829 - CUMAOVASI AKTARMA - SEFERİHİSAR Otobüsü Saatleri
Etiketler
829 No'lu İzmir Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
ESHOT 829 - CUMAOVASI AKTARMA - SEFERİHİSAR Güzergahı
Gidiş:- Seferihisar Son Durak
- •
- Seferihisar Devlet Hastanesi
- •
- Seferihisar Eczane
- •
- Seferihisar Merkez
- •
- Sığacık Yol Ayrımı
- •
- İzmir Caddesi
- •
- Kuşadası Caddesi
- •
- Tepecik Caddesi
- •
- Hıdırlık
- •
- Akarca
- •
- Akarca Cami
- •
- Yenikent
- •
- Kemerkaya Evleri
- •
- Güneşlikent
- •
- Haritacılar Sitesi
- •
- Doğanbey-Payamlı
- •
- Ömür Beldesi
- •
- Doğanbey Son Durak
- •
- Doğanbey Çıkış
- •
- Sakızağacı
- •
- Ar Konutları
- •
- Sahilkent
- •
- Çiçek Tatil Sitesi
- •
- Ozanköy
- •
- Yıldız
- •
- Payamlı Muhtarlık
- •
- Fırın
- •
- Ürkmez Jandarma
- •
- Pansiyon
- •
- Begonya
- •
- Ürkmez Pazaryeri
- •
- Baraj Yolu
- •
- Hatmi
- •
- Payamlı Yol ayrımı
- •
- Karakoç Kaplıcaları
- •
- Gonca
- •
- Kavak
- •
- Firuze
- •
- Kavacık
- •
- Fesleğen
- •
- Yeni Orhanlı Küme Evleri
- •
- Sarmaşık
- •
- Çoban Yastığı
- •
- Sardunya
- •
- Çingülü
- •
- Papatya
- •
- Kuru Dere
- •
- Orhanlı Muhtarlık
- •
- Orhanlı İÖO
- •
- Çalba
- •
- Biberiye
- •
- Firdem
- •
- Nergis
- •
- Leylak
- •
- Beyler Köyü Yol Ayrımı
- •
- Benefşe
- •
- Azelya
- •
- Lale
- •
- Karanfil
- •
- Kuyucak
- •
- Sümbül
- •
- Menekşe
- •
- Aslanağazı
- •
- Yeniköy İÖO
- •
- Yeniköy Giriş
- •
- Orkide
- •
- Bahçecik
- •
- Anemon
- •
- Çatalca Yol Ayrımı
- •
- Akçaköy Yol Ayrımı
- •
- Plastik Fabrikası
- •
- Ilgın
- •
- Merkez Sokak
- •
- Dereköy
- •
- Dereköy İlk Öğretim Okulu
- •
- İncir Fabrikası
- •
- Dereköy Yolu
- •
- Barbaros
- •
- Menderes Son Durak
- •
- Samancıoğlu Cami
- •
- Menderes Belediyesi
- •
- Sümerbank
- •
- Kaymakamlık
- •
- Menderes Stadyum
- •
- Menderes Pazar Yeri
- •
- Gölcükler İlk Öğretim Okulu
- •
- Gölcükler Sera
- •
- Oğlananası Yol Ayrımı
- •
- Amber
- •
- Menderes Aktarma Merkezi
- Menderes Aktarma Merkezi
- •
- Amber
- •
- Oğlananası Yol Ayrımı
- •
- Gölcükler Sera
- •
- Gölcükler İlk Öğretim Okulu
- •
- Menderes Pazar Yeri
- •
- Menderes Stadyum
- •
- Kaymakamlık
- •
- Sümerbank
- •
- Menderes Belediyesi
- •
- Dersane
- •
- Menderes Son Durak 2
- •
- Barbaros
- •
- Dereköy Yolu
- •
- İncir Fabrikası
- •
- Dereköy İlk Öğretim Okulu
- •
- Dereköy
- •
- Merkez Sokak
- •
- Ilgın
- •
- Plastik Fabrikası
- •
- Akçaköy Yol Ayrımı
- •
- Çatalca Yol Ayrımı
- •
- Anemon
- •
- Bahçecik
- •
- Orkide
- •
- Yeniköy Giriş
- •
- Yeniköy İÖO
- •
- Aslanağazı
- •
- Menekşe
- •
- Sümbül
- •
- Kuyucak
- •
- Karanfil
- •
- Lale
- •
- Azelya
- •
- Benefşe
- •
- Beyler Köyü Yol Ayrımı
- •
- Leylak
- •
- Nergis
- •
- Firdem
- •
- Biberiye
- •
- Çalba
- •
- Orhanlı İÖO
- •
- Orhanlı Muhtarlık
- •
- Kuru Dere
- •
- Begonya
- •
- Çingülü
- •
- Sardunya
- •
- Çoban Yastığı
- •
- Sarmaşık
- •
- Yeni Orhanlı Küme Evleri
- •
- Fesleğen
- •
- Kavacık
- •
- Firuze
- •
- Kavak
- •
- Gonca
- •
- Karakoç Kaplıcaları
- •
- Payamlı Yol ayrımı
- •
- Hatmi
- •
- Baraj Yolu
- •
- Ürkmez Pazaryeri
