19v - V.KARANİ-SAMANDIRA-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
Etiketler
19v No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 19V - V.KARANİ-SAMANDIRA-KADIKÖY Güzergahı
Gidiş:- VEYSEL KARANİ
- •
- VEYSEL KARANİ İÖOKL.
- •
- SULTANAHMET CAMİİ
- •
- YEŞİL SOKAK
- •
- KANARYA SOKAK
- •
- YAVUZSELİM CADDESİ
- •
- HASANPAŞA
- •
- ERİKLİPINAR
- •
- BAKKAL
- •
- ALSANCAK CADDESİ
- •
- BİLALI HABEŞİ CAMİ
- •
- ÜÇYOL
- •
- ALAATTİN CAMİİ
- •
- OSMANGAZİ
- •
- N.AHMET HASOĞLU İÖO
- •
- GENÇOSMAN
- •
- CAM FABRİKASI
- •
- E.MESLEK LİSESİ
- •
- SAMNDIRA LİSESİ
- •
- SANCAKTEPE EMNİYET
- •
- BABÜRŞAH CADDESİ
- •
- ALTINORDU
- •
- KUĞU SOKAK
- •
- ARA SOKAK
- •
- 60.YIL S.GAZİ İLK ÖĞ
- •
- SARIGAZİ MERKEZ
- •
- ESKİ ANKARA CAD.
- •
- SONGÜL SOKAK
- •
- NAR SOKAK
- •
- MENEKŞE SOKAK
- •
- FABRİKALAR
- •
- Ş.ÖĞR.NURGÜLKALE İÖO
- •
- AKASYA SOKAK
- •
- KAYALAR
- •
- SARIGÜL SOKAK
- •
- ESENŞEHİR SAPAĞI
- •
- YENİDÜNYA SİTESİ
- •
- KADOSAN
- •
- TRAFO
- •
- İMES CAMİİ
- •
- İMES A KAPISI
- •
- İMES BULVARI
- •
- İMES E KAPISI
- •
- GÜNEYLİ SOKAK
- •
- KEMALPAŞA
- •
- TÜRKİŞ BLOKLARI
- •
- YEŞİL YAMAÇ
- •
- OBALAR
- •
- AKYAZI CADDESİ
- •
- ERDEM SİTESİ
- •
- KAYIŞDAĞI YOLU
- •
- KAYIŞDAĞI İLKOKULU
- •
- GÜMRÜK ÜST KAPI
- •
- İETT GARAJI
- •
- İETT LOJMANLARI
- •
- SU DEPOSU
- •
- FEVZİPAŞA
- •
- MESKENLER
- •
- KÜÇÜKBAKKALKÖY
- •
- BAĞLARİÇİ
- •
- KARAMAN ÇİFTLİK YOLU
- •
- YENİ HAL
- •
- BAHÇELER YOLU
- •
- BEYAZ EVLER
- •
- YÜZBEŞEVLER
- •
- YELKENLİ DEĞİRMEN
- •
- ULAŞTIR SOKAK
- •
- ÇINAR ALTI
- •
- ŞAİR NEDİM
- •
- SAHRAYICEDİT
- •
- GÖZTEPE
- •
- ÇEMENZAR
- •
- G.EĞİT. VE ARŞ.HAST
- •
- M.Ü.Göztepe Kamp.
- •
- KUYUBAŞI
- •
- ZİVERBEY
- •
- BELEDİYE
- •
- SÖĞÜTLÜÇEŞME
- •
- ALTIYOL
- •
- ÇARŞI
- •
- KADIKÖY
- KADIKÖY
- •
- ÇARŞI
- •
- ALTIYOL
- •
- BARIŞ MANÇO
- •
- BELEDİYE
- •
- ZİVERBEY
- •
- KUYUBAŞI
- •
- M.Ü.Göztepe Kamp.
