369 - BALÇOVA - KONAK Otobüsü Saatleri
Etiketler
369 No'lu İzmir Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
ESHOT 369 - BALÇOVA - KONAK Güzergahı
Gidiş:- Balçova Son Durak
- •
- Teleferik
- •
- Ekonomi
- •
- Kabaoğlu
- •
- Çifte Selviler
- •
- Gümüş
- •
- Balçova Belediyesi
- •
- Kabristan
- •
- Balçova Anadolu Lisesi
- •
- Barış
- •
- İkiztepe
- •
- Maliye Meslek Lisesi
- •
- Fahrettin Altay Aktarma Merkezi
- •
- Üçkuyular İskele
- •
- Depo
- •
- Güzelyalı
- •
- Karataş
- •
- Kız Lisesi
- •
- Bahribaba Alt
- Bahribaba Alt
- •
- Göztepe İskele
- •
- Adnan Saygun Sanat Merkezi
- •
- Hava Hastanesi
- •
- Üçkuyular Pazaryeri
- •
- İkiztepe
- •
- Balçova Kahveler
- •
- Balçova Anadolu Lisesi
- •
- Sevgi Yolu
- •
- Balçova Belediyesi
- •
- Aydibi
- •
- Gümüş
- •
- Çifte Selviler
- •
- Kabaoğlu
- •
- Teleferik
- •
- Turem
- •
- Balçova Son Durak
ESHOT 369 - BALÇOVA - KONAK Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
16:30 | 16:30 | - | 17:00 | 17:00 | - |
16:40 | 16:40 | - | 17:10 | 17:10 | - |
16:50 | 16:50 | - | 17:20 | 17:20 | - |
17:00 | 17:00 | - | 17:30 | 17:30 | - |
17:10 | 17:10 | - | 17:40 | 17:40 | - |
17:20 | 17:20 | - | 17:50 | 17:50 | - |
17:30 | 17:30 | - | 18:00 | 18:00 | - |
17:40 | 17:40 | - | 18:10 | 18:10 | - |
17:50 | 17:50 | - | 18:20 | 18:20 | - |
18:00 | 18:00 | - | 18:30 | 18:30 | - |
18:10 | 18:10 | - | 18:40 | 18:40 | - |
18:20 | 18:20 | - | 18:50 | 18:50 | - |
18:30 | 18:30 | - | 19:00 | 19:00 | - |
18:40 | 18:40 | - | 19:10 | 19:10 | - |
18:50 | 18:50 | - | 19:20 | 19:20 | - |
19:00 | 19:00 | - | 19:30 | 19:30 | - |
19:10 | 19:10 | - | 19:40 | 19:40 | - |
19:20 | 19:20 | - | 19:50 | 19:50 | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İzmir 450 İZYUVA - EVKA3 METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 201 HALKAPINAR METRO - KOOP. EVLERİ Otobüsü Saatleri
- İzmir 734 URLA - ÖZBEK Otobüsü Saatleri
- İzmir 227 BOSTANLI İSKELE - ORGANİZE SANAYİ Otobüsü Saatleri
- İzmir 717 PANCAR - CUMAOVASI AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 216 HALKAPINAR METRO - OYAK SİTESİ Otobüsü Saatleri
- İzmir 105 ÇAMLIKULE - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 137 YAMANLAR - KARŞIYAKA Otobüsü Saatleri
- İzmir 376 TINAZTEPE - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 222 ŞEMİKLER - KARŞIYAKA Otobüsü Saatleri
- İzmir 518 BORNOVA METRO - ESBAŞ Otobüsü Saatleri
- İzmir 116 BORNOVA METRO - ALTINDAĞ-ÇAMKULE Otobüsü Saatleri
- İzmir 300 F.ALTAY - KARŞIYAKA Otobüsü Saatleri
- İzmir 161 ŞEHİTLER - BASMANE Otobüsü Saatleri
- İzmir 708 MENDERES - ÜÇYOL Otobüsü Saatleri
- Trabzon KTÜ - DARICA (Özel Halk Otobüsü) DEVLET SAHİL YOLU KTÜ - DARICA (Özel Halk Otobüsü) DEVLET SAHİL YOLU Otobüsü Saatleri
- Bursa 1/GY GÜZELYALI FERİBOT İSKELESİ - EMEK İSTASYONU Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 15 - 48 Emek Mah. - Yıldız (Siyah) Otobüsü Saatleri
- Denizli 19 Bayramyeri-Bağbaşı Otobüsü Saatleri
- Antalya 526 MEYDAN-TEDAŞ-PINARLI-ÇAMKÖY-EXPO CENTER Otobüsü Saatleri
- Kayseri 4902 HİSARCIK KORUDİBİ Otobüsü Saatleri
- Kayseri 122 ESENTEPE FAKÜLTE Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 54 Tip Fakültesi - Batikent (Siyah) Otobüsü Saatleri
- Ankara 208 İVEDİK METRO-KARDEŞLER-KURTİNİ Otobüsü Saatleri
- Bursa 3/C MUSABABA - ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ Otobüsü Saatleri