82b - YENİBOSNA METRO - BEYAZIT Otobüsü Saatleri
Etiketler
82b No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 82B - YENİBOSNA METRO - BEYAZIT Güzergahı
Gidiş:- BAKIRKÖY ADLİYESİ
- •
- ORDU CADDESİ
- •
- BEYAZIT
- •
- BEYAZIT ÜNİVERSİTE
- •
- LALELİ
- •
- YUSUFPAŞA
- •
- HASEKİ
- •
- FINDIKZADE
- •
- ÇAPA
- •
- İSTANBUL TIP FAKÜLTE
- •
- PAZARTEKKE
- •
- MİLLET CADDESİ
- •
- PANORAMA 1453
- •
- CEVİZLİBAĞ
- •
- NAKLİYECİLER SİTESİ
- •
- TINAZTEPE
- •
- KOCATEPE
- •
- İNCİRLİ (E-5)
- •
- İNCİRLİ
- •
- BAHÇELİEVLER
- •
- ÇOCUK SİTESİ
- •
- ATAKÖY GEÇİT
- •
- ATAKÖY KÖPRÜSÜ
- •
- ŞİRİNEVLER
- •
- KULELİ
- •
- YENİBOSNA METRO
İETT 82B - YENİBOSNA METRO - BEYAZIT Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:00 | - | - | - | - | - |
06:15 | 06:15 | 07:00 | 19:15 | 06:40 | 07:50 |
06:30 | 06:30 | 07:20 | 19:35 | 06:55 | 08:10 |
06:45 | 06:45 | 07:40 | 20:00 | 07:15 | 08:30 |
07:00 | 07:00 | 08:00 | 20:25 | 07:30 | 08:50 |
07:10 | 07:10 | 08:20 | 20:50 | 07:45 | 09:10 |
07:20 | 07:20 | 08:40 | - | 18:40 | 18:50 |
07:35 | 07:35 | 09:00 | - | 19:00 | 19:10 |
07:50 | 07:45 | 09:20 | - | 19:20 | 19:30 |
08:05 | 08:05 | 09:40 | - | 19:40 | 19:50 |
08:20 | 08:20 | 10:00 | - | 20:10 | 20:10 |
08:40 | 08:40 | 10:20 | - | - | - |
09:00 | 09:00 | 10:40 | - | - | - |
09:20 | 09:20 | 11:00 | - | - | - |
09:40 | 09:40 | 11:20 | - | - | - |
10:05 | 10:00 | 11:40 | - | - | - |
10:30 | 10:20 | 12:00 | - | - | - |
10:50 | 10:35 | 12:20 | - | - | - |
11:10 | 10:50 | 12:40 | - | - | - |
11:35 | 11:05 | 13:00 | - | - | - |
11:55 | 11:25 | 13:20 | - | - | - |
12:15 | 11:45 | 13:40 | - | - | - |
12:35 | 12:05 | 14:00 | - | - | - |
13:00 | 12:30 | 14:20 | - | - | - |
13:20 | 12:50 | 14:40 | - | - | - |
13:40 | 13:05 | 15:00 | - | - | - |
14:00 | 13:25 | 15:20 | - | - | - |
14:20 | 13:45 | 15:40 | - | - | - |
14:40 | 14:05 | 16:00 | - | - | - |
15:00 | 14:25 | 16:20 | - | - | - |
15:20 | 14:50 | 16:40 | - | - | - |
15:45 | 15:10 | 17:00 | - | - | - |
16:05 | 15:30 | 17:20 | - | - | - |
16:30 | 15:55 | 17:40 | - | - | - |
16:50 | 16:15 | 18:00 | - | - | - |
17:10 | 16:35 | 18:20 | - | - | - |
17:30 | 16:50 | 18:40 | - | - | - |
17:50 | 17:15 | 19:00 | - | - | - |
18:10 | 17:40 | 19:20 | - | - | - |
18:30 | 18:05 | - | - | - | - |
18:50 | 18:30 | - | - | - | - |
19:10 | 19:00 | - | - | - | - |
19:30 | - | - | - | - | - |
20:00 | - | - | - | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 36t CEBECİ - TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul km21 HİLAL KONUTLARI-KARTAL METRO-CEVİZLİ PERONLAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 63 KAĞITHANE-ÇELİKTEPE-KABATAŞ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 142b KSS HASTANESİ-BÜYÜKÇEKMECE ALBATROS Otobüsü Saatleri
- İstanbul 130a KADIKÖY-TUZLA Otobüsü Saatleri
- İstanbul 14e KADIKÖY-K.KARABEKİR MAHALLESİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 66 GÜLBAĞ - EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 154 HACIOSMAN METRO-SARIYER-KOÇ ÜNİVERSİTESİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul km23 KAVAKPINAR-MARMARA HASTANESİ-KARTAL METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 98m İSTOÇ - BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 14ye YAVUZTÜRK MAH.-ÜMRANİYE-EMEK MAH. Otobüsü Saatleri
- İstanbul 34b BEYLİKDÜZÜ-AVCILAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul bn2 KÜÇÜKÇEKMECE-EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 19t FERHATPAŞA MAH.-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 21k KADIKÖY-KURFALI MAHALLESİ Otobüsü Saatleri
- İzmir 805 ÇAMLIKULE - ŞİRİNYER AKTARMA Otobüsü Saatleri
- Bursa 43/A KENT GÜVENLİK MERKEZİ - ÖĞRENCİ YURTLARI Otobüsü Saatleri
- Konya 20 UZUNHARMANLAR AKÇAKÖŞK CAD. Otobüsü Saatleri
- Zonguldak 24 88EVLER Otobüsü Saatleri
- Kayseri 3271 ÇİFTEÖNÜ ALTINOLUK FAKÜLTE Otobüsü Saatleri
- Ankara 427 SUBAYEVLERİ-BAKANLIK-A.AYRANCI Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 17 75.Yıl Hastanesi - Beykent Otobüsü Saatleri
- Bursa D/15 ARABAYATAĞI İSTASYONU - BABASULTAN Otobüsü Saatleri
- Adana 191 TAŞKÖPRÜ - YAKAPINAR -GEÇİTLİ Otobüsü Saatleri
- Kayseri 134 BELSİN İ.HATİP KÜMEEVLER Otobüsü Saatleri