176 - UFUK MAH. - DEMİRCİKÖY Otobüsü Saatleri
Etiketler
176 No'lu İzmir Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
ESHOT 176 - UFUK MAH. - DEMİRCİKÖY Güzergahı
Gidiş:- Yıkıkkemer Meydan
- •
- Ufuk Karakolu
- •
- Dirayet Süren İlk Öğretim Okulu
- •
- Manolya
- •
- Kapalı Durak
- •
- Betonyol
- •
- Redresör
- •
- Yeni Mahalle
- •
- Vergi Dairesi
- •
- Buca Belediye Sarayı
- •
- İhtiyari
- •
- Heykel
- •
- Dokuz Eylül Eğitim Fakültesi
- •
- Buca Devlet Hastanesi
- •
- Buca Sağlık Ocağı
- •
- Buca Üçkuyular Meydan
- •
- Eski Garaj
- •
- Ali Rıza Efendi İlk Öğretim Okulu
- •
- Buca Doğum Evi
- •
- Yeşilkent
- •
- Fatih
- •
- Yesevi Yurdu
- •
- Hacı Bektaş Veli Parkı
- •
- Kumru
- •
- Kuruçeşme Merkez Cami
- •
- Belediye Şantiye
- •
- Bağ Arası
- •
- Yeni Mezarlık
- •
- Yeni Mezarlık İki
- •
- Olduruk
- •
- Buca Sebze ve Meyve Hali
- •
- Gölet
- •
- Yıldız
- •
- Havuz Başı
- •
- Orman
- •
- Çiftlik
- •
- Tarla
- •
- Barış
- •
- Mezarlık
- •
- Belenbaşı
- •
- Belenbaşı Meydan
- •
- Harmanyeri
- •
- F Tipi Ceza Evi
- •
- Lojmanlar
- •
- Zeytinlik
- •
- İğde
- •
- Sürücü Kursu
- •
- Köşe
- •
- Kırıklar Meydan
- •
- İki Sokak
- •
- Köşe
- •
- Sürücü Kursu
- •
- İğde
- •
- Zeytinlik
- •
- Eski Park
- •
- Kavun
- •
- Akasya
- •
- Karacaağaç Meydan
- •
- Üçyol
- •
- Demirci Köy Son Durak
- Demirci Köy Son Durak
- •
- Üçyol
- •
- Karacaağaç Meydan
- •
- Çeşme
- •
- Akasya
- •
- Kavun
- •
- Eski Park
- •
- Zeytinlik
- •
- İğde
- •
- Sürücü Kursu
- •
- Köşe
- •
- Kırıklar Meydan
- •
- İki Sokak
- •
- Köşe
- •
- Sürücü Kursu
- •
- İğde
- •
- Zeytinlik
- •
- Lojmanlar
- •
- F tipi Ceza Evi
- •
- Harmanyeri
- •
- Belenbaşı
- •
- Belenbaşı Meydan
- •
- Mezarlık
- •
- Barış
- •
- Tarla
- •
- Çiftlik
- •
- Orman
- •
- Havuz Başı
- •
- Yıldız
- •
- Gölet
- •
- Buca Sebze ve Meyve Hali
- •
- Olduruk
- •
- Yeni Mezarlık İki
- •
- Yeni Mezarlık
- •
- Bağ Arası
- •
- Belediye Şantiye
- •
- Kuruçeşme
- •
- Hacı Bektaş Veli Parkı
- •
- Yesevi Yurdu
- •
- Yeşilkent
- •
- Buca Doğum Evi
- •
- Ali Rıza Efendi İlk Öğretim Okulu
- •
- Eski Garaj
- •
- Buca Üçkuyular Meydan
- •
- Buca Sağlık Ocağı
- •
- Buca Devlet Hastanesi
- •
- Dokuz Eylül Eğitim Fakültesi
- •
- Sağlık Meslek Lisesi
- •
- Öğretmen Evleri
- •
- Buca Belediye Sarayı
- •
- Ceza Evi
- •
- Vergi Dairesi 2
- •
- Taksi Durağı
- •
- Kapalı Durak
- •
- Manolya
- •
- Dirayet Süren İlk Öğretim Okulu
- •
- Ufuk Karakolu
- •
- Yıkıkkemer Meydan
