9Ç - ÜSKÜDAR-ÇEKMEKÖY Otobüsü Saatleri
Etiketler
9Ç No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 9Ç - ÜSKÜDAR-ÇEKMEKÖY Güzergahı
Gidiş:- YEŞİLTEPE
- •
- KÜÇÜK KORU CAMİİ
- •
- KÖROĞLU CADDESİ
- •
- ÇEKMEKÖY
- •
- KÖŞK
- •
- NÜKTE SÖZEN İ.Ö.OKL
- •
- AKŞEMSETTİN CAMİİ
- •
- BAL SOKAK
- •
- KÖYİÇİ
- •
- MİMAR SİNAN CD.
- •
- KÜLTÜR SOKAK
- •
- ACAR SOKAK
- •
- ULUS CAD.
- •
- ÇEKMEKÖY YOLU
- •
- HAMZA YERLİKAYA BLV.
- •
- DUDULLU
- •
- OSMANGAZİ
- •
- ÜMR. İMAM HATİP LİS.
- •
- ÇAYIRÖNÜ
- •
- IHLAMUR EVLERİ
- •
- ALTINŞEHİR MAH.
- •
- CEMİL MERİÇ MAH.
- •
- IHLAMURKUYU
- •
- VERGİ DAİRESİ
- •
- TEPE ÜSTÜ
- •
- ÜMR. ENGELLİLER MRKZ
- •
- ÇAKMAK KÖPRÜSÜ
- •
- ÜMRANİYE İSKİ
- •
- ALEMDAĞ CADDESİ
- •
- ATAKENT
- •
- HALDUN ALAGAŞ
- •
- ÜMRANİYE
- •
- ÜMRANİYE KAYMAKAMLIK
- •
- ÜMRANİYE ÇARŞI
- •
- SANTRAL
- •
- GÜMÜŞSU
- •
- NAMAZGAH
- •
- KAVAKBAYIRI
- •
- FERAH CADDESİ
- •
- TURİSTİK ÇAMLICA TES
- •
- KISIKLI
- •
- SARIKAYA
- •
- MİLLET BAHÇESİ
- •
- METROBÜS ALTUNİZADE
- •
- ALTUNİZADE
- •
- KÜLTÜR MERKEZİ
- •
- KURUÇEŞME
- •
- FISTIKAĞACI
- •
- SETBAŞI
- •
- BÜLBÜL DERESİ
- •
- HORHOR
- •
- ÜSKÜDAR
- ÜSKÜDAR
- •
- HORHOR
- •
- BÜLBÜL DERESİ
- •
- SETBAŞI
- •
- FISTIKAĞACI
- •
- KURUÇEŞME
- •
- KÜLTÜR MERKEZİ
- •
- BAĞLARBAŞI
- •
- CAPİTOL
- •
- ALTUNİZADE
- •
- MİLLET BAHÇESİ
- •
- SARIKAYA
- •
- KISIKLI
- •
- ÇAMLICA İÖOKULU
- •
- HANIMSETİ PARKI
- •
- FİDANLIK
- •
- KAVAKBAYIRI
- •
- NAMAZGAH
- •
- SANTRAL
- •
- SÜTÇÜ CADDESİ
- •
- ÜMRANİYE ÇARŞI
- •
- ÜMRANİYE
- •
- 75.YIL CUM.TİC.MSL.L
- •
- ATAKENT
- •
- MİTHATPAŞA CAD.
- •
- ÜMRANİYE İSKİ
- •
- ÇAKMAK KÖPRÜSÜ
- •
- TEPE ÜSTÜ
- •
- VERGİ DAİRESİ
- •
- IHLAMURKUYU
- •
- CEMİL MERİÇ MAH.
- •
- ALTINŞEHİR MAH.
- •
- IHLAMUR EVLERİ
- •
- ÇAYIRÖNÜ
- •
- ÜMR. İMAM HATİP LİS.
- •
- OSMANGAZİ
- •
- DUDULLU
- •
- N. FAZIL KISAKÜREK
- •
- HAMZA YERLİKAYA BLV.
- •
- ÇEKMEKÖY YOLU
- •
- ULUS CAD.
- •
- ACAR SOKAK
- •
- KÜLTÜR SOKAK
- •
- KÖYİÇİ
- •
- NÜKTE SÖZEN İ.Ö.OKL
- •
- AKŞEMSETTİN CAMİİ
- •
- BAL SOKAK
- •
- KÖŞK
- •
- ÇEKMEKÖY
- •
- KÖROĞLU CADDESİ
- •
- YEŞİLTEPE
İETT 9Ç - ÜSKÜDAR-ÇEKMEKÖY Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:00 | - | - | - | - | - |
06:35 | 06:00 | - | - | - | - |
07:10 | 06:30 | - | - | - | - |
08:00 | 08:00 | - | - | - | - |
16:10 | 16:10 | - | - | - | - |
18:10 | 18:10 | - | - | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 112 BOSTANCI-TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul e-11 SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 98t ATAKENT MAHALLESİ- BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 14 YENİDOĞAN-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 72yt YEŞİLKÖY-TAKSİM(Ekspres) Otobüsü Saatleri
- İstanbul 16v VERGİ DAİRESİ-KARTAL Otobüsü Saatleri
- İstanbul 303b SİLİVRİ CEZAEVİ - OTOGAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 139 ÜSKÜDAR-ŞİLE Otobüsü Saatleri
- İstanbul 131a A.YESEVİ MAH-ÜMRANİYE Otobüsü Saatleri
- İstanbul 10a ESATPAŞA-ATAŞEHİR-YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 42kt KOCATAŞ-SARIYER Otobüsü Saatleri
- İstanbul 145t BEYLİKDÜZÜ-TAKSİM(ÇİFT KATLI) Otobüsü Saatleri
- İstanbul 9Üd Ş.ŞAHİNBEY- DUDULLU- ÜMRANİYE-ÜSKÜDAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 20d DUDULLU-YENİŞEHİR-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 401 ÇATALCA-YENİBOSNA METRO Otobüsü Saatleri
- Kayseri 193 YEŞİL MAHALLE HASTANE ÜSTGEÇİT Otobüsü Saatleri
- Bursa D/19 SAİTABAT - ARABAYATAĞI İSTASYONU Otobüsü Saatleri
- Batman 3D 3/D HAT 19 MAYIS 16 NOLU ARAÇ Otobüsü Saatleri
- Bursa 2/GM KUMYAKA CD. - ATATÜRK CD. Otobüsü Saatleri
- Zonguldak 15 YENİMAHALLE Otobüsü Saatleri
- Ankara 479 UYANIŞ-AŞTİ Otobüsü Saatleri
- Kayseri 132 BELSİN HASTANE FAKÜLTE Otobüsü Saatleri
- Bursa D/6 SİTELER - İSABEY MH. Otobüsü Saatleri
- Bursa 38/D TERMİNAL - YILDIRIM (GECE) Otobüsü Saatleri
- İzmir 718 CUMAOVASI AKTARMA - TORBALI Otobüsü Saatleri