59rk - RUMELİHİSARÜSTÜ BOĞAZİÇİ ÜNİ-SARITEPE KAM ARIKÖY Otobüsü Saatleri
Etiketler
59rk No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 59RK - RUMELİHİSARÜSTÜ BOĞAZİÇİ ÜNİ-SARITEPE KAM ARIKÖY Güzergahı
Gidiş:- BOĞAZİÇİ ÜNV.KAMPÜSÜ
- •
- NİSPETİYE
- •
- PARK
- •
- ALT GEÇİT
- •
- 4.LEVEND
- •
- SANAYİ MAHALLESİ
- •
- SEYRANTEPE YOLU
- •
- İTÜ REKTÖRLÜĞÜ
- •
- MASLAK
- •
- FAKÜLTE
- •
- ATATÜRK OTO SANAYİ
- •
- FATİH PARK ORMAN
- •
- DERBENT
- •
- FATİH ORMANI
- •
- HACIOSMAN
- •
- KEMER MAHALLESİ
- •
- KEMER
- •
- KEMERBURGAZ YOLU
- •
- ORMAN FAK.
- •
- KÖY YOLU
- •
- ÖĞRENCİ YURDU
- •
- BAHÇEKÖY YOLU
- •
- KILIÇPINAR
- •
- SPOR TESİSLERİ
- •
- BAHÇEKÖY YOLU
- •
- ZEKERİYAKÖY YOLU
- •
- DEMİRCİKÖY YOLU
- •
- KİLYOS CADDESİ
- •
- KUZEY KONAKLARI
- •
- GAZİNOLAR
- •
- YEŞİL VADİ
- •
- SALİHPAŞA
- •
- ARIKÖY
- •
- BEŞEVLER
- •
- PLAJ YOLU
- •
- SARITEPE KAMPÜSÜ
- SARITEPE KAMPÜSÜ
- •
- PLAJ YOLU
- •
- BEŞEVLER
- •
- ARIKÖY
- •
- SALİHPAŞA
- •
- USKUMRUKÖY
- •
- TOPCULAR
- •
- YEŞİL VADİ
- •
- GAZİNOLAR
- •
- KUZEY KONAKLARI
- •
- KİLYOS CADDESİ
- •
- DEMİRCİKÖY YOLU
- •
- ZEKERİYAKÖY YOLU
- •
- SPOR TESİSLERİ
- •
- KILIÇPINAR
- •
- ÖĞRENCİ YURDU
- •
- BAHÇEKÖY YOLU
- •
- KÖY YOLU
- •
- ORMAN FAK.
- •
- KEMERBURGAZ YOLU
- •
- KEMER
- •
- KEMER MAHALLESİ
- •
- HACIOSMAN
- •
- FATİH ORMANI
- •
- DERBENT
- •
- FATİH PARK ORMAN
- •
- ATATÜRK OTO SANAYİ
- •
- FAKÜLTE
- •
- MASLAK
- •
- İTÜ REKTÖRLÜĞÜ
- •
- SEYRANTEPE YOLU
- •
- SANAYİ MAHALLESİ
- •
- EMNİYET EVLER
- •
- PARK
- •
- BOĞAZİÇİ ÜNV.KAMPÜSÜ
İETT 59RK - RUMELİHİSARÜSTÜ BOĞAZİÇİ ÜNİ-SARITEPE KAM ARIKÖY Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
- | - | - | 07:30 | - | - |
08:30 | 10:00 | 10:00 | 08:45 | 08:45 | 08:45 |
10:00 | 12:30 | 12:30 | 09:45 | 11:15 | 11:15 |
12:30 | 15:00 | 15:00 | 11:15 | 13:45 | 13:45 |
15:00 | 17:30 | 17:30 | 13:45 | 16:15 | 16:15 |
16:00 | 20:00 | 20:00 | 16:15 | 18:45 | 18:45 |
17:30 | 21:30 | 21:30 | 17:30 | 21:15 | 21:15 |
20:00 | 23:00 | 23:00 | 18:45 | 23:45 | 23:45 |
23:00 | - | - | 21:15 | - | - |
- | - | - | 23:45 | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul km60 VEYSEL KARANİ-METRO-CEVİZLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 133a KARTAL-AHMET YESEVİ MAHALLESİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 11e ÜSKÜDAR-ESATPAŞA Otobüsü Saatleri
- İstanbul 38e KÜÇÜKKÖY - EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 77mt MECİDİYEKÖY-EDİRNEKAPI-TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 76d BAHÇEŞEHİR-TAKSİM(ÇİFT KATLI) Otobüsü Saatleri
- İstanbul 54k KULAKSIZ - TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 49b İMAR BLOKLARI-ŞİŞLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 55eb EYÜP-BEYAZIT Otobüsü Saatleri
- İstanbul 132 KARTAL-TEPEÖREN-AKFIRAT Otobüsü Saatleri
- İstanbul km31 UĞURMUMCU-KARTAL METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 522st SULTANBEYLİ-MECİDİYEKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 38b YUNUS EMRE MAHALLESİ-VEZNECİLER Otobüsü Saatleri
- İstanbul 19z ZÜMRÜTEVLER-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 48b HASDAL (ARICILAR) - ŞİŞLİ Otobüsü Saatleri
- İzmir 728 SARNIÇ AKTARMA - KISIK SANAYİ Otobüsü Saatleri
- İzmir 734 URLA - ÖZBEK Otobüsü Saatleri
- Trabzon YEŞİLTEPE YEŞİLTEPE Otobüsü Saatleri
- Kayseri 390 GERMİR 06:00 Otobüsü Saatleri
- Bursa 4/G GÖRÜKLE YERLEŞİM - ÜNİVERSİTE İSTASