11a - ALEMDAR-ŞİLE OTOYOLU-ÜSKÜDAR Otobüsü Saatleri
Etiketler
11a No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 11A - ALEMDAR-ŞİLE OTOYOLU-ÜSKÜDAR Güzergahı
Gidiş:- NİŞANTEPE
- •
- NİŞANTEPE 2
- •
- NİŞANTEPE İ.Ö.OKL.
- •
- NİŞANTEPE 1
- •
- ÇAMLAR
- •
- ÇATALMEŞE
- •
- G15 SOKAK
- •
- PAZAR YERİ
- •
- ALEMDAR
- •
- SARAY CADDESİ
- •
- TURGUT ÖZAL CADDESİ
- •
- ÇEKMEKÖY BLD.FEN İŞL
- •
- 65.SOKAK
- •
- EMİR SULTAN CAMİİ
- •
- M.AKİFERSOY İ.Ö.OKL.
- •
- PAPATYA
- •
- KEVSER CAMİİ
- •
- KURAN KURSU CADDESİ
- •
- EKŞİOĞLU MAH.
- •
- YENİDOĞAN SAPAĞI
- •
- TAŞDELEN
- •
- SULTANÇİFTLİĞİ
- •
- SİNAN SOKAK
- •
- GÜNGÖREN
- •
- SEYMENLER
- •
- HALİT BİN VELİT CAMİ
- •
- SANCAKTEPE KAVŞAĞI
- •
- ÇAMLIK
- •
- MADENLER
- •
- PLAZALAR
- •
- SERİNDERE
- •
- HUZUR MAHALLESİ
- •
- ÜMRANİYE DEVLET HAST
- •
- FERAH CADDESİ
- •
- TURİSTİK ÇAMLICA TES
- •
- KISIKLI
- •
- SARIKAYA
- •
- MİLLET BAHÇESİ
- •
- METROBÜS ALTUNİZADE
- •
- ALTUNİZADE
- •
- KÜLTÜR MERKEZİ
- •
- KURUÇEŞME
- •
- FISTIKAĞACI
- •
- SETBAŞI
- •
- BÜLBÜL DERESİ
- •
- HORHOR
- •
- ÜSKÜDAR
- ÜSKÜDAR
- •
- HORHOR
- •
- BÜLBÜL DERESİ
- •
- SETBAŞI
- •
- FISTIKAĞACI
- •
- KURUÇEŞME
- •
- KÜLTÜR MERKEZİ
- •
- BAĞLARBAŞI
- •
- CAPİTOL
- •
- ALTUNİZADE
- •
- MİLLET BAHÇESİ
- •
- SARIKAYA
- •
- KISIKLI
- •
- ÇAMLICA İÖOKULU
- •
- HANIMSETİ PARKI
- •
- FİDANLIK
- •
- ALVARLIZADE CAMİİ
- •
- HUZUR MAHALLESİ
- •
- SERİNDERE
- •
- PLAZALAR
- •
- MADENLER
- •
- ÇAMLIK
- •
- SANCAKTEPE KAVŞAĞI
- •
- HALİT BİN VELİT CAMİ
- •
- SEYMENLER
- •
- GÜNGÖREN
- •
- SİNAN SOKAK
- •
- SULTANÇİFTLİĞİ
- •
- TAŞDELEN
- •
- YENİDOĞAN SAPAĞI
- •
- EKŞİOĞLU MAH.
- •
- KURAN KURSU CADDESİ
- •
- KEVSER CAMİİ
- •
- PAPATYA
- •
- M.AKİFERSOY İ.Ö.OKL.
- •
- EMİR SULTAN CAMİİ
- •
- 65.SOKAK
- •
- ÇEKMEKÖY BLD.FEN İŞL
- •
- TURGUT ÖZAL CADDESİ
- •
- SARAY CADDESİ
- •
- ALEMDAR
- •
- PAZAR YERİ
- •
- G15 SOKAK
- •
- ÇATALMEŞE
- •
- ÇAMLAR
- •
- NİŞANTEPE 1
- •
- NİŞANTEPE İ.Ö.OKL.
- •
- NİŞANTEPE 2
- •
- NİŞANTEPE
İETT 11A - ALEMDAR-ŞİLE OTOYOLU-ÜSKÜDAR Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:00 | - | - | - | - | - |
06:25 | 06:00 | 07:40 | 22:05 | 21:50 | 21:50 |
07:00 | 06:40 | 10:20 | - | - | - |
07:20 | 07:40 | 11:45 | - | - | - |
07:45 | 08:20 | 13:00 | - | - | - |
08:30 | 09:20 | 14:10 | - | - | - |
09:00 | 10:30 | 15:10 | - | - | - |
10:20 | 12:40 | 16:50 | - | - | - |
12:45 | 15:15 | 18:00 | - | - | - |
14:10 | 16:50 | 20:40 | - | - | - |
14:50 | 18:00 | - | - | - | - |
15:30 | 20:40 | - | - | - | - |
16:30 | - | - | - | - | - |
17:30 | - | - | - | - | - |
18:10 | - | - | - | - | - |
21:10 | - | - | - | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 202 ÜSTBOSTANCI-TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 48b HASDAL (ARICILAR) - ŞİŞLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 36s HABİPLER MERKEZ MAH-BELEDİYE Otobüsü Saatleri
- İstanbul 29m2 HACIOSMAN METRO-FERAHEVLER Otobüsü Saatleri
- İstanbul 146b BAŞAKŞEHİR 4.ETAP - EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 76d BAHÇEŞEHİR-TAKSİM(ÇİFT KATLI) Otobüsü Saatleri
- İstanbul 135g TOKATKÖY-ÇAVUŞBAŞI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 15y YENİ MAHALLE-ÜSKÜDAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 80t YEDİKULE - TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 26 DİKİLİTAŞ-EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 49y YEŞİLPINAR - ŞİŞLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 146e BAŞAKŞEHİR 4.-2.-1.ETAP-MECİDİYEKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul tb2 SULTANAHMET- ÇAMLICA-SULTANAHMET Otobüsü Saatleri
- İstanbul 36e 50.YIL MAH. - AKSARAY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 36 KARADENİZ MAHALLESİ - BEYAZIT Otobüsü Saatleri
- Kayseri 321 ALTINOLUK 5 YOL Otobüsü Saatleri
- Sakarya 21/B Kampus - İkizce girişi - Karaman Otobüsü Saatleri
- Ankara 218 MACUNKÖY METRO-AŞAĞI YAHYALAR Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 5 Zincirli Kuyu - S.S.K (Siyah) Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 10B Karataş 2.Bölge - İbrahimli Otobüsü Saatleri
- Antalya VC59 VARSAK-SÜTÇÜLER-TEOMANPAŞA-KEPEZ BLD.-ÇALLI-KAMPÜS İÇİ Otobüsü Saatleri
- Kayseri 543 BAŞAKPINAR K.KÖRRÜ Ç.DERE TALAS Otobüsü Saatleri
- Bursa 4/A ÜMRAN SÖNMEZ ONKOLOJİ HASTANESİ - KENT MEYDANI Otobüsü Saatleri
- Düzce 11 MUNCURLU HAS. Otobüsü Saatleri
- Ankara 163-3 KONUTKENT-ÜMİTKÖY-KIZILAY(ÖHO) Otobüsü Saatleri