177 - BUCA HEYKEL-KAYNAKLAR Otobüsü Saatleri
Etiketler
177 No'lu İzmir Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
ESHOT 177 - BUCA HEYKEL-KAYNAKLAR Güzergahı
Gidiş:- Kaynaklar Son Durak
- •
- Pazar Yeri
- •
- Kaynaklar İlk Öğretim Okulu
- •
- Sağlık Ocağı
- •
- Düzlük
- •
- Köy Meydanı
- •
- Kasap
- •
- Çıkış
- •
- Hoca
- •
- Hacılar
- •
- Köprü
- •
- İğde
- •
- Çiçek
- •
- Zeytinlik
- •
- Jandarma
- •
- Sebze Hali
- •
- Jandarma Kavşağı
- •
- Olduruk
- •
- Yeni Mezarlık İki
- •
- Yeni Mezarlık
- •
- Bağ Arası
- •
- Belediye Şantiye
- •
- Beş Selviler
- •
- Ihlamur
- •
- Begos
- •
- Fabrika
- •
- Eski Mezarlık
- •
- Hukuk Fakültesi
- •
- Buca Üçkuyular Meydan
- •
- Buca Sağlık Ocağı
- •
- Buca Devlet Hastanesi
- •
- Dokuz Eylül Eğitim Fakültesi
- •
- Heykel
- Heykel
- •
- Dokuz Eylül Eğitim Fakültesi
- •
- Buca Devlet Hastanesi
- •
- Buca Sağlık Ocağı
- •
- Buca Üçkuyular Meydan
- •
- Hasan Ağa Bahçesi
- •
- Eski Mezarlık
- •
- Fabrika
- •
- Begos
- •
- Ihlamur
- •
- Beş Selviler
- •
- Belediye Şantiye
- •
- Bağ Arası
- •
- Yeni Mezarlık
- •
- Yeni Mezarlık İki
- •
- Olduruk
- •
- Sebze Hali
- •
- Jandarma
- •
- Zeytinlik
- •
- Çiçek
- •
- İğde
- •
- Köprü
- •
- Hacılar
- •
- Hoca
- •
- Kasap
- •
- Köy Meydanı
- •
- Sağlık Ocağı
- •
- Kaynaklar İlk Öğretim Okulu
- •
- Pazar Yeri
- •
- Kaynaklar Son Durak
ESHOT 177 - BUCA HEYKEL-KAYNAKLAR Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:35 | 06:35 | 09:50 | 07:00 | 07:00 | 10:30 |
07:30 | 07:30 | 11:05 | 08:00 | 08:00 | 11:45 |
08:30 | 08:30 | 12:20 | 09:00 | 09:00 | 13:00 |
09:35 | 09:35 | 13:35 | 10:10 | 10:10 | 14:15 |
10:45 | 10:45 | 14:50 | 11:20 | 11:20 | 15:30 |
11:55 | 11:55 | 16:05 | 12:30 | 12:30 | 16:45 |
13:05 | 13:05 | 17:20 | 13:40 | 13:40 | 18:00 |
14:15 | 14:15 | 18:35 | 14:50 | 14:50 | 19:15 |
15:25 | 15:25 | - | 16:00 | 16:00 | - |
16:35 | 16:35 | - | 17:10 | 17:10 | - |
17:45 | 17:45 | - | 18:20 | 18:20 | - |
18:55 | 18:55 | - | 19:25 | 19:25 | - |
19:55 | 19:55 | - | 20:25 | 20:25 | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İzmir 767 HALİLBEYLİ - KEMALPAŞA Otobüsü Saatleri
- İzmir 875 EVKA 1 - ŞİRİNYER AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 476 TINAZTEPE - ŞİRİNYER AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 154 HALKAPINAR METRO - MANİFATURACILAR ÇARŞISI Otobüsü Saatleri
- İzmir 585 BORNOVA METRO - TEKSİF SİTESİ Otobüsü Saatleri
- İzmir 295 HARMANDALI - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 225 GÜNALTAY - BASMANE Otobüsü Saatleri
- İzmir 730 F.ALTAY - SEFERİHİSAR Otobüsü Saatleri
- İzmir 126 CUMHURİYET MAH. - KARŞIYAKA Otobüsü Saatleri
- İzmir 790 HİSARLIK - BAYINDIR Otobüsü Saatleri
- İzmir 267 BORNOVA METRO - PINARBAŞI Otobüsü Saatleri
- İzmir 782 TAŞKESİK - TORBALI Otobüsü Saatleri
- İzmir 78 YAMANLAR - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 361 BAHRİYE ÜÇOK - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 38 MEHTAP MAH. - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- Bursa D/18 ARABAYATAĞI İSTASYONU - ALAÇAM Otobüsü Saatleri
- Ankara 187 İLKER 19.CD.-ULUS Otobüsü Saatleri
- İstanbul 34a CEVİZLİBAĞ - SÖĞÜTLÜÇEŞME Otobüsü Saatleri
- Denizli 29 Bayramyeri-1200 Evler Otobüsü Saatleri
- İstanbul 112 BOSTANCI-TAKSİM Otobüsü Saatleri
- Ankara 254 ATAPARK-GAR-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- Kayseri 544 BAŞAKPINAR K.KÖPRÜ Ç.DERE DAĞYOLU Otobüsü Saatleri
- Ankara 537 ETİMESGUT-TOPÇU MH.-BAKANLIK Otobüsü Saatleri
- İstanbul 134bk KARTAL-ALTBOSTANCI Otobüsü Saatleri
- Çorum 16 SİLİMKENT - SAAT KULESİ Otobüsü Saatleri