14Çk - Ş.ŞAHİNBEY-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
Etiketler
14Çk No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 14ÇK - Ş.ŞAHİNBEY-KADIKÖY Güzergahı
Gidiş:- Ş.ŞAHİNBEY
- •
- GÜVEN SİTESİ
- •
- ÖĞRETMENLER SİTESİ
- •
- ATATÜRK CAD.
- •
- ŞAHİNBEY
- •
- HAMİDİYE
- •
- KARDELEN
- •
- YOLAĞZI
- •
- DEREYOLU
- •
- TEPE
- •
- REFAH CAMİİ
- •
- ÖZDİL SOKAK
- •
- SİTELER
- •
- MİMAR SİNAN CD.
- •
- KÜLTÜR SOKAK
- •
- ACAR SOKAK
- •
- ULUS CAD.
- •
- ÇEKMEKÖY YOLU
- •
- HAMZA YERLİKAYA BLV.
- •
- DUDULLU
- •
- YUKARI DUDULLU
- •
- MODOKO
- •
- İ.M.E.S.
- •
- İMES BULVARI
- •
- İMES E KAPISI
- •
- GÜNEYLİ SOKAK
- •
- KEMALPAŞA
- •
- TÜRKİŞ BLOKLARI
- •
- YEŞİL YAMAÇ
- •
- OBALAR
- •
- AKYAZI CADDESİ
- •
- ERDEM SİTESİ
- •
- KAYIŞDAĞI YOLU
- •
- KAYIŞDAĞI İLKOKULU
- •
- GÜMRÜK ÜST KAPI
- •
- İETT GARAJI
- •
- İETT LOJMANLARI
- •
- SU DEPOSU
- •
- FEVZİPAŞA
- •
- MESKENLER
- •
- KÜÇÜKBAKKALKÖY
- •
- BAĞLARİÇİ
- •
- KARAMAN ÇİFTLİK YOLU
- •
- YENİ HAL
- •
- BAHÇELER YOLU
- •
- BEYAZ EVLER
- •
- YÜZBEŞEVLER
- •
- YELKENLİ DEĞİRMEN
- •
- ULAŞTIR SOKAK
- •
- ÇINAR ALTI
- •
- ŞAİR NEDİM
- •
- SAHRAYICEDİT
- •
- GÖZTEPE
- •
- ÇEMENZAR
- •
- G.EĞİT. VE ARŞ.HAST
- •
- M.Ü.Göztepe Kamp.
- •
- KUYUBAŞI
- •
- ZİVERBEY
- •
- BELEDİYE
- •
- SÖĞÜTLÜÇEŞME
- •
- ALTIYOL
- •
- ÇARŞI
- •
- KADIKÖY
- KADIKÖY
- •
- ÇARŞI
- •
- ALTIYOL
- •
- BARIŞ MANÇO
- •
- BELEDİYE
- •
- ZİVERBEY
- •
- KUYUBAŞI
- •
- M.Ü.Göztepe Kamp.
- •
- G.EĞİT. VE ARŞ.HAST
- •
- ÇEMENZAR
- •
- GÖZTEPE
- •
- SAHRAYICEDİT
- •
- SİTELER
- •
- ÜSKÜDAR CADDESİ
- •
- YELKENLİ DEĞİRMEN
- •
- HAL
- •
- KARAMAN ÇİFTLİK YOLU
- •
- BAĞLARİÇİ
- •
- KÜÇÜKBAKKALKÖY
- •
- MESKENLER
- •
- FEVZİPAŞA
- •
- SU DEPOSU
- •
- İETT LOJMANLARI
- •
- İETT GARAJI
- •
- GÜMRÜK ÜST KAPI
- •
- KAYIŞDAĞI İLKOKULU
- •
- KAYIŞDAĞI YOLU
- •
- ERDEM SİTESİ
- •
- AKYAZI CADDESİ
- •
- OBALAR
- •
- YEŞİL YAMAÇ
- •
- KEMALPAŞA
- •
- İMES E KAPISI
- •
- İ.M.E.S.
- •
- MODOKO
- •
- YUKARI DUDULLU
- •
- DUDULLU
- •
- N. FAZIL KISAKÜREK
- •
- HAMZA YERLİKAYA BLV.
- •
- ÇEKMEKÖY YOLU
- •
- ULUS CAD.
- •
- ACAR SOKAK
- •
- KÜLTÜR SOKAK
- •
- MİMAR SİNAN CD.
