VC53 - VARSAK-KARATAY LİSESİ-DOKUMA-ÇALLI-SİGORTA-100.YIL-DEVLET HAST.- Otobüsü Saatleri
Etiketler
VC53 No'lu Antalya Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
GİDİŞ: VARSAK-KARATAY LİSESİ-DOKUMA-ÇALLI-SİGORTA-100.YIL-DEVLET HAST.-
ADLİYE-SOĞUKSU
DÖNÜŞ: ÇALLI-DOKUMA-KARATAY LİSESİ-VARSAK
GİDİŞ /DÖNÜŞ
Varsak Pazar Yeri Aktarma Merkezi - S.Demirel Blv. - Yeşilırmak Cd. - Sarısu Cd. - Göksu Cd. -
2452.Sk. - 2591 Sk. - 2570 Sk. - Sakarya Blv. - Yıldırım Beyazıt Cd. - 2615 Sk. - 2628 Sk. -
2617 Sk. - Mithat Paşa Cd. - Mehmet Akif Cd. - Rasih Kaplan Cd. - Gazi Blv.(Yan Yol) - Vatan
Blv. - Anafartalar Cd. - 100. Yıl Blv. - Kazım Karabekir Cd. - Defterdarlık Cd. - Meltem Blv. -
Dumlupınar Blv.(Yan Yol) - Toroslar Cd. - Kazım Karabekir Cd. - Gazi Blv. - Namık Kemal Blv. -
Mehmet Akif Cd. - Mithatpaşa Cd. - 2617 Sk. - Sakarya Blv. - Yıldırım Beyazıt Cd. - 2593.Sk. -
2452.Sk. - Göksu Cd. - Sarısu Cd. - Yeşilırmak Cd. - S.Demirel Blv. - Varsak Pazar Yeri Aktarma
Merkezi
VARSAK PAZAR YERİ HAFTA İÇİ
06:00 06:15 06:30 06:45 07:00 07:10 07:20 07:30 07:40 07:50 08:00 08:10
08:20 08:30 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00
11:15 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00
14:15 14:30 14:45 15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00
17:15 17:30 17:45 18:00 18:15 18:30 18:45 19:00 19:15 19:30 19:45 20:00
20:30 21:00 21:30 22:00
VARSAK PAZAR YERİ HAFTA SONU
06:15 06:30 06:45 07:00 07:15 07:30 07:45 08:00 08:15 08:30 08:45 09:00
09:15 09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00
12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45 15:00
15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15 17:30 17:45 18:00
18:15 18:30 18:45 19:00 19:20 19:40 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00
GİDİŞ: VARSAK-KARATAY LİSESİ-DOKUMA-ÇALLI-SİGORTA-100.YIL-DEVLET HAST.-
ADLİYE-SOĞUKSU
DÖNÜŞ: ÇALLI-DOKUMA-KARATAY LİSESİ-VARSAK
GİDİŞ /DÖNÜŞ
Varsak Pazar Yeri Aktarma Merkezi - S.Demirel Blv. - Yeşilırmak Cd. - Sarısu Cd. - Göksu Cd. -
2452.Sk. - 2591 Sk. - 2570 Sk. - Sakarya Blv. - Yıldırım Beyazıt Cd. - 2615 Sk. - 2628 Sk. -
2617 Sk. - Mithat Paşa Cd. - Mehmet Akif Cd. - Rasih Kaplan Cd. - Gazi Blv.(Yan Yol) - Vatan
Blv. - Anafartalar Cd. - 100. Yıl Blv. - Kazım Karabekir Cd. - Defterdarlık Cd. - Meltem Blv. -
Dumlupınar Blv.(Yan Yol) - Toroslar Cd. - Kazım Karabekir Cd. - Gazi Blv. - Namık Kemal Blv. -
Mehmet Akif Cd. - Mithatpaşa Cd. - 2617 Sk. - Sakarya Blv. - Yıldırım Beyazıt Cd. - 2593.Sk. -
2452.Sk. - Göksu Cd. - Sarısu Cd. - Yeşilırmak Cd. - S.Demirel Blv. - Varsak Pazar Yeri Aktarma
Merkezi
VARSAK PAZAR YERİ HAFTA İÇİ
06:00 06:15 06:30 06:45 07:00 07:10 07:20 07:30 07:40 07:50 08:00 08:10
08:20 08:30 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00
11:15 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00
14:15 14:30 14:45 15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00
17:15 17:30 17:45 18:00 18:15 18:30 18:45 19:00 19:15 19:30 19:45 20:00
20:30 21:00 21:30 22:00
VARSAK PAZAR YERİ HAFTA SONU
06:15 06:30 06:45 07:00 07:15 07:30 07:45 08:00 08:15 08:30 08:45 09:00
09:15 09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00
12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45 15:00
15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15 17:30 17:45 18:00
18:15 18:30 18:45 19:00 19:20 19:40 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00
Benzer Otobüs Hatları
- Antalya LC70 GÜZELOBA-GÜZELBAĞ .-YALI CAD.-KIRCAMİ-D.GARAJI-100.YIL-DEVLET Otobüsü Saatleri
- Antalya VC59 VARSAK-SÜTÇÜLER-TEOMANPAŞA-KEPEZ BLD.-ÇALLI-KAMPÜS İÇİ Otobüsü Saatleri
- Antalya 504 KAMPÜS-KEPEZ-DUACI-ARAPLAR-DUACI-FATİH-KAMPÜS Otobüsü Saatleri
- Antalya 511 KUNDU-ERMENEK-PINARLI KAV.-TEDAŞ-MEYDAN-D.GARAJI Otobüsü Saatleri
- Antalya TC93 OTOGAR-ÇALLI-GÜLLÜK-VALİLİK-IŞIKLAR-İSMET GÖKŞEN CAD. Otobüsü Saatleri
- Antalya KC06 SARISU MAH. - HURMA-GÜRSU-GÜNEŞEV-MELTEM-K.ALTI CAD.-IŞIKLAR- Otobüsü Saatleri
- Antalya TK51 OTOGAR-ÇALLI-SİGORTA-DEVLET-HAST.-ADLİYE-TIP FAKÜLTESİ-GÜRSU- Otobüsü Saatleri
- Antalya 527A AKSU-KEMERAĞZI-TURİZM YOLU-KUNDU-KARAÇALLI-AKSU Otobüsü Saatleri
- Antalya VC30A ANDIZLI SOK.-DÜDEN ŞELALESİ- KARATAY LİSESİ-KEPEZ BLD.-E.OTOGAR- Otobüsü Saatleri
- Antalya 503 OTOGAR-ÇALLI-SOĞUKSU-DEVLET HAST.-ADLİYE-GÜLVEREN-DURALİLER- Otobüsü Saatleri
- Antalya KM61 SARISU-HURMA-GÜRSU-İL SAĞLIK MÜD.-MİNİCİTY-AKVARYUM-MELTEM- Otobüsü Saatleri
- Antalya 509 YENİKÖY-DÖŞEMEALTI-OTOGAR-TIP FAKÜLTESİ-AKVARYUM-MİNİCİTY Otobüsü Saatleri
- Antalya AC42 MEYDAN-TOPÇULAR-TEDAŞ-PINARLI Otobüsü Saatleri
- Antalya 703A KUNDU-TRT-ÖZGÜRLÜK BLV.-KIRCAMİ-MEVLANA-GÜLLÜK-KALE KAPISI- Otobüsü Saatleri
- Antalya TC50A FATİH-SANTRAL-CEZAEVİ-YENİ SANAYİ-GÜLVEREN-MELTEM-DEVLET HAST.- Otobüsü Saatleri
- İzmir 274 İZKENT - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- Batman 1C 1.HAT:1:C::3 NOLU ARAÇ:72 DL 036 Otobüsü Saatleri
- Ankara 510-3 SİNCAN-SIHHİYE(ÖTA) Otobüsü Saatleri
- Ankara 114-3 KIRKKONAKLAR-ŞENYURT(ÖHO) Otobüsü Saatleri
- Kayseri 203 BOZTEPE HASTANE Otobüsü Saatleri
- Ankara 295 BATIKENT METRO-MESA Otobüsü Saatleri
- Kayseri 518 İLDEM BELSİN ORGANİZE GECE SERVİSİ Otobüsü Saatleri
- Ankara 143 GÜVENPARK-BALGAT CEYHUNATIF KANSU CD. Otobüsü Saatleri
- Bursa 96 TERMİNAL - ÇEKİRGE Otobüsü Saatleri
- İstanbul 44b HAMİDİYE MAHALLESİ-EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri