37 - ATATÜRK CD. - HÜNKAR KÖŞKÜ Otobüsü Saatleri
Etiketler
37 No'lu Bursa Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
BURULAŞ 37 - ATATÜRK CD. - HÜNKAR KÖŞKÜ Güzergahı
Gidiş:- KÖŞK CAD.
- •
- TEMENYERİ PARKI
- •
- ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
- •
- EŞREFİLER YETİŞTİRME YURDU
- •
- BALABANBEY
- •
- MOLLAARAP
- •
- ŞHT AST. OKSAN TANALTAY CAD.
- •
- YENİ MAHALLE
- •
- NAMAZGAH
- •
- ÇELEBİ MEHMET BUL.
- •
- MAVİKÖŞE
- •
- İNÖNÜ CD.
- •
- ÖRDEKLİ KÜLTÜR MERKEZİ
- •
- ŞEHREKÜSTÜ 1
- •
- TİMURTAŞ PAŞA 2
- •
- PTT PERON 1
- •
- KAFKAS PERON 1
- •
- MAVİKÖŞE
- •
- NAMAZGAH
- •
- YENİ MAHALLE
- •
- YENİ MAHALLE
- •
- MOLLAARAP
- •
- BALABANBEY İ.Ö.
- •
- ANADOLU MAH. 1
- •
- İPEKÇİLİK
- •
- TEMENYERİ PARKI
- •
- ŞHT AST. OKSAN TANALTAY CAD.
- •
- HÜNKAR KÖŞKÜ
- ŞHT AST. OKSAN TANALTAY CAD.
- •
- TEMENYERİ PARKI
- •
- İPEKÇİLİK
- •
- ANADOLU MAH. 1
- •
- BALABANBEY İ.Ö.
- •
- MOLLAARAP
- •
- YENİ MAHALLE
- •
- YENİ MAHALLE
- •
- NAMAZGAH
- •
- MAVİKÖŞE
- •
- KAFKAS PERON 1
- •
- PTT PERON 1
- •
- TİMURTAŞ PAŞA 2
- •
- ŞEHREKÜSTÜ 1
- •
- ÖRDEKLİ KÜLTÜR MERKEZİ
- •
- İNÖNÜ CD.
- •
- MAVİKÖŞE
- •
- ÇELEBİ MEHMET BUL.
- •
- NAMAZGAH
- •
- YENİ MAHALLE
- •
- ŞHT AST. OKSAN TANALTAY CAD.
- •
- MOLLAARAP
- •
- BALABANBEY
- •
- EŞREFİLER YETİŞTİRME YURDU
- •
- ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
- •
- TEMENYERİ PARKI
- •
- KÖŞK CAD.
- •
- HÜNKAR KÖŞKÜ
BURULAŞ 37 - ATATÜRK CD. - HÜNKAR KÖŞKÜ Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:45 | 06:45 | 06:45 | 07:00 | 07:00 | 07:00 |
- | - | - | 07:30 | 08:00 | 08:00 |
- | - | - | 08:00 | 09:00 | 09:00 |
- | - | - | 08:30 | 10:00 | 10:00 |
- | - | - | 09:00 | 11:00 | 11:00 |
- | - | - | 09:30 | 12:00 | 12:00 |
- | - | - | 10:00 | 12:30 | 13:00 |
- | - | - | 10:30 | 13:00 | 14:00 |
- | - | - | 11:00 | 13:30 | 15:00 |
- | - | - | 11:30 | 14:00 | 16:00 |
- | - | - | 12:00 | 14:30 | 17:00 |
- | - | - | 12:30 | 15:00 | 18:00 |
- | - | - | 13:00 | 15:30 | 19:00 |
- | - | - | 13:30 | 16:00 | 20:00 |
- | - | - | 14:00 | 16:30 | 20:30 |
- | - | - | 14:30 | 17:00 | 21:00 |
- | - | - | 15:00 | 17:30 | 21:30 |
- | - | - | 15:30 | 18:00 | - |
- | - | - | 16:00 | 18:30 | - |
- | - | - | 16:30 | 19:00 | - |
- | - | - | 17:00 | 19:30 | - |
- | - | - | 17:30 | 20:00 | - |
- | - | - | 18:00 | 20:30 | - |
- | - | - | 18:30 | 21:00 | - |
- | - | - | 19:00 | 21:30 | - |
- | - | - | 19:30 | - | - |
- | - | - | 20:00 | - | - |
- | - | - | 20:30 | - | - |
- | - | - | 21:00 | - | - |
- | - | - | 21:30 | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- Bursa S/1 SİTELER - KENT MEYDANI Otobüsü Saatleri
- Bursa 25/B SİTELER - ATATÜRK CD. Otobüsü Saatleri
- Bursa 97 TERMİNAL - EMEK Otobüsü Saatleri
- Bursa D/20 ORHANİYE - ARABAYATAĞI İSTASYONU Otobüsü Saatleri
- Bursa 29/A SİTELER - ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ Otobüsü Saatleri
- Bursa 113 GEMLİK - SAMANYOLU-BELDE-MANASTIR-BENLİ ALTI Otobüsü Saatleri
- Bursa 36 DEREBAHÇE - KENT MEYDANI Otobüsü Saatleri
- Bursa 130 GEMLİK - YENİKÖY Otobüsü Saatleri
- Bursa 19/E ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ - AKOM/AFET KOORDİNASYON MERKEZİ Otobüsü Saatleri
- Bursa 15/D ALEMDAR - BURSA DEVLET HASTANESİ Otobüsü Saatleri
- Bursa 1/T ÜNİVERSİTE METRO İSTASYONU - HASANAĞA TOKİ Otobüsü Saatleri
- Bursa F/2 GÜZELYALI FERİBOT İSKELESİ - DEREBAHÇE Otobüsü Saatleri
- Bursa 2/U MUDANYA - ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ Otobüsü Saatleri
- Bursa D/4 SİTELER - VAKIFKÖY HOBİ BAHÇELERİ Otobüsü Saatleri
- Bursa B/33-M KORUBAŞI - KÜÇÜK SANAYİ İSTASYONU Otobüsü Saatleri
- İstanbul 41sf SARIYER-F.S.MEHMET MAHALLESİ Otobüsü Saatleri
- Ankara 187 İLKER 19.CD.-ULUS Otobüsü Saatleri
- İstanbul 559c RUMELİHİSARÜSTÜ-TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 93t ZEYTİNBURNU-TAKSİM Otobüsü Saatleri
- Ankara 122 KORU SİTESİ ÇINAR SİTESİ-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- Ankara 559 ÇİMŞİT-SİNCAN-ATATÜRK HASTANESİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 89yb ATAKENT MAHALLESİ - BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- Kayseri 141 ANBAR AĞAÇİŞLERİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 336İm ENSAR MAHALLESİ-İMRAHOR KÖYÜ-CEBECİ MAHALLESİ Otobüsü Saatleri
- Batman 6A 6:HAT:6:A: 27 NOLU ARAÇ:72 DA 542 Otobüsü Saatleri