11 - İNCİRALTI - KONAK Otobüsü Saatleri
Etiketler
11 No'lu İzmir Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
ESHOT 11 - İNCİRALTI - KONAK Güzergahı
Gidiş:- İnciraltı Son Durağı
- •
- İnciraltı Yurdu
- •
- Deniz Müzesi
- •
- İnciraltı
- •
- İnciraltı
- •
- Karakol
- •
- Deniz Bilimleri
- •
- İnciraltı Bakü Bulvarı
- •
- Engelliler Eğitim Merkezi
- •
- Depo
- •
- Güzelyalı
- •
- Göztepe
- •
- Vali Konağı
- •
- Sadık Bey
- •
- Köprü
- •
- Küçükyalı
- •
- Mithat Paşa Lisesi
- •
- Mektupçu
- •
- Asansör
- •
- Karataş
- •
- Kız Lisesi
- •
- Bahribaba Alt
- Bahribaba Alt
- •
- Atatürk Kültür Merkezi
- •
- Kız Lisesi
- •
- Karataş
- •
- Asansör
- •
- Mektupçu
- •
- Küçükyalı
- •
- Köprü
- •
- Sadık Bey
- •
- Vali Konağı
- •
- Göztepe
- •
- Göztepe İskele
- •
- Engelliler Eğitim Merkezi
- •
- İnciraltı Bakü Bulvarı
- •
- Deniz Bilimleri
- •
- İnciraltı Karakolu
- •
- Beşyol
- •
- İnciraltı
- •
- İnciraltı Park
- •
- İnciraltı Son Durağı
ESHOT 11 - İNCİRALTI - KONAK Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
07:55 | 06:35 | 06:35 | 07:20 | - | - |
09:05 | 07:10 | 07:10 | 09:40 | 07:10 | 07:10 |
10:15 | 07:45 | 07:45 | 10:50 | 07:45 | 07:45 |
11:25 | 08:20 | 08:20 | 13:10 | 08:20 | 08:20 |
12:35 | 08:55 | 08:55 | 14:20 | 08:55 | 08:55 |
13:45 | 09:30 | 09:30 | 16:40 | 09:30 | 09:30 |
14:55 | 10:05 | 10:05 | 17:50 | 10:05 | 10:05 |
16:05 | 10:40 | 10:40 | 20:10 | 10:40 | 10:40 |
17:15 | 11:15 | 11:15 | - | 11:15 | 11:05 |
18:25 | 11:40 | 11:40 | - | 11:50 | 11:50 |
19:35 | 12:05 | 12:05 | - | 12:15 | 12:15 |
- | 12:30 | 12:30 | - | 12:40 | 12:40 |
- | 12:55 | 12:55 | - | 13:05 | 13:05 |
- | 13:20 | 13:20 | - | 13:55 | 13:30 |
- | 13:45 | 13:45 | - | 14:20 | 13:55 |
- | 14:10 | 14:10 | - | 14:45 | 14:20 |
- | 14:35 | 14:35 | - | 15:10 | 14:45 |
- | 15:00 | 15:00 | - | 15:35 | 15:10 |
- | 15:25 | 15:25 | - | 16:25 | 15:35 |
- | 15:50 | 15:50 | - | 16:50 | 16:25 |
- | 16:15 | 16:15 | - | 17:15 | 16:50 |
- | 16:40 | 16:40 | - | 17:40 | 17:15 |
- | 17:05 | 17:05 | - | 18:05 | 17:40 |
- | 17:30 | 17:30 | - | 18:55 | 18:05 |
- | 17:55 | 17:55 | - | 19:20 | 18:30 |
- | 18:20 | 18:20 | - | 19:45 | 18:55 |
- | 18:45 | 18:45 | - | 20:10 | 19:20 |
- | 19:10 | 19:10 | - | - | 19:45 |
- | 19:35 | 19:35 | - | - | 20:10 |
- | 20:00 | 20:00 | - | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İzmir 149 KAKLIÇ - ÇİĞLİ AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 60 PINARBAŞI - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 750 BAĞARASI - ULUKENT AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 817 BALATÇIK - ÇİĞLİ AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 717 PANCAR - CUMAOVASI AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 867 SARIÇALI - BAĞYURDU Otobüsü Saatleri
- İzmir 461 BAHRİYE ÜÇOK - BOSTANLI İSKELE Otobüsü Saatleri
- İzmir 560 PINARBAŞI - HALKAPINAR METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 163 ESBAŞ - OTOGAR Otobüsü Saatleri
- İzmir 8 GÜZELBAHÇE - HALKAPINAR METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 21 HALİL RIFAT PAŞA - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 818 ESBAŞ - ŞİRİNYER AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 229 YAKA MAHALLESİ - BOSTANLI İSKELE Otobüsü Saatleri
- İzmir 30 KAYNAK - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 147 POSTACI - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- Trabzon YOMRA (Özel Halk Otobüsü) YOMRA (Özel Halk Otobüsü) Otobüsü Saatleri
- Çorum 10 SAAT KULESİ - KAFKASEVLER Otobüsü Saatleri
- İstanbul 401 ÇATALCA-YENİBOSNA METRO Otobüsü Saatleri
- Konya 9-10 LALEBAHÇE - GÜLBAHÇE Otobüsü Saatleri
- İstanbul 135k KARLITEPE-ORTAÇEŞME Otobüsü Saatleri
- Batman 6E 6:HAT:6:E: 31 NOLU ARAÇ:72 AP 570 Otobüsü Saatleri
- Malatya 14 MELEKBABA - KAYNARCA HATLARI Otobüsü Saatleri
- Kayseri 393 KONAKLAR 06:40 Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 6E 60.Yıl - Gazikent Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 1A Üçoklar - Karataş 2. Bölge Otobüsü Saatleri