717 - PANCAR - CUMAOVASI AKTARMA Otobüsü Saatleri
Etiketler
717 No'lu İzmir Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
ESHOT 717 - PANCAR - CUMAOVASI AKTARMA Güzergahı
Gidiş:- Menderes Aktarma Merkezi
- •
- Amber
- •
- Oğlananası Yol Ayrımı
- •
- Üzüm Bağı
- •
- İstasyon
- •
- İzsu Pompaları
- •
- Hara
- •
- Üçyol Piknik Alanı
- •
- Oğlananası Mezarlık
- •
- Oğlananası Karaselvi
- •
- Oğlananası Yeni Cami
- •
- Oğlananası Park
- •
- Küçük Köprü
- •
- Oğlananası Üçyol
- •
- Yeni Bulgurca Giriş
- •
- Yeni Bulgurca Cami
- •
- Yeni Bulgurca Son Durağı
- •
- Pancar Meydan
- Pancar Meydan
- •
- Yeni Bulgurca Son Durağı
- •
- Yeni Bulgurca Cami
- •
- Yeni Bulgurca Giriş
- •
- Oğlananası Üçyol
- •
- Küçük Köprü
- •
- Oğlananası Park
- •
- Oğlananası Yeni Cami
- •
- Oğlananası Karaselvi
- •
- Oğlananası Mezarlık
- •
- Üçyol Piknik Alanı
- •
- Hara
- •
- İzsu Pompaları
- •
- İstasyon
- •
- Üzüm Bağı
- •
- Oğlananası Yol Ayrımı
- •
- Amber
- •
- Menderes Aktarma Merkezi
ESHOT 717 - PANCAR - CUMAOVASI AKTARMA Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:25 | 06:25 | 06:25 | 06:35 | 06:40 | 06:55 |
07:00 | 07:20 | 07:25 | 07:00 | 06:55 | 08:00 |
07:30 | 07:25 | 08:35 | 07:30 | 08:00 | 09:10 |
08:00 | 08:35 | 09:45 | 08:05 | 09:10 | 10:20 |
08:35 | 08:40 | 10:55 | 08:35 | 10:20 | 11:30 |
09:10 | 09:45 | 12:05 | 09:10 | 11:30 | 12:40 |
09:45 | 10:55 | 13:15 | 10:20 | 12:40 | 13:50 |
10:55 | 12:05 | 14:25 | 11:30 | 13:50 | 15:00 |
12:05 | 13:15 | 15:35 | 12:40 | 15:00 | 16:10 |
13:15 | 14:25 | 16:40 | 13:50 | 16:10 | 17:10 |
14:25 | 15:35 | 17:40 | 15:00 | 17:10 | 18:10 |
15:35 | 16:40 | 18:40 | 16:10 | 18:10 | 19:10 |
16:40 | 17:40 | - | 17:10 | 19:10 | - |
17:40 | 18:40 | - | 18:10 | 20:10 | - |
18:40 | 19:40 | - | 19:10 | - | - |
19:40 | - | - | 20:10 | - | - |
20:40 | - | - | 21:10 | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İzmir 82 FAHRETTİN ALTAY - SİTELER Otobüsü Saatleri
- İzmir 273 YEŞİLBAĞLAR - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 738 URLA - ÇEŞMEALTI Otobüsü Saatleri
- İzmir 501 ÇİÇEK MAH. - HALKAPINAR METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 786 KARAOT - TORBALI Otobüsü Saatleri
- İzmir 554 HALKAPINAR METRO - NARLIDERE Otobüsü Saatleri
- İzmir 326 ESİN SİTESİ - KARŞIYAKA Otobüsü Saatleri
- İzmir 274 İZKENT - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 125 ESİN SİTESİ - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 768 KEMALPAŞA - VİŞNELİ Otobüsü Saatleri
- İzmir 742 SANCAKLI KÖYÜ - KARŞIYAKA Otobüsü Saatleri
- İzmir 295 HARMANDALI - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 126 CUMHURİYET MAH. - KARŞIYAKA Otobüsü Saatleri
- İzmir 162 CENGİZHAN - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 128 EGEKENT2 - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- Ankara 389 KIBRISKÖYÜ-SİTELER-ULUS Otobüsü Saatleri
- Ankara 521-3 GOP(FATİH)-BAKANLIK(ÖTA) Otobüsü Saatleri
- Kayseri 449 Erkilet Anayol Y Otobüsü Saatleri
- İstanbul 97b ÇAVUŞPAŞA - BEYAZIT Otobüsü Saatleri
- İstanbul 46Ç ÇAĞLAYAN - EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- Kayseri 250 MİMAR SİNAN UGUREVLER Otobüsü Saatleri
- Kayseri 558 TALAS 6. ETAP Otobüsü Saatleri
- İstanbul 146t BOĞAZKÖY MH.-BAHÇEŞEHİR-YENİKAPI Otobüsü Saatleri
- Kayseri 408 MAHZEMİN HASTANE Otobüsü Saatleri
- Kayseri 48 SELÇUKLU AŞAĞI FAKÜLTE Otobüsü Saatleri