10m - KADIKÖY-ATAKENT-ÜMRANİYE DEVLET HASTANESİ Otobüsü Saatleri
Etiketler
10m No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 10M - KADIKÖY-ATAKENT-ÜMRANİYE DEVLET HASTANESİ Güzergahı
Gidiş:- ÜMRANİYE DEVLET HAST
- •
- İNKİLAP M.MUHTARLIĞI
- •
- ÜMRANİYE TELEKOM
- •
- YAMANEVLER
- •
- ÜMRANİYE LİSESİ
- •
- HALDUN ALAGAŞ
- •
- 75.YIL CUM.TİC.MSL.L
- •
- ATAKENT
- •
- REŞİTPAŞA CADDESİ
- •
- ATAKENT LİSESİ
- •
- ATAKENT
- •
- DURU SOKAK
- •
- TÜRKLER CAD.
- •
- MUSTAFA KEMAL MH.
- •
- TEPE
- •
- MUSTAFA KEMAL CD.
- •
- KARAKOL
- •
- HZ.HÜSEYİN CAMİİ
- •
- M.KEMAL ANADOLU LİSE
- •
- HIZIR REİS
- •
- FAHRETTİN ALTAY PAŞA
- •
- ÖRNEK MAHALLESİ
- •
- MİMAR SİNAN
- •
- LİBADİYE CADDESİ
- •
- BOĞAZİÇİ SİTESİ
- •
- GÖZTEPE KÖPRÜSÜ
- •
- ANAKENT KOLEJİ
- •
- GÖZCÜBABA
- •
- GÖZTEPE POLİKLİNİK
- •
- G.EĞİT. VE ARŞ.HAST
- •
- M.Ü.Göztepe Kamp.
- •
- KUYUBAŞI
- •
- ZİVERBEY
- •
- BELEDİYE
- •
- SÖĞÜTLÜÇEŞME
- •
- ALTIYOL
- •
- ÇARŞI
- •
- KADIKÖY
- KADIKÖY
- •
- ÇARŞI
- •
- ALTIYOL
- •
- BARIŞ MANÇO
- •
- BELEDİYE
- •
- ZİVERBEY
- •
- KUYUBAŞI
- •
- M.Ü.Göztepe Kamp.
- •
- G.EĞİT. VE ARŞ.HAST
- •
- ÇEMENZAR
- •
- HARUN REŞİT İLKOKULU
- •
- ÖZEL SOKAK
- •
- ANAKENT KOLEJİ
- •
- GÖZTEPE KÖPRÜSÜ
- •
- MİMAR SİNAN
- •
- ÖRNEK MAHALLESİ
- •
- FAHRETTİN ALTAY PAŞA
- •
- HIZIR REİS
- •
- M.KEMAL ANADOLU LİSE
- •
- HZ.HÜSEYİN CAMİİ
- •
- KARAKOL
- •
- MUSTAFA KEMAL CD.
- •
- TEPE
- •
- MUSTAFA KEMAL MH.
- •
- TÜRKLER CAD.
- •
- DURU SOKAK
- •
- ATAKENT
- •
- ATAKENT LİSESİ
- •
- REŞİTPAŞA CADDESİ
- •
- ATAKENT
- •
- ÜMRANİYE
- •
- ÜMRANİYE LİSESİ
- •
- YAMANEVLER
- •
- ÜMR.KIZ TEK. MES.LİS
- •
- NEVZAT AYAZ LİSESİ
- •
- İNKİLAP M.MUHTARLIĞI
- •
- ADEM YAVUZ CADDESİ
- •
- ÜMRANİYE DEVLET HAST
İETT 10M - KADIKÖY-ATAKENT-ÜMRANİYE DEVLET HASTANESİ Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
05:45 | - | - | - | - | - |
06:45 | - | - | - | - | - |
07:35 | - | - | - | - | - |
08:35 | - | - | - | - | - |
15:00 | - | - | - | - | - |
16:20 | - | - | - | - | - |
17:20 | - | - | - | - | - |
18:45 | - | - | - | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 18m SULTANBEYLİ-MİMARSİNAN MAH-UZUNÇAYIR-METROBÜS Otobüsü Saatleri
- İstanbul 97g ATEŞTUĞLA DEMİRKAPI MH.- BEYAZIT Otobüsü Saatleri
- İstanbul 39o YEŞİLPINAR-OTOGAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 10a ESATPAŞA-ATAŞEHİR-YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 336a BALABAN KÖYÜ-BAYRAMPAŞA METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 19m ATAŞEHİR-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 41 SARIYER-4.LEVENT METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 21c ESENKENT-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 137 CUMHURİYETKÖYÜ-RİVA-BEYKOZ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 89m MARMARA SAN.SİTESİ - Z.BURNU METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul er1 ERENKÖY-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 29d FERAHEVLER - KABATAŞ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 16a HAREM-PENDİK Otobüsü Saatleri
- İstanbul 37y YILDIZTABYA - VEZNECİLER Otobüsü Saatleri
- İstanbul 76b AVCILAR CİHANGİR MAH. - BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- Ankara 160 OPERA-KIZILAY-ESAT CD.SEYRANBAĞLARI Otobüsü Saatleri
- Malatya 3 ÇARMUZU HATTI Otobüsü Saatleri
- Ankara 114 KIRKKONAKLAR-ULUS Otobüsü Saatleri
- İzmir 556 ÇAMLIK - ÜÇYOL METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 749 EGEKENT 2 - MENEMEN AKTARMA Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 5F Girne - Balıklı Otobüsü Saatleri
- İzmir 45 GÜLTEPE - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 361 BAHRİYE ÜÇOK - KONAK Otobüsü Saatleri
- Batman 1A 1.HAT:1:A:1: NOLU ARAÇ:72 AC 955 Otobüsü Saatleri
- Antalya LC54 MEYDAN-PERGE BLV-KIRCAMİ-MURATPAŞA BLD.-GÜZELOBA-ERMENEK Otobüsü Saatleri