153 - BAHÇEKÖY-SARIYER Otobüsü Saatleri
Etiketler
153 No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 153 - BAHÇEKÖY-SARIYER Güzergahı
Gidiş:- BAHÇEKÖY
- •
- KÖY YOLU
- •
- ORMAN FAK.
- •
- KEMERBURGAZ YOLU
- •
- KEMER
- •
- SULAR
- •
- FINDIKSUYU
- •
- KOZDERE
- •
- BELNET
- •
- KİBRİT FABRİKASI
- •
- FİDAN SOKAK
- •
- ÇAYIRBAŞI
- •
- ÇAYIRBAŞI MERKEZ
- •
- BELEDİYE
- •
- BÜYÜKDERE MAHALLESİ
- •
- BEYAZ PARK
- •
- SEFARET
- •
- KOCATAŞ (SAHİL)
- •
- HACI ÖMER MEYDANI
- •
- Ş.MİTHAT YILMAZ CAD.
- •
- SULAR CAD. (SARIYER)
- •
- YUSUF ZİYA STADI
- •
- ŞİFA
- •
- SARIYER
- SARIYER
- •
- YUSUF ZİYA STADI
- •
- SULAR CAD. (SARIYER)
- •
- Ş.MİTHAT YILMAZ CAD.
- •
- HACI ÖMER MEYDANI
- •
- KOCATAŞ (SAHİL)
- •
- SEFARET
- •
- BEYAZ PARK
- •
- BÜYÜKDERE MAHALLESİ
- •
- BÜYÜKDERE
- •
- BELEDİYE
- •
- MEHMET İPKİN İ.Ö.O
- •
- SEDAT KENT
- •
- ÇAYIRBAŞI
- •
- ÇAYIRBAŞI
- •
- FİDAN SOKAK
- •
- KİBRİT FABRİKASI
- •
- BELNET
- •
- KOZDERE
- •
- FINDIKSUYU
- •
- SULAR
- •
- KEMER
- •
- KEMERBURGAZ YOLU
- •
- ORMAN FAK.
- •
- KÖY YOLU
- •
- BAHÇEKÖY
İETT 153 - BAHÇEKÖY-SARIYER Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:10 | 06:45 | 06:10 | 06:45 | 06:45 | 06:45 |
06:45 | 08:25 | 06:45 | 07:20 | 07:20 | 07:20 |
07:10 | 09:10 | 08:25 | 08:20 | 08:20 | 07:50 |
07:50 | 09:50 | 09:10 | 09:05 | 09:05 | 08:20 |
08:25 | 10:25 | 09:50 | 09:45 | 09:45 | 09:05 |
09:10 | 11:05 | 10:25 | 10:25 | 10:25 | 09:45 |
09:50 | 11:40 | 11:05 | 11:40 | 11:40 | 10:25 |
10:25 | 12:20 | 11:40 | 12:20 | 12:20 | 11:40 |
11:05 | 12:55 | 12:20 | 13:40 | 13:40 | 12:20 |
11:40 | 13:40 | 12:55 | 14:20 | 14:20 | 13:40 |
12:20 | 14:15 | 13:40 | 14:55 | 14:55 | 14:20 |
12:55 | 15:35 | 14:15 | 15:40 | 15:40 | 14:55 |
13:40 | 16:20 | 15:35 | 16:15 | 16:15 | 15:40 |
14:15 | 16:55 | 16:20 | 17:10 | 17:40 | 16:15 |
15:00 | 17:40 | 16:55 | 17:40 | 18:20 | 17:40 |
15:35 | 18:15 | 17:40 | 18:20 | 18:55 | 18:20 |
16:20 | 19:35 | 18:15 | 18:55 | 19:40 | 18:55 |
16:55 | 20:20 | 19:35 | 19:40 | 20:15 | 19:40 |
17:40 | 20:55 | 20:20 | 20:15 | 20:50 | 20:15 |
18:15 | - | 20:55 | 20:50 | 21:25 | 20:50 |
19:00 | - | - | 21:25 | - | 21:25 |
19:35 | - | - | - | - | - |
20:20 | - | - | - | - | - |
20:55 | - | - | - | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul km21 HİLAL KONUTLARI-KARTAL METRO-CEVİZLİ PERONLAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 19m ATAŞEHİR-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 98d ATEŞTUĞLA - BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 132e KARTAL-KURNAKÖY-EMİRLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 133gp KARTAL-GÖÇBEYLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 151 HACIOSMAN METRO-SARIYER-DEMİRCİKÖY-KİLYOS Otobüsü Saatleri
- İstanbul fb1 FENERBAHÇE-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 42m BAHÇEKÖY-4.LEVENT METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 48k KEMERBURGAZ - AĞAÇLI KÖYÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 152 HACIOSMAN METRO-SARIYER-ZEKERİYAKÖY-KISIRKAYA Otobüsü Saatleri
- İstanbul 98h BAŞAKŞEHİR METROKENT- BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 14ak ALEMDAR-ZİVERBEY-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 98 BAŞAKŞEHİR 4.ETAP - BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul km70 SULTANBEYLİ-METRO-CEVİZLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 18k SULTANBEYLİ-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- Bursa 15/H YUNUSELİ - BURSA DEVLET HASTANESİ Otobüsü Saatleri
- İzmir 338 BORNOVA METRO - SALHANE AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 777 DOĞAL YAŞAM PARKI - KARŞIYAKA Otobüsü Saatleri
- Kayseri 543 BAŞAKPINAR K.KÖRRÜ Ç.DERE TALAS Otobüsü Saatleri
- İzmir 429 GÜZELTEPE - BOSTANLI İSKELE Otobüsü Saatleri
- Batman 1D 1.HAT:1:D:4 NOLU ARAÇ:72 DL 042 Otobüsü Saatleri
- Ankara 532-2 ELVANKENT-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- Batman 4D 4:D.4.HAT TOKİ 2. ( 20 ) NOLU ARAÇ Otobüsü Saatleri
- İzmir 825 EVKA 6-ESİN SİTESİ - MAVİŞEHİR AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 874 İZKENT - ŞİRİNYER AKTARMA Otobüsü Saatleri