- •
- G.EĞİT. VE ARŞ.HAST
- •
- ÇEMENZAR
- •
- GÖZTEPE
- •
- SAHRAYICEDİT
- •
- SİTELER
- •
- ÜSKÜDAR CADDESİ
- •
- YELKENLİ DEĞİRMEN
- •
- HAL
- •
- KARAMAN ÇİFTLİK YOLU
- •
- BAĞLARİÇİ
- •
- KÜÇÜKBAKKALKÖY
- •
- MESKENLER
- •
- FEVZİPAŞA
- •
- SU DEPOSU
- •
- İETT LOJMANLARI
- •
- İETT GARAJI
- •
- GÜMRÜK ÜST KAPI
- •
- KAYIŞDAĞI İLKOKULU
- •
- KAYIŞDAĞI YOLU
- •
- ERDEM SİTESİ
- •
- AKYAZI CADDESİ
- •
- OBALAR
- •
- YEŞİL YAMAÇ
- •
- KEMALPAŞA
- •
- İMES E KAPISI
- •
- İMES A KAPISI
- •
- İMES CAMİİ
- •
- TRAFO
- •
- KADOSAN
- •
- YENİDÜNYA SİTESİ
- •
- ESENŞEHİR SAPAĞI
- •
- SARIGÜL SOKAK
- •
- KAYALAR
- •
- AKASYA SOKAK
- •
- Ş.ÖĞR.NURGÜLKALE İÖO
- •
- FABRİKALAR
- •
- MENEKŞE SOKAK
- •
- NAR SOKAK
- •
- SONGÜL SOKAK
- •
- BELEDİYE
- •
- KÖYİÇİ
- •
- 60.YIL S.GAZİ İLK ÖĞ
- •
- ARA SOKAK
- •
- KUĞU SOKAK
- •
- ALTINORDU
- •
- BABÜRŞAH CADDESİ
- •
- SEMERKAND
- •
- CAM FABRİKASI
- •
- GENÇOSMAN
- •
- N.AHMET HASOĞLU İÖO
- •
- OSMANGAZİ
- •
- ALAATTİN CAMİİ
- •
- ÜÇYOL
- •
- BİLALI HABEŞİ CAMİ
- •
- ALSANCAK CADDESİ
- •
- BAKKAL
- •
- ERİKLİPINAR
- •
- YAVUZSELİM CADDESİ
- •
- KANARYA SOKAK
- •
- YEŞİL SOKAK
- •
- SULTANAHMET CAMİİ
- •
- VEYSEL KARANİ İÖOKL.
- •
- VEYSEL KARANİ
İETT 19V - V.KARANİ-SAMANDIRA-KADIKÖY Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:20 | 06:20 | - | 07:50 | 07:50 | - |
06:50 | 06:50 | - | 08:35 | 08:35 | - |
15:15 | 15:15 | - | 17:15 | 17:15 | - |
16:00 | 16:00 | - | 18:00 | 18:00 | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 121b KAVACIK-MECİDİYEKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 34a CEVİZLİBAĞ - SÖĞÜTLÜÇEŞME Otobüsü Saatleri
- İstanbul 16kh KADIKÖY MARMARA HASTANESİ-KURTKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul e-9 BOSTANCI - SABİHA GÖKÇEN H.LİMANI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 49y YEŞİLPINAR - ŞİŞLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 35d KOCAMUSTAFAPAŞA - BALAT Otobüsü Saatleri
- İstanbul km40 MARMARA EĞİTİM KÖYÜ-METRO-MALTEPE Otobüsü Saatleri
- İstanbul 92a KİRAZLI METRO-ATEŞTUĞLA - EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 134bk KARTAL-ALTBOSTANCI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 135g TOKATKÖY-ÇAVUŞBAŞI Otobüsü Saatleri
- İstanbul fb1 FENERBAHÇE-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 14bk PARSELLER M.-UZUNÇAYIRMETROBÜS- KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul er2 KADIKÖY-ERENKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 3 BURHANİYE MH-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 78e BAŞAKŞEHİR 4.ETAP-KAYABAŞI KİPTAŞ KONUTLARI Otobüsü Saatleri
- Ankara 245 BATIKENT METRO-ERYAMAN Otobüsü Saatleri
- İzmir 108 ESERKENT - BASMANE Otobüsü Saatleri
- Denizli 26 Garaj-Dolunay Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 75 Kalkanlı - Eski Otogar (Siyah) Otobüsü Saatleri
- Zonguldak 31 FENER Otobüsü Saatleri
- İzmir 866 EVKA 1 - ŞİRİNYER AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 27 ÇAMLIK - KONAK Otobüsü Saatleri
- Ankara 488 AKYURT-ULUS-SIHHİYE Otobüsü Saatleri
- Ankara 461 UYANIŞ-PINARBAŞI-GAR-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- Ankara 396 DOĞANTEPE-1-2.CD.-SIHHİYE Otobüsü Saatleri