6 - İKİ HASTANE ARASI İ.B.RUH.SİNİR HST Otobüsü Saatleri
Etiketler
6 No'lu Bolu Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
KÖROĞLU CAĞSU
GÜZERGAH:İ.B.D.RUH VE SİNİR HAST-DİŞ HASTANESİ-KALICI KONUTLAR-BEŞKAVAKLAR (KANAL ARAÇLARI İ.BAYSAL MAH-KANAL YOLUNDAN DEVAM EDECEK)-ATATÜRK BULVARI-VALİLİK-BELEDİYE ÖNÜ-GÖLYÜZÜ-KÖROĞLUHAST.-CAĞSU-BEYGAZ SANAYİ ANA DURAK-YURT-İ.PAŞA CAD-KADIN DOĞUM HST-ATATÜRK BULVARI-KALICI KONUTLAR İÇİ-DİŞ HAST.
HAFTA İÇİ
İ.B.RUH.VE SİNİR
HASTANESİNDEN BELEDİYE ÖNÜNDEN KÖROĞLU HAST
KANAL YOLU BEŞKAVAKLAR KANAL YOLU BEŞKAVAKLAR KANAL YOLU BEŞKAVAKLAR
7:20 7:40 7:40 8:00 7:45 8:05
8:20 8:40 8:40 9:00 8:45 9:05
9:20 9:40 9:40 10:00 9:45 10:05
10:20 10:40 10:40 11:00 10:45 11:05
11:20 11:40 11:40 12:00 11:45 12:05
12:20 12:40 12:40 13:00 12:45 13:05
13:20 13:40 13:40 14:00 13:45 14:05
14:20 14:40 14:40 15:00 14:45 15:05
15:20 15:40 15:40 16:00 15:45 16:05
16:20 16:40 16:40 17:00 16:45 17:05
17:20 17:40 17:40 18:00 17:45 18:05
18:10 18:30
18:40 19:00
19:10 19:30
19:40 20:00
20:10 20:30
20:40 21:00
21:10 21:30
21:40 22:00
22:10 22:30
22:40 23:00
23:10 23:30
23:40
KÖROĞLU CAĞSU
GÜZERGAH:İ.B.D.RUH VE SİNİR HAST-DİŞ HASTANESİ-KALICI KONUTLAR-BEŞKAVAKLAR (KANAL ARAÇLARI İ.BAYSAL MAH-KANAL YOLUNDAN DEVAM EDECEK)-ATATÜRK BULVARI-VALİLİK-BELEDİYE ÖNÜ-GÖLYÜZÜ-KÖROĞLUHAST.-CAĞSU-BEYGAZ SANAYİ ANA DURAK-YURT-İ.PAŞA CAD-KADIN DOĞUM HST-ATATÜRK BULVARI-KALICI KONUTLAR İÇİ-DİŞ HAST.
HAFTA İÇİ
İ.B.RUH.VE SİNİR
HASTANESİNDEN BELEDİYE ÖNÜNDEN KÖROĞLU HAST
KANAL YOLU BEŞKAVAKLAR KANAL YOLU BEŞKAVAKLAR KANAL YOLU BEŞKAVAKLAR
7:20 7:40 7:40 8:00 7:45 8:05
8:20 8:40 8:40 9:00 8:45 9:05
9:20 9:40 9:40 10:00 9:45 10:05
10:20 10:40 10:40 11:00 10:45 11:05
11:20 11:40 11:40 12:00 11:45 12:05
12:20 12:40 12:40 13:00 12:45 13:05
13:20 13:40 13:40 14:00 13:45 14:05
14:20 14:40 14:40 15:00 14:45 15:05
15:20 15:40 15:40 16:00 15:45 16:05
16:20 16:40 16:40 17:00 16:45 17:05
17:20 17:40 17:40 18:00 17:45 18:05
18:10 18:30
18:40 19:00
19:10 19:30
19:40 20:00
20:10 20:30
20:40 21:00
21:10 21:30
21:40 22:00
22:10 22:30
22:40 23:00
23:10 23:30
23:40
Benzer Otobüs Hatları
- Bolu 5 KALICI KONUTLAR BEŞKAVAKLAR-SANAYİ Otobüsü Saatleri
- Bolu 2 İ.B.RUH.VE SİNİR HAST-KALICI KONUTLAR-500 EVLER Otobüsü Saatleri
- Bolu 1A SARICALAR-SALIBEYLER-DODURGA Otobüsü Saatleri
- Bolu 9-10 ALPAGUT ÇAKMAKLAR KARACAAĞAÇ RUH VE SİNİR HASTANESİNDEN MERKEZE 500 EVLER-CIKINLAR MAH. MERKEZE Otobüsü Saatleri
- Bolu 1 KISMET SİTESİ-SAĞLIK MAH-KÖROĞLU HST-CAĞSU Otobüsü Saatleri
- Bolu 7 KALICI KONUTLAR-İZZET BAYSAL MAH-KANAL YOLU Otobüsü Saatleri
- Bolu 9 KARAKÖY TOKİ 1.2. ETAP DAĞKENT-SANAYİ Otobüsü Saatleri
- Bolu 8 SÜMER MAH-GENTAŞ DOĞANCI KÖYÜ SEYİT MAH KÖROĞLU ÇAĞSU SANAYİ Otobüsü Saatleri
- Bolu 3-4 MEMUR-SEN TOKİ-KÜRKÇÜLER-TERMİNAL-PAŞAKÖYÜ-500 EVLER Otobüsü Saatleri
- Konya 67 MİMAR SİNAN - ESENLER Otobüsü Saatleri
- İstanbul 93c ZEYTİNBURNU - BEYAZIT Otobüsü Saatleri
- İzmir 198 DOĞANÇAY - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 27 Tren Gari - Tip Fakültesi (Siyah) Otobüsü Saatleri
- İzmir 45 GÜLTEPE - KONAK Otobüsü Saatleri
- Konya 25 DERE - TIP / BELEDİYE'DEN ÇiMENLiK S.kasap Otobüsü Saatleri
- İzmir 662 CENGİZHAN - KEMER Otobüsü Saatleri
- İzmir 430 YAKA KENT MAH. - BOSTANLI İSKELE Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 25 71 Evler - Dis Hastanesi (Siyah) Otobüsü Saatleri
- İzmir 330 BOSTANLI İSKELE - EVKA3 METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 817 BALATÇIK - ÇİĞLİ AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İstanbul 76c BÜYÜKÇEKMECE-BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- Ankara 338 EGE MH.6.CD.-SIHHİYE-ULUS Otobüsü Saatleri
- İzmir 311 İNCİRALTI - KONAK Otobüsü Saatleri
- İstanbul 404 KARACAKÖY-YENİBOSNA METRO Otobüsü Saatleri
- Bursa 5/G GÖLYAZI - KÜÇÜK SANAYİ İSTASYONU Otobüsü Saatleri