401t - TEPEKENT - Y.BOSNA METRO Otobüsü Saatleri
Etiketler
401t No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 401T - TEPEKENT - Y.BOSNA METRO Güzergahı
Gidiş:- AREL ÖĞRENCİ EVLERİ
- •
- CUMHURİYET CAD
- •
- AREL ÜNİVERSİTESİ
- •
- ERGUVAN SOKAK
- •
- KUŞKONMAZ SOKAK
- •
- KOLEJ CADDESİ
- •
- ÖZGÜRLÜK CADDESİ
- •
- ZEKİ BORA CADDESİ
- •
- TEPECİK CADDESİ
- •
- YAMAÇ EVLER
- •
- ÜÇYOL
- •
- BARIŞ CADDESİ
- •
- TATLICI CADDESİ
- •
- M.KEMAL PAŞA CAD
- •
- TEPEKENT
- •
- ÇİMENTEPE
- •
- TEPECİK KİPTAŞ KONUT
- •
- TEPECİK KİPTAŞ BLOKL
- •
- KOOPERATİFLER CAD.
- •
- FIRAT CADDESİ
- •
- TÜRKOBA MAHALLESİ
- •
- ZEYNEL ABİDİN CAMİİ
- •
- ATATÜRK CADDESİ
- •
- ARNAVUTTEPE CAD
- •
- TEİAŞ
- •
- TIRMIK SOKAK
- •
- HÜRRİYET MAHHALESİ
- •
- ÇEŞME YOLU CADDESİ
- •
- HANIMAĞA CADDESİ
- •
- ÇİĞDEM CADDESİ
- •
- İSTİKLAL CADDESİ
- •
- ARAÇ MUAYENE İST.
- •
- SULTAN MURAT CAD.
- •
- ESKİ SİLİVRİ CADDESİ
- •
- AKÇANSA
- •
- MİMAR SİNAN
- •
- BÜYÜKÇEKMECE İSKİ
- •
- ÜSTGECİT
- •
- BÜYÜKÇEKMECE
- •
- FATİH MAHALLESİ
- •
- TABYA 1
- •
- TABYA 2
- •
- ESKİYOL
- •
- TÜYAP
- •
- BEYLİKDÜZÜ (E5)
- •
- BEYLİKDÜZÜ İSKİ
- •
- ÇAMLIK
- •
- BİZİMKENT
- •
- BÜYÜKŞEHİR KONUTLAR
- •
- MİGROS
- •
- MİGROS
- •
- BALABANLI
- •
- HARAMİDERE
- •
- HARAMİDERE SAN.SİT
- •
- SAADETDERE MAH.
- •
- AMBARLI KAVŞAĞI
- •
- AVCILAR E5
- •
- TÜRKSAN
- •
- AVCILAR LİSESİ
- •
- CİHANGİR MAHALLESİ
- •
- İGS
- •
- İ.Ü. AVCILAR KAMPÜSÜ
- •
- KÜÇÜKÇEKMECE (E5)
- •
- CENNET MAHALLESİ
- •
- YEŞİLOVA
- •
- BAĞLAR
- •
- BEŞYOL
- •
- K.ÇEKMECE BELEDİYESİ
- •
- MESKENLER
- •
- FİDANLIK
- •
- KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
- •
- KULELİ
- •
- Y.BOSNAMETRO (Ö.H.O)
- Y.BOSNAMETRO (Ö.H.O)
- •
- KULELİ
- •
- KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
- •
- FİDANLIK
- •
- MESKENLER
- •
- K.ÇEKMECE BELEDİYESİ
- •
- BEŞYOL
- •
- BAĞLAR
- •
- YEŞİLOVA
- •
- CENNET MAHALLESİ
- •
- KÜÇÜKÇEKMECE (E5)
- •
- İ.Ü. AVCILAR KAMPÜSÜ
- •
- İGS
- •
- AVCILAR LİSESİ
- •
- TÜRKSAN
- •
- AVCILAR E5
- •
- AMBARLI KAVŞAĞI
- •
- SAADETDERE MAH.
