 19:40 |
20:28 | 20:28 | 20:28 | 20:12 | 20:12 | 20:12 |
Benzer Otobüs Hatları
- İzmir 876 ŞİRİNKAPI - ŞİRİNYER AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 330 BOSTANLI İSKELE - EVKA3 METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 576 TINAZTEPE - HALKAPINAR METRO2 Otobüsü Saatleri
- İzmir 249 EVKA 4 - KEMER Otobüsü Saatleri
- İzmir 277 OTOGAR - TINAZTEPE Otobüsü Saatleri
- İzmir 449 İZYUVA-SARAYKENT - EVKA3 METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 154 HALKAPINAR METRO - MANİFATURACILAR ÇARŞISI Otobüsü Saatleri
- İzmir 722 TORBALI - YAZIBAŞI Otobüsü Saatleri
- İzmir 866 EVKA 1 - ŞİRİNYER AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 805 ÇAMLIKULE - ŞİRİNYER AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 344 EVKA 2 - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 30 KAYNAK - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 487 DEMİRKÖPRÜ - KARŞIYAKA Otobüsü Saatleri
- İzmir 733 URLA - YAĞCILAR Otobüsü Saatleri
- İzmir 235 BALLIKUYU - BASMANE Otobüsü Saatleri
- Bursa 25/D SİTELER - TİMURTAŞ PAŞA Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 20E Göksüncük - Seyrantepe Otobüsü Saatleri
- Bursa 37 ATATÜRK CD. - HÜNKAR KÖŞKÜ Otobüsü Saatleri
- Konya 125 LORAS TELAFER KARAMAN YOLU Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 1U Otogar - Karataş 1.Bölge Otobüsü Saatleri
- Trabzon RİZE (Trabzon ve Rize Belediyesi Otobüsleri) RİZE (Trabzon ve Rize Belediyesi Otobüsleri) Otobüsü Saatleri
- Burdur ALL Otobüsü Saatleri
- Konya 62 HAVA LOJ.KARKENT Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 30 Balıklı - Beylerbeyi Otobüsü Saatleri
- İstanbul 19m ATAŞEHİR-KADIKÖY Otobüsü Saatleri