14k - KAZIM KARABEKİR MAH.-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
Etiketler
14k No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 14K - KAZIM KARABEKİR MAH.-KADIKÖY Güzergahı
Gidiş:- K.KARABEKİR
- •
- DÖRTYOL
- •
- PINARBAŞI İÖO
- •
- TOPAĞACI
- •
- PAZARYERİ
- •
- GÜNEY SOKAK
- •
- DENİZ SOKAK
- •
- MEYVALI BAHÇE
- •
- MUHTARLIK
- •
- ÜMRANİYE DEVLET HAST
- •
- İNKİLAP M.MUHTARLIĞI
- •
- ÜMRANİYE TELEKOM
- •
- YAMANEVLER
- •
- ÜMRANİYE LİSESİ
- •
- ÜMRANİYE
- •
- ÜMRANİYE KAYMAKAMLIK
- •
- ÜMRANİYE ÇARŞI
- •
- SANTRAL
- •
- GÜMÜŞSU
- •
- NAMAZGAH
- •
- KAVAKBAYIRI
- •
- FERAH CADDESİ
- •
- TURİSTİK ÇAMLICA TES
- •
- KISIKLI
- •
- SARIKAYA
- •
- MİLLET BAHÇESİ
- •
- METROBÜS ALTUNİZADE
- •
- ALTUNİZADE
- •
- BAĞLARBAŞI
- •
- M.Ü. İlahiyat Fak.
- •
- PAZARBAŞI
- •
- ASKERLİK ŞUBESİ
- •
- ZEYNEP KAMİL HST.
- •
- KAPIAĞASI
- •
- SELİMİYE
- •
- NUMUNE HASTANESİ
- •
- ASKERİ HASTANE
- •
- KADIKÖY
- KADIKÖY
- •
- HAMZA YERLİKAYA
- •
- İBRAHİMAĞA
- •
- NUMUNE HASTANESİ
- •
- KARACAAHMET
- •
- KAPIAĞASI
- •
- ZEYNEP KAMİL HST.
- •
- ASKERLİK ŞUBESİ
- •
- PAZARBAŞI
- •
- M.Ü. İlahiyat Fak.
- •
- CAPİTOL
- •
- ALTUNİZADE
- •
- MİLLET BAHÇESİ
- •
- SARIKAYA
- •
- KISIKLI
- •
- ÇAMLICA İÖOKULU
- •
- HANIMSETİ PARKI
- •
- FİDANLIK
- •
- KAVAKBAYIRI
- •
- NAMAZGAH
- •
- SANTRAL
- •
- SÜTÇÜ CADDESİ
- •
- ÜMRANİYE ÇARŞI
- •
- 75.YIL CUM.TİC.MSL.L
- •
- ATAKENT
- •
- ÜMRANİYE
- •
- ÜMRANİYE LİSESİ
- •
- YAMANEVLER
- •
- ÜMR.KIZ TEK. MES.LİS
- •
- NEVZAT AYAZ LİSESİ
- •
- İNKİLAP M.MUHTARLIĞI
- •
- ADEM YAVUZ CADDESİ
- •
- BERAAT CAMİ
- •
- MUHTARLIK
- •
- MEYVALI BAHÇE
- •
- DENİZ SOKAK
- •
- GÜNEY SOKAK
- •
- PAZARYERİ
- •
- TOPAĞACI
- •
- PINARBAŞI İÖO
- •
- DÖRTYOL
- •
- K.KARABEKİR
İETT 14K - KAZIM KARABEKİR MAH.-KADIKÖY Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
05:35 | - | - | 06:25 | - | - |
05:55 | 05:50 | 07:15 | 06:45 | 06:25 | 08:00 |
06:15 | 06:20 | 08:45 | 07:05 | 06:55 | 09:30 |
06:35 | 06:35 | 10:20 | 07:30 | 07:30 | 11:20 |
07:00 | 07:05 | 12:25 | 08:00 | 08:10 | 13:35 |
07:30 | 07:45 | 14:45 | 08:30 | 09:20 | 14:10 |
07:40 | 08:25 | 15:30 | 09:10 | 10:20 | 14:45 |
08:15 | 09:20 | 16:15 | 10:20 | 11:30 | 16:00 |
08:45 | 10:25 | 17:20 | 11:35 | 12:30 | 17:00 |
09:15 | 11:20 | 18:20 | 12:40 | 13:20 | 17:45 |
09:35 | 12:40 | 19:10 | 13:40 | 13:45 | 18:50 |
10:20 | 13:40 | 20:30 | 14:40 | 14:15 | 19:50 |