- •
- SİTELER
- •
- ÖZDİL SOKAK
- •
- REFAH CAMİİ
- •
- TEPE
- •
- DEREYOLU
- •
- YOLAĞZI
- •
- KARDELEN
- •
- HAMİDİYE
- •
- ŞAHİNBEY
- •
- ATATÜRK CAD.
- •
- ÖĞRETMENLER SİTESİ
- •
- GÜVEN SİTESİ
- •
- Ş.ŞAHİNBEY
İETT 14ÇK - Ş.ŞAHİNBEY-KADIKÖY Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
- | - | 06:20 | - | - | 07:30 |
05:55 | 06:00 | 07:10 | 06:30 | 07:05 | 08:20 |
06:25 | 06:40 | 08:35 | 07:00 | 08:15 | 09:55 |
06:50 | 07:30 | 09:25 | 08:15 | 09:07 | 10:40 |
07:05 | 08:05 | 10:35 | 08:35 | 09:40 | 12:05 |
07:35 | 08:35 | 11:15 | 09:02 | 11:25 | 12:35 |
07:55 | 09:40 | 11:50 | 09:24 | 12:40 | 13:05 |
08:25 | 11:00 | 12:20 | 11:40 | 14:00 | 13:50 |
10:00 | 12:40 | 13:10 | 12:40 | 15:25 | 14:40 |
11:10 | 14:00 | 13:50 | 14:40 | 16:00 | 15:35 |
13:10 | 15:40 | 14:20 | 16:00 | 17:35 | 15:55 |
14:10 | 16:30 | 15:00 | 17:00 | 18:20 | 16:35 |
16:40 | 17:30 | 15:40 | 17:40 | 19:15 | 17:10 |
17:00 | 19:20 | 16:05 | 18:20 | 21:00 | 18:05 |
17:25 | 21:00 | 17:10 | 18:50 | 22:25 | 18:25 |
18:00 | - | 17:30 | 19:10 | - | 18:55 |
19:25 | - | 18:00 | 20:10 | - | 19:25 |
20:30 | - | 18:50 | 21:40 | - | 20:15 |
21:40 | - | 19:45 | 23:10 | - | 21:00 |
- | - | 20:40 | - | - | 22:00 |
- | - | 21:30 | - | - | 22:20 |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 12h KADIKÖY-ÜSKÜDAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 132e KARTAL-KURNAKÖY-EMİRLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul el2 EMİRGAN - 4.LEVEND METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 76e ESENKENT-BAHÇEŞEHİR-TAKSİM(EKSPRES) Otobüsü Saatleri
- İstanbul 36ay ARNAVUTKÖY - YENİBOSNA METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 146b BAŞAKŞEHİR 4.ETAP - EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 15u ÜSKÜDAR-TUFAN MAHALLESİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 36s HABİPLER MERKEZ MAH-BELEDİYE Otobüsü Saatleri
- İstanbul yh-1 YENİKAPI İDO-ATATÜRK HAVALİMANI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 46e HÜRRİYET MAHALLESİ - EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 13 ATAŞEHİR-ÇAKMAK MAH-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 33es ATIŞALANI-EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 97 GÜNEŞLİ - BEYAZIT Otobüsü Saatleri
- İstanbul 32m CEVATPAŞA-MECİDİYEKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 90b DRAMAN - BEYAZIT Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 53 Odunpazari - Uludere & Egriözü Köyleri (Siyah) Otobüsü Saatleri
- Konya 1 HOCAFAKIH - TIP FAKÜLTESİ Otobüsü Saatleri
- Denizli 22 Bayramyeri-Bağbaşı Otobüsü Saatleri
- İzmir 340 HALKAPINAR METRO - KEMER Otobüsü Saatleri
- Kayseri 110 GOP KOCASİNAN TEPEEVLER ÜST GEÇİT Otobüsü Saatleri
- Ankara 423 SUBAYEVLERİ-ODTÜ Otobüsü Saatleri
- İzmir 607 AYAKKABICILAR SİTESİ - BALÇOVA Otobüsü Saatleri
- Ankara 302 ÖRNEK-YENİDOĞAN-ULUS-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- Antalya CV48 VARSAK-KARATAY LİSESİ-YILDIRIM BEYAZIT CAD.-MEVLANA-DEVLET HAST. Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 5J Başpınar(Sam) - Balıklı Otobüsü Saatleri