- •
- Begonya
- •
- Huzur Sitesi
- •
- Pansiyon
- •
- Ürkmez Jandarma
- •
- Fırın
- •
- Payamlı Muhtarlık
- •
- Yıldız
- •
- Ozanköy
- •
- Çiçek Tatil Sitesi
- •
- Sahilkent
- •
- Ar Konutları
- •
- Sakızağacı
- •
- Doğanbey Çıkış
- •
- Doğanbey Son Durak
- •
- Ömür Beldesi
- •
- Doğanbey-Payamlı
- •
- Haritacılar Sitesi
- •
- Güneşlikent
- •
- Kemerkaya Evleri
- •
- Yenikent
- •
- Akarca Cami
- •
- Akarca
- •
- Hıdırlık
- •
- Tepecik Caddesi
- •
- Kuşadası Caddesi
- •
- İzmir Caddesi
- •
- Sığacık Yol Ayrımı
- •
- Seferihisar Merkez
- •
- Seferihisar Eczane
- •
- Seferihisar Devlet Hastanesi
- •
- Seferihisar Son Durak
ESHOT 829 - CUMAOVASI AKTARMA - SEFERİHİSAR Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:00 | 06:00 | 07:00 | 06:00 | 06:00 | 06:55 |
06:55 | 07:00 | 08:45 | 06:55 | 06:55 | 08:45 |
07:50 | 07:50 | 10:35 | 07:50 | 07:50 | 10:35 |
08:45 | 08:45 | 12:25 | 08:45 | 08:45 | 12:25 |
10:35 | 10:35 | 14:20 | 10:35 | 10:35 | 14:15 |
12:25 | 12:25 | 16:05 | 12:25 | 12:25 | 16:10 |
14:25 | 14:20 | 18:00 | 14:15 | 14:15 | 17:55 |
16:05 | 16:05 | 19:45 | 16:10 | 16:10 | 19:45 |
17:00 | 18:00 | 21:30 | 17:00 | 17:55 | 21:30 |
18:00 | 19:45 | 23:15 | 17:55 | 19:45 | 23:15 |
18:50 | 21:30 | - | 18:50 | 21:30 | - |
19:45 | 23:15 | - | 19:45 | 23:15 | - |
21:30 | - | - | 21:30 | - | - |
23:15 | - | - | 23:15 | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İzmir 78 YAMANLAR - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 121 MAVİŞEHİR AKTARMA - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 791 ÇAMLIBEL - BAYINDIR Otobüsü Saatleri
- İzmir 588 YENİ ÇAMLIK - ÜÇYOL METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 12 F.ALTAY - HALKAPINAR METRO2 Otobüsü Saatleri
- İzmir 460 ÜÇKUYULAR İSKELE - NARLIDERE Otobüsü Saatleri
- İzmir 498 ÇAY MAH. - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 504 F.EDİP BAKSİ - HALKAPINAR METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 198 DOĞANÇAY - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 38 MEHTAP MAH. - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 486 FAHRETTİN ALTAY - İNCİRALTI Otobüsü Saatleri
- İzmir 73 ESBAŞ - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 735 F.ALTAY - BALIKLIOVA Otobüsü Saatleri
- İzmir 122 MAVİŞEHİR AKTARMA - KARŞIYAKA Otobüsü Saatleri
- İzmir 476 TINAZTEPE - ŞİRİNYER AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İstanbul 98İ K.S.SÜLEYMAN EĞİT.ARŞ.HASTANESİ-BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- Ankara 173 OPERA-HOŞDERE CD.-HİLAL MH. Otobüsü Saatleri
- Ankara 105 GÖLBAŞI-KIZILAY-ULUS Otobüsü Saatleri
- Konya 26 KARAMAN YOLU / ÇATALHÜYÜK Otobüsü Saatleri
- Ankara 203-3 İNCİRLİ-SOKULLU(ÖHO) Otobüsü Saatleri
- İstanbul 29t TARABYAÜSTÜ-4.LEVENT METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 39Ç HAMİDİYE MAHALLESİ - AKSARAY Otobüsü Saatleri
- Kayseri 605 BEDİR BAĞLARI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 39y YEŞİLPINAR - VEZNECİLER Otobüsü Saatleri
- Ankara 514 ÇİMŞİT-SIHHİYE Otobüsü Saatleri