11:40 | 14:50 | - | 15:00 | 14:50 | 20:30 |
12:40 | 15:10 | - | 15:40 | 16:15 | 21:30 |
13:40 | 15:50 | - | 16:00 | 16:50 | - |
14:50 | 16:37 | - | 16:30 | 17:25 | - |
15:55 | 17:55 | - | 17:00 | 18:05 | - |
16:20 | 18:37 | - | 17:20 | 19:25 | - |
16:50 | 19:20 | - | 18:00 | 20:00 | - |
17:15 | 21:15 | - | 18:25 | 20:25 | - |
17:30 | - | - | 18:40 | 22:20 | - |
17:35 | - | - | 19:05 | - | - |
18:30 | - | - | 19:50 | - | - |
19:40 | - | - | 20:50 | - | - |
21:00 | - | - | 22:00 | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 144a ÖMERLİ KİPTAŞ KONUTLARI-BEYLİKDÜZÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 17l KÜÇÜKYALI LOJMANLARI-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 29m2 HACIOSMAN METRO-FERAHEVLER Otobüsü Saatleri
- İstanbul 122l TEPEÜSTÜ-METRO-1. LEVENT Otobüsü Saatleri
- İstanbul 133k KARTAL-KAVAKPINAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 256 Y.TEPE ÜNV.- ATAŞEHİR- TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul ht18 HADIMKÖY- AVCILAR METROBÜS Otobüsü Saatleri
- İstanbul 146m BAŞAKŞEHİR 4.ETAP - MECİDİYEKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 48p KEMERBURGAZ - AKPINAR KÖYÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 131b ÇİFTLİK MAH-ÜMRANİYE Otobüsü Saatleri
- İstanbul 12c ÜSKÜDAR-ÜSKÜDAR DEVLET HASTANESİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 31e YENİBOSNA (KUYUMCUKENT) - EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 252 KARTAL-ŞİŞLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 76tm TEPECİK KİPTAŞ KONUTLARI-TÜYAP Otobüsü Saatleri
- İstanbul 132Çk YEŞİLTEPE-ÇEKMEKÖY-KARTAL Otobüsü Saatleri
- Antalya 521 OTOGAR-GÜLVEREN-BAHTILI-ÇAKIRLAR-AKDAMLAR Otobüsü Saatleri
- Ankara 517 FATİH-BAKANLIK Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 12B Perilikaya(toki) - Zirve Üniv. Otobüsü Saatleri
- İzmir 568 BORNOVA METRO - EVKA 4 Otobüsü Saatleri
- Çorum 15 TURLU BUÇUK - SAAT KULESİ –YÖRÜKEVLER- POLİS LOJMANLARI Otobüsü Saatleri
- Ankara 219 İVEDİK METRO-AOÇ-TOKİ BLK. Otobüsü Saatleri
- Antalya MF40 GÜRSU-UNCALI-KAMPÜS İÇİ-MELTEM-SOĞUKSU-ÇALLI-MİTHAT PAŞA CAD.- Otobüsü Saatleri
- Bursa 111 GEMLİK - SAMANYOLU-BELDE-MANASTIR-ATA MH. Otobüsü Saatleri
- İzmir 477 NAFİZ GÜRMAN - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- Antalya 501 OTOGAR-ÇALLI-DEVLET HAST.-ATATÜRK BLV.-GÜRSU-HURMA-ÇAKIRLAR- Otobüsü Saatleri