- •
- HARAMİDERE SAN.SİT
- •
- HARAMİDERE
- •
- BALABANLI
- •
- REAL
- •
- BÜYÜKŞEHİR KONUTLAR
- •
- BİZİMKENT
- •
- BEYLİKDÜZÜ İSKİ
- •
- BEYLİKDÜZÜ (E5)
- •
- TÜYAP
- •
- SPOTCULAR
- •
- TABYA
- •
- BÜYÜKÇEKMECE
- •
- ÜSTGECİT
- •
- MİMAR SİNAN
- •
- AKÇANSA
- •
- ESKİ SİLİVRİ CADDESİ
- •
- SULTAN MURAT CAD.
- •
- ARAÇ MUAYENE İST.
- •
- İSTİKLAL CADDESİ
- •
- ÇİĞDEM CADDESİ
- •
- HANIMAĞA CADDESİ
- •
- ÇEŞME YOLU CADDESİ
- •
- HÜRRİYET MAHHALESİ
- •
- TIRMIK SOKAK
- •
- TEİAŞ
- •
- ARNAVUTTEPE CAD
- •
- ATATÜRK CADDESİ
- •
- ZEYNEL ABİDİN CAMİİ
- •
- TÜRKOBA MAHALLESİ
- •
- FIRAT CADDESİ
- •
- KOOPERATİFLER CAD.
- •
- TEPECİK KİPTAŞ BLOKL
- •
- TEPECİK KİPTAŞ KONUT
- •
- ÇİMENTEPE
- •
- TEPEKENT
- •
- M.KEMAL PAŞA CAD
- •
- TATLICI CADDESİ
- •
- BARIŞ CADDESİ
- •
- ÜÇYOL
- •
- YAMAÇ EVLER
- •
- TEPECİK CADDESİ
- •
- ZEKİ BORA CADDESİ
- •
- ÖZGÜRLÜK CADDESİ
- •
- KOLEJ CADDESİ
- •
- KUŞKONMAZ SOKAK
- •
- ERGUVAN SOKAK
- •
- AREL ÜNİVERSİTESİ
- •
- CUMHURİYET CAD
- •
- AREL ÖĞRENCİ EVLERİ
İETT 401T - TEPEKENT - Y.BOSNA METRO Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
05:30 | 05:30 | 05:30 | 07:00 | 07:00 | 07:00 |
05:50 | 05:50 | 05:50 | 07:20 | 07:20 | 07:20 |
06:10 | 06:10 | 06:10 | 07:40 | 07:40 | 07:40 |
06:40 | 06:40 | 06:40 | 08:00 | 08:00 | 08:00 |
06:45 | 06:45 | 06:45 | 08:15 | 08:15 | 08:15 |
07:15 | 07:15 | 07:15 | 08:30 | 08:30 | 08:30 |
07:45 | 07:45 | 07:45 | 08:50 | 08:50 | 08:50 |
07:50 | 07:50 | 07:50 | 09:10 | 09:10 | 09:10 |
08:25 | 08:25 | 08:25 | 09:30 | 09:30 | 09:30 |
08:30 | 08:30 | 08:30 | 09:50 | 09:50 | 09:50 |
08:50 | 08:50 | 08:50 | 10:10 | 10:10 | 10:10 |
09:10 | 09:10 | 09:10 | 10:30 | 10:30 | 10:30 |
09:30 | 09:30 | 09:30 | 10:50 | 10:50 | 10:50 |
09:50 | 09:50 | 09:50 | 11:10 | 11:10 | 11:10 |
10:10 | 10:10 | 10:10 | 11:30 | 11:30 | 11:30 |
10:45 | 10:45 | 10:45 | 11:50 | 11:50 | 11:50 |
10:50 | 10:50 | 10:50 | 12:10 | 12:10 | 12:10 |
11:25 | 11:30 | 11:30 | 12:30 | 12:30 | 12:30 |
11:30 | 12:05 | 12:05 | 12:50 | 12:50 | 12:50 |
12:05 | 12:10 | 12:10 | 13:10 | 13:10 | 13:10 |
12:10 | 12:25 | 12:25 | 13:30 | 13:30 | 13:30 |
12:30 | 12:30 | 12:30 | 13:50 | 13:50 | 13:50 |
12:50 | 12:50 | 12:50 | 14:10 | 14:10 | 14:10 |
13:10 | 13:10 | 13:10 | 14:30 | 14:30 | 14:30 |
13:30 | 13:30 | 13:30 | 14:50 | 14:50 | 14:50 |
13:50 | 13:50 | 13:50 | 15:10 | 15:10 | 15:10 |
14:25 | 14:25 | 14:25 | 15:30 | 15:30 | 15:30 |
14:30 | 14:30 | 14:30 | 15:50 | 15:50 | 15:50 |
15:05 | 15:05 | 15:05 | 16:10 | 16:10 | 16:10 |
15:10 | 15:10 | 15:10 | 16:30 | 16:30 | 16:30 |
15:45 | 15:45 | 15:45 | 16:50 | 16:50 | 16:50 |
15:50 | 15:50 | 15:50 | 17:10 | 17:10 | 17:10 |
16:10 | 16:10 | 16:10 | 17:30 | 17:30 | 17:30 |
16:30 | 16:30 | 16:30 | 17:50 | 17:50 | 17:50 |
16:50 | 16:50 | 16:50 | 18:10 | 18:10 | 18:10 |
17:10 | 17:10 | 17:10 | 18:30 | 18:30 | 18:30 |
17:30 | 17:30 | 17:30 | 18:50 | 18:50 | 18:50 |
18:05 | 18:05 | 18:05 | 19:10 | 19:10 | 19:10 |
18:10 | 18:10 | 18:10 | 19:30 | 19:30 | 19:30 |
18:45 | 18:45 | 18:45 | 19:50 | 19:50 | 19:50 |
19:00 | 19:00 | 19:00 | 20:10 | 20:10 | 20:10 |
19:45 | 19:45 | 19:45 | 20:30 | 20:30 | 20:30 |
20:00 | 20:00 | 20:00 | 21:00 | 21:00 | 21:00 |
- | - | - | 21:30 | 21:30 | 21:30 |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 46kt KUŞTEPE - TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 36e 50.YIL MAH. - AKSARAY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 1453 MİNİATÜRK-PANORAMA 1453-MİNİATÜRK Otobüsü Saatleri
- İstanbul km25 YENİŞEHİR-KARTAL METRO-CEVİZLİ PERONLAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 134k KARTAL-KURFALI MAH. Otobüsü Saatleri
- İstanbul 11c ÜSKÜDAR-EMNİYET MAHALLESİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 222 PENDİK-KARTAL-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 336İm ENSAR MAHALLESİ-İMRAHOR KÖYÜ-CEBECİ MAHALLESİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 29c TARABYAÜSTÜ - KABATAŞ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 89İ ATAKENT İNÖNÜ MAH.-AKSARAY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 80 YEDİKULE - EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 98e GÜNEŞLİ BASIN TESİSLERİ - BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 16m ATAŞEHİR-HAREM-ÜSKÜDAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 15e KÜÇÜKSU - TEKKE MEVKİİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 16v VERGİ DAİRESİ-KARTAL Otobüsü Saatleri
- İzmir 140 ÖRNEKKÖY - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- Batman 2E 2.HAT:2:E:11 NOLU ARAÇ:72 DN 260 Otobüsü Saatleri
- Adana 135 HAVALİMANI-BAKIMYURDU CAD-ATATÜRK CAD-M.ÖZHAN BUL.BALCALI Otobüsü Saatleri
- Ankara 507 PLEVNE MH.-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- Denizli 34-3 Yenişehir-Kampüs Otobüsü Saatleri
- Ankara 396 DOĞANTEPE-1-2.CD.-SIHHİYE Otobüsü Saatleri
- Bursa 91 ŞEHİRLER ARASI OTOBÜS TERMİNALİ - FATİH CD. Otobüsü Saatleri
- İzmir 583 HALKAPINAR METRO - ADLİYE SARAYI Otobüsü Saatleri
- Çorum 4 - C MİLÖNÜ - DEV.HASTANESİ - LOZANEVLER Otobüsü Saatleri
- Konya 4 MERAM YENİYOL Otobüsü Saatleri