107 - BEYAZEVLER - KONAK Otobüsü Saatleri
Etiketler
107 No'lu İzmir Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
ESHOT 107 - BEYAZEVLER - KONAK Güzergahı
Gidiş:- Esbaş
- •
- Serdengeçti
- •
- Beyazevler Dört Yol
- •
- Beyazevler Sağlık Ocağı
- •
- Polat
- •
- Gaziemir Ticaret Meslek Lisesi
- •
- Beyazevler Parkı
- •
- Galericiler Sitesi
- •
- Altıncı Sanayi
- •
- Bakkal
- •
- Köprü
- •
- Saha
- •
- Tepe Cami
- •
- Adile Naşit Parkı
- •
- Hüseyin Avni Ateşoğlu İlk Öğretim Okulu
- •
- Gediz Meydan
- •
- Buca Anadolu Lisesi
- •
- Aydın
- •
- Umut
- •
- Çiğdem
- •
- Ahmet Yesevi Lisesi
- •
- İrfan Nadir İlk Öğretim Okulu
- •
- İnkılap
- •
- Selvi
- •
- Mermerci
- •
- Fırın
- •
- Akıncılar Merkez
- •
- Akıncılar Cami
- •
- Çocuk Islah Evi
- •
- Şelale Parkı
- •
- Konak Anadolu
- •
- Yağhaneler 2
- •
- Yağhaneler
- •
- Eşref Paşa
- •
- Kız Yurdu
- •
- Konak
- Konak
- •
- Kavaflar
- •
- Mezarlık Başı
- •
- Kestelli
- •
- Koruluk
- •
- Eşref Paşa
- •
- Yağhaneler 2
- •
- Konak Anadolu
- •
- Şelale Parkı
- •
- Nato 1
- •
- Şirinyer Lisesi
- •
- Akıncılar Cami
- •
- Akıncılar Merkez
- •
- Tren Yolu
- •
- Fırın
- •
- Marangoz
- •
- Selvi
- •
- İnkılap
- •
- İrfan Nadir İlk Öğretim Okulu
- •
- Ahmet Yesevi Lisesi
- •
- Çiğdem
- •
- Umut
- •
- Aydın
- •
- Buca Anadolu Lisesi
- •
- Gediz Meydan
- •
- Hüseyin Avni Ateşoğlu İlk Öğretim Okulu
- •
- Adile Naşit Parkı
- •
- Tepe Cami
- •
- Saha
- •
- Köprü
- •
- Altıncı Sanayi
- •
- Galericiler Sitesi
- •
- Beyazevler Parkı
- •
- Gaziemir Ticaret Meslek Lisesi
- •
- Polat
- •
- Beyazevler Sağlık Ocağı
- •
- Beyazevler Dört Yol
- •
- Serdengeçti
- •
- Esbaş
ESHOT 107 - BEYAZEVLER - KONAK Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:00 | - | - | 06:35 | - | - |
07:15 | - | - | 08:10 | - | - |
16:50 | - | - | 19:30 | - | - |
18:40 | - | - | - | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İzmir 114 EVKA 3 - EVKA3 METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 136 ÖRNEKKÖY - KARŞIYAKA Otobüsü Saatleri
- İzmir 555 OTOGAR - HALKAPINAR METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 739 SEFERİHİSAR - BEYLER Otobüsü Saatleri
- İzmir 238 SALHANE AKTARMA - KARŞIYAKA Otobüsü Saatleri
- İzmir 316 EVKA3 METRO - BEŞYOL Otobüsü Saatleri
- İzmir 176 UFUK MAH. - DEMİRCİKÖY Otobüsü Saatleri
- İzmir 790 HİSARLIK - BAYINDIR Otobüsü Saatleri
- İzmir 524 CENNETÇEŞME - ÜÇYOL METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 486 FAHRETTİN ALTAY - İNCİRALTI Otobüsü Saatleri
- İzmir 442 ATATÜRK MAHALLESİ - BOSTANLI İSKELE Otobüsü Saatleri
- İzmir 587 LİMONTEPE - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 877 GAZİEMİR SEMT GARAJI - UZUNDERE TOPLU KONUTLARI Otobüsü Saatleri
- İzmir 60 PINARBAŞI - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 374 İZKENT - KONAK Otobüsü Saatleri
- İstanbul 9Ç ÜSKÜDAR-ÇEKMEKÖY Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 56 Yenikent - 2 Eylül Kamp. (Siyah) Otobüsü Saatleri
- Ankara 123 YAŞAMKENT-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- Kayseri 596 TOKİ YUKARI SERKENT FAKÜLTE Otobüsü Saatleri
- Konya 20 UZUNHARMANLAR AKÇAKÖŞK CAD. Otobüsü Saatleri
- Ankara 529 OSMANİYE-SİNCAN Otobüsü Saatleri
- Ankara 567 ELVANKENT-KIZILAY(AYYILDIZ) Otobüsü Saatleri
- Ankara 546 ERYAMAN-BEYTEPE Otobüsü Saatleri
- Konya 73 DERE - TIP / İSTASYON ÇiMENLiK CAD. Otobüsü Saatleri
- Bursa 135 GEMLİK MEYDANI - BÜYÜKKUMLA Otobüsü Saatleri