ESHOT 176 - UFUK MAH. - DEMİRCİKÖY Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
- | - | - | 06:00 | 06:00 | 06:00 |
07:05 | 07:05 | 07:05 | 06:40 | 06:40 | 06:50 |
07:55 | 07:55 | 07:55 | 07:25 | 07:25 | 08:10 |
08:35 | 08:35 | 09:20 | 08:15 | 08:15 | 09:15 |
09:20 | 09:20 | 10:20 | 09:15 | 09:15 | 10:30 |
10:20 | 10:20 | 11:40 | 10:30 | 10:30 | 11:35 |
11:40 | 11:40 | 12:50 | 11:35 | 11:35 | 12:55 |
12:50 | 12:50 | 14:10 | 12:55 | 12:55 | 14:15 |
14:10 | 14:10 | 15:30 | 14:15 | 14:15 | 15:30 |
15:30 | 15:30 | 16:45 | 15:30 | 15:30 | 16:45 |
16:45 | 16:45 | 18:00 | 16:45 | 16:45 | 18:00 |
18:00 | 18:00 | 19:15 | 18:00 | 18:00 | 19:20 |
19:15 | 19:15 | 20:30 | 19:20 | 19:20 | 20:30 |
20:30 | 20:30 | 22:45 | 20:30 | 20:30 | 21:40 |
22:45 | 22:45 | - | 21:40 | 21:40 | 23:45 |
- | - | - | 23:45 | 23:45 | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İzmir 60 PINARBAŞI - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 461 BAHRİYE ÜÇOK - BOSTANLI İSKELE Otobüsü Saatleri
- İzmir 514 BOSTANLI İSKELE - TINAZTEPE Otobüsü Saatleri
- İzmir 708 MENDERES - ÜÇYOL Otobüsü Saatleri
- İzmir 738 URLA - ÇEŞMEALTI Otobüsü Saatleri
- İzmir 247 EVKA 6 - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 518 BORNOVA METRO - ESBAŞ Otobüsü Saatleri
- İzmir 131 CUMHURİYET MAH. - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 412 TINAZTEPE - YERLEŞKE Otobüsü Saatleri
- İzmir 269 BALÇOVA - HALKAPINAR METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 19 ŞEHİTLER - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 732 SEFERİHİSAR - URLA Otobüsü Saatleri
- İzmir 167 BALÇOVA - F.ALTAY AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 781 TULUMKÖY - TORBALI Otobüsü Saatleri
- İzmir 248 KEMER - TEKSİF SİTESİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 35a KOCAMUSTAFAPAŞA - BEYAZIT Otobüsü Saatleri
- Ankara 290 BATIKENT METRO-MESA-MODERNKENT Otobüsü Saatleri
- İstanbul 13b YENİŞEHİR-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- Denizli 7-2 Delikliçınar-Akkale-Güzelköy Otobüsü Saatleri
- Ankara 563-3 KAZAN-ULUS(ÖTA) Otobüsü Saatleri
- Ankara 108 GÖLBAŞI-HAYMANA YOLU-KARÇİÇEĞİ Otobüsü Saatleri
- Ankara 196 OPERA-BALLIKUYUMCU HİSARLIKAYA MH. Otobüsü Saatleri
- Denizli 21 Bayramyeri-Yenişehir Otobüsü Saatleri
- Ankara 473 GÜZELYURT-YUVA-KARAKÖY-SARAY Otobüsü Saatleri
- Antalya KC34 GÜRSU-TOROS MAH.-GÜNEŞEV-MELTEM-100.YIL-GÜLLÜK-VALİLİK-M. Otobüsü Saatleri