B/33-M - KORUBAŞI - KÜÇÜK SANAYİ İSTASYONU Otobüsü Saatleri
Etiketler
B/33-M No'lu Bursa Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
BURULAŞ B/33-M - KORUBAŞI - KÜÇÜK SANAYİ İSTASYONU Güzergahı
Gidiş:- UNÇUKURU
- •
- UNÇUKURU
- •
- MAKSEMPINARI
- •
- KAYAPA SAĞLIK OCAĞI
- •
- KAYAPA 3
- •
- KAYAPA
- •
- KAYAPA
- •
- KAYAPA M.AKİF ERSOY CAD.
- •
- KAYAPA
- •
- KAYAPA
- •
- KAYAPA 1
- •
- TAHTALI 7
- •
- TAHTALI 6
- •
- TAHTALI
- •
- TAHTALI 1
- •
- YAYLACIK 7
- •
- YAYLACIK 6
- •
- YAYLACIK 5
- •
- M.KEMAL PAŞA CAD.
- •
- ÇALI YOLU 9
- •
- ÇALI YOLU 8
- •
- ÇALI YOLU 7
- •
- ÇALI YOLU
- •
- AHISKA CAD
- •
- ÇALI YOLU
- •
- ÇALI YOLU 6
- •
- ÇALI YOLU 5
- •
- ÇALI YOLU
- •
- ÇALI YOLU 3
- •
- ÇALI YOLU
- •
- KÜÇÜK SANAYİ
- •
- KÜÇÜK SANAYİ
- •
- KÜÇÜK SANAYİ CAMİİ
- •
- KÜÇÜK SANAYİ 3.SK.
- •
- KÜÇÜK SANAYİ PERON 4
- •
- KÜÇÜK SANAYİ 3.SK.
- •
- KÜÇÜK SANAYİ CAMİİ
- •
- KÜÇÜK SANAYİ 3
- •
- KÜÇÜK SANAYİ 4
- •
- ÇALI YOLU
- •
- ÇALI YOLU 3
- •
- ÇALI YOLU 4
- •
- ÇALI YOLU 5
- •
- ÇALI YOLU 6
- •
- ÇALI YOLU
- •
- AHISKA CAD
- •
- ÇALI YOLU
- •
- ÇALI YOLU 7
- •
- ÇALI YOLU 8
- •
- ÇALI YOLU 9
- •
- M.KEMAL PAŞA CAD.
- •
- YAYLACIK 5
- •
- YAYLACIK 6
- •
- YAYLACIK 7
- •
- TAHTALI 1
- •
- TAHTALI
- •
- TAHTALI 6
- •
- TAHTALI 7
- •
- KAYAPA 1
- •
- KAYAPA
- •
- KAYAPA 2
- •
- KAYAPA M.AKİF ERSOY CAD.
- •
- KAYAPA
- •
- KAYAPA
- •
- KAYAPA 3
- •
- KAYAPA SAĞLIK OCAĞI
- •
- GÖLCÜK MAHALLE GİRİŞİ
- •
- MAKSEMPINARI
- •
- MAKSEMPINARI
- •
- UNÇUKURU
- •
- UNÇUKURU
- •
- UNÇUKURU
- •
- KORUBAŞI
- •
- KORUBAŞI GENEMİT MAHALLESİ
- UNÇUKURU
- •
- UNÇUKURU
- •
- GÖLCÜK MAHALLE GİRİŞİ
- •
- KAYAPA SAĞLIK OCAĞI
- •
- KAYAPA 3
- •
- KAYAPA
- •
- KAYAPA
- •
- KAYAPA M.AKİF ERSOY CAD.
- •
- KAYAPA 2
- •
- KAYAPA
- •
- KAYAPA 1
- •
- TAHTALI 7
- •
- TAHTALI 6
- •
- TAHTALI
- •
- TAHTALI 1
- •
- YAYLACIK 7
- •
- YAYLACIK 6
- •
- YAYLACIK 5
- •
- M.KEMAL PAŞA CAD.
- •
- ÇALI YOLU 9
- •
- ÇALI YOLU 8
- •
- ÇALI YOLU 7
- •
- ÇALI YOLU
- •
- AHISKA CAD
- •
- ÇALI YOLU
- •
- ÇALI YOLU 6
- •
- ÇALI YOLU 5
- •
- ÇALI YOLU 4
- •
- ÇALI YOLU 3
- •
- ÇALI YOLU
- •
- KÜÇÜK SANAYİ 4
- •
- KÜÇÜK SANAYİ 3
- •
- KÜÇÜK SANAYİ CAMİİ
- •
- KÜÇÜK SANAYİ 3.SK.
- •
- KÜÇÜK SANAYİ PERON 4
- •
- KÜÇÜK SANAYİ 3.SK.
- •
- KÜÇÜK SANAYİ CAMİİ
- •
- KÜÇÜK SANAYİ
- •
- KÜÇÜK SANAYİ
- •
- ÇALI YOLU
- •
- ÇALI YOLU 3
- •
- ÇALI YOLU
- •
- ÇALI YOLU 5
- •
- ÇALI YOLU 6
- •
- ÇALI YOLU
- •
- AHISKA CAD
- •
- ÇALI YOLU
- •
- ÇALI YOLU 7
- •
- ÇALI YOLU 8
- •
- ÇALI YOLU 9
- •
- M.KEMAL PAŞA CAD.
- •
- YAYLACIK 5
- •
- YAYLACIK 6
- •
- YAYLACIK 7
- •
- TAHTALI 1
- •
- TAHTALI
- •
- TAHTALI 6
- •
- TAHTALI 7
- •
- KAYAPA 1
- •
- KAYAPA
- •
- KAYAPA
- •
- KAYAPA M.AKİF ERSOY CAD.
- •
- KAYAPA
- •
- KAYAPA
- •
- KAYAPA 3
- •
- KAYAPA SAĞLIK OCAĞI
- •
- MAKSEMPINARI
- •
- MAKSEMPINARI
- •
- MAKSEMPINARI
- •
- UNÇUKURU
- •
- UNÇUKURU
- •
- UNÇUKURU
- •
- KORUBAŞI
- •
- KORUBAŞI GENEMİT MAHALLESİ
BURULAŞ B/33-M - KORUBAŞI - KÜÇÜK SANAYİ İSTASYONU Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:50 | 08:50 | 08:50 | 13:00 | 13:00 | 13:00 |
13:50 | 13:50 | 13:50 | 18:30 | 18:30 | 18:30 |
Benzer Otobüs Hatları
- Bursa 43/H ÖĞRENCİ YURTLARI - ŞEHİRLER ARASI OTOBÜS TERMİNALİ Otobüsü Saatleri
- Bursa 4/B TİMURTAŞ PAŞA - ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ Otobüsü Saatleri
- Bursa D/16-A ARABAYATAĞI İSTASYONU - LÜTFİYE Otobüsü Saatleri
- Bursa D/15 ARABAYATAĞI İSTASYONU - BABASULTAN Otobüsü Saatleri
- Bursa 38 TERMİNAL - ATATÜRK CD. Otobüsü Saatleri
- Bursa 98 SİTELER - ŞEHİRLER ARASI OTOBÜS TERMİNALİ Otobüsü Saatleri
- Bursa 113 GEMLİK - SAMANYOLU-BELDE-MANASTIR-BENLİ ALTI Otobüsü Saatleri
- Bursa 15/H YUNUSELİ - BURSA DEVLET HASTANESİ Otobüsü Saatleri
- Bursa 15/A 5. AKARSU SK. - TEFERRÜÇ Otobüsü Saatleri
- Bursa 136 GEMLİK MEYDANI - NARLI Otobüsü Saatleri
- Bursa 130 GEMLİK - YENİKÖY Otobüsü Saatleri
- Bursa 138 KUMLA KÖYÜ - GEMLİK ARMUTLU ÇEVRE YOLU Otobüsü Saatleri
- Bursa D/5 KAPLIKAYA - SİTELER Otobüsü Saatleri
- Bursa 37 ATATÜRK CD. - HÜNKAR KÖŞKÜ Otobüsü Saatleri
- Bursa B/12 ORGANİZE SANAYİ İSTASYONU - HAMİTLER TOKİ Otobüsü Saatleri
- Adana 161 REAL -İSMETPAŞA MAH- HASTANELER Otobüsü Saatleri
- Adana 192 AQUALAND-BALCALI-ARITMA-KANAL KÖPRÜ Otobüsü Saatleri
- Batman 4A 4:A.4.HAT TOKİ 2. ( 17 ) NOLU ARAÇ Otobüsü Saatleri
- Ankara 520 FATİH(GOP)-SIHHİYE Otobüsü Saatleri
- Konya 16 ASARÇAY ELMACI MAH. Otobüsü Saatleri
- Konya 4 MERAM YENİYOL Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 14 Gündogdu Mah. - Tıp Fak. (Siyah) Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 53 Odunpazari - Uludere & Egriözü Köyleri (Siyah) Otobüsü Saatleri
- İstanbul dt1 ORTAKÖY-DEREBOYU- TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 49t YEŞİLPINAR-TAKSİM Otobüsü Saatleri