79k - KAYAŞEHİR-Y.B.METRO Otobüsü Saatleri
Etiketler
79k No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 79K - KAYAŞEHİR-Y.B.METRO Güzergahı
Gidiş:- KAYAŞEHİR
- •
- ELMAS SİTESİ
- •
- SEDEF SİTESİ
- •
- AKİK SİTESİ
- •
- OLTU SİTESİ
- •
- MERKEZ KAYAŞEHİR
- •
- ZÜMRÜT SİTESİ
- •
- YAKUT SİTESİ
- •
- FİRUZE SİTESİ
- •
- K.ŞEHİR SAĞLIK OCAĞI
- •
- OPAL SİTESİ
- •
- SAFİR SİTESİ
- •
- 15.BÖLGE
- •
- 16.BÖLGE
- •
- BAHÇETEPE
- •
- STAT YOLU
- •
- OLİMPİYAT STADI
- •
- OLİMPİYAT
- •
- İMSAN SANAYİ SİTESİ
- •
- İKİTELLİ GARAJI
- •
- ATATÜRK MAHALLESİ
- •
- 1.ETAP KONUTLARI
- •
- TOPLU KONUT YOLU
- •
- YENİBOSNA KÖYALTI
- •
- YOLBAKIM 2.BÖLGE
- •
- SPOTÇULAR ÇARŞISI
- •
- ADLİ TIP KURUMU
- •
- KULELİ
- •
- YENİBOSNA METRO
- YENİBOSNA METRO
- •
- KULELİ
- •
- KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
- •
- SPOTÇULAR ÇARŞISI
- •
- YOLBAKIM 2.BÖLGE
- •
- YENİBOSNA KÖYALTI
- •
- KUYUMCUKENT ÇARŞI
- •
- KUYUMCUKENT
- •
- TOPLU KONUT YOLU
- •
- 1.ETAP KONUTLARI
- •
- PARSELLER
- •
- ATATÜRK MAHALLESİ
- •
- İKİTELLİ GARAJI
- •
- İMSAN SANAYİ SİTESİ
- •
- TEM YOLU
- •
- OLİMPİYAT STADI
- •
- STAT YOLU
- •
- BAHÇETEPE
- •
- 16.BÖLGE
- •
- 15.BÖLGE
- •
- SAFİR SİTESİ
- •
- FİRUZE SİTESİ
- •
- K.ŞEHİR SAĞLIK OCAĞI
- •
- OPAL SİTESİ
- •
- ZÜMRÜT SİTESİ
- •
- MERKEZ KAYAŞEHİR
- •
- OLTU SİTESİ
- •
- AKİK SİTESİ
- •
- SEDEF SİTESİ
- •
- ELMAS SİTESİ
- •
- KAYAŞEHİR
İETT 79K - KAYAŞEHİR-Y.B.METRO Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
- | - | - | 06:35 | - | - |
06:00 | 06:00 | 06:00 | 06:50 | 07:00 | 07:00 |
06:15 | 06:20 | 06:20 | 07:05 | 07:20 | 07:20 |
06:30 | 06:40 | 06:40 | 07:25 | 07:40 | 07:40 |
06:45 | 07:00 | 07:00 | 07:40 | 08:00 | 08:00 |
07:00 | 07:15 | 07:15 | 08:00 | 08:15 | 08:15 |
07:10 | 07:30 | 07:30 | 08:15 | 08:30 | 08:30 |
07:20 | 07:45 | 07:45 | 08:30 | 08:50 | 08:50 |
07:30 | 08:00 | 08:00 | 08:45 | 09:10 | 09:10 |
07:45 | 08:20 | 08:20 | 09:00 | 09:30 | 09:30 |
08:00 | 08:40 | 08:40 | 09:15 | 09:50 | 09:50 |
08:20 | 09:00 | 09:00 | 09:30 | 10:10 | 10:10 |
08:40 | 09:20 | 09:20 | 09:50 | 10:30 | 10:30 |
09:00 | 09:40 | 09:40 | 10:10 | 10:50 | 10:50 |
09:15 | 10:00 | 10:00 | 10:30 | 11:10 | 11:10 |
09:30 | 10:20 | 10:20 | 10:50 | 11:30 | 11:30 |
09:45 | 10:40 | 10:40 | 11:10 | 11:50 | 11:50 |
10:00 | 11:00 | 11:00 | 11:30 | 12:10 | 12:10 |
10:20 | 11:20 | 11:20 | 11:50 | 12:30 | 12:30 |
10:40 | 11:40 | 11:40 | 12:10 | 12:50 | 12:50 |
11:00 | 12:00 | 12:00 | 12:30 | 13:10 | 13:10 |
11:20 | 12:20 | 12:20 | 12:50 | 13:30 | 13:30 |
11:40 | 12:40 | 12:40 | 13:10 | 13:50 | 13:50 |
12:00 | 13:00 | 13:00 | 13:30 | 14:10 | 14:10 |
12:20 | 13:20 | 13:20 | 13:50 | 14:30 | 14:30 |
12:40 | 13:40 | 13:40 | 14:10 | 14:50 | 14:50 |
13:00 | 14:00 | 14:00 | 14:30 | 15:10 | 15:10 |
13:20 | 14:20 | 14:20 | 14:50 | 15:30 | 15:30 |
13:40 | 14:40 | 14:40 | 15:10 | 15:50 | 15:50 |
14:00 | 15:00 | 15:00 | 15:30 | 16:10 | 16:10 |
14:20 | 15:20 | 15:20 | 15:50 | 16:30 | 16:30 |
14:40 | 15:40 | 15:40 | 16:10 | 16:50 | 16:50 |
15:00 | 16:00 | 16:00 | 16:25 | 17:10 | 17:10 |
15:20 | 16:20 | 16:20 | 16:40 | 17:30 | 17:30 |
15:40 | 16:40 | 16:40 | 17:00 | 17:50 | 17:50 |
16:00 | 17:00 | 17:00 | 17:15 | 18:10 | 18:10 |
16:20 | 17:20 | 17:20 | 17:30 | 18:30 | 18:30 |
16:40 | 17:40 | 17:40 | 17:45 | 18:50 | 18:50 |
16:55 | 18:00 | 18:00 | 18:00 | 19:10 | 19:10 |
17:10 | 18:20 | 18:20 | 18:15 | 19:30 | 19:30 |
17:25 | 18:40 | 18:40 | 18:30 | 19:50 | 19:50 |
17:40 | 19:00 | 19:00 | 18:45 | 20:10 | 20:10 |
18:00 | 19:20 | 19:20 | 19:05 | 20:30 | 20:30 |
18:15 | 19:40 | 19:40 | 19:15 | 20:50 | 20:50 |
18:30 | 20:00 | 20:00 | 19:30 | 21:10 | 21:10 |
18:45 | 20:20 | 20:20 | 19:45 | 21:30 | 21:30 |
19:00 | 20:40 | 20:40 | 20:00 | 21:50 | 21:50 |
19:15 | 21:00 | 21:00 | 20:15 | 22:10 | 22:10 |
19:30 | 21:25 | 21:25 | 20:30 | 22:30 | 22:30 |
19:50 | 21:50 | 21:50 | 20:50 | 22:50 | 22:50 |
20:10 | - | - | 21:10 | - | - |
20:30 | - | - | 21:30 | - | - |
20:50 | - | - | 21:50 | - | - |
21:10 | - | - | 22:10 | - | - |
21:30 | - | - | 22:30 | - | - |
21:50 | - | - | 22:50 | - | - |
22:10 | - | - | 23:10 | - | - |
22:30 | - | - | 23:30 | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 129t ÜSTBOSTANCI-TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 19d ÜMRANİYE-ÜSTBOSTANCI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 22 İSTİNYE DEREİÇİ - KABATAŞ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 59c ARNAVUTKÖY-MECİDİYEKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 54hŞ HASKÖY - ŞİŞLİ - TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 55t GAZİOSMANPAŞA -TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 136b BEYKOZ-KAVACIK Otobüsü Saatleri
- İstanbul 76 BEYLİKDÜZÜ - BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 19b BAŞIBÜYÜK MAHALLESİ-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 146e BAŞAKŞEHİR 4.-2.-1.ETAP-MECİDİYEKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul gz1 KADIKÖY-GÖZTEPE Otobüsü Saatleri
- İstanbul 33tm TURGUT REİS-MECİDİYEKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 21g KADIKÖY-GÜLENSU MAH Otobüsü Saatleri
- İstanbul 47n NUR SİTESİ - EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 522n NİŞANTEPE-4.LEVENT METRO Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 3 Ertugrulgazi - S.S.K. (Siyah) Otobüsü Saatleri
- Ankara 550 ERYAMAN 3-4.ETAP-BATIKENT METRO Otobüsü Saatleri
- Kayseri 408 MAHZEMİN HASTANE Otobüsü Saatleri
- İzmir 21 HALİL RIFAT PAŞA - KONAK Otobüsü Saatleri
- Denizli 11 Üçler-Bayramyeri Otobüsü Saatleri
- Ankara 317 BAĞCILAR-İÇAYDINLIK Otobüsü Saatleri
- Ankara 151 GÖLBAŞI-KARAGEDİK MH.(TEPEYURT-KIRIKLI) Otobüsü Saatleri
- Ankara 143 GÜVENPARK-BALGAT CEYHUNATIF KANSU CD. Otobüsü Saatleri
- Kayseri 5701 HACILAR Otobüsü Saatleri
- Kayseri 110 GOP KOCASİNAN TEPEEVLER ÜST GEÇİT Otobüsü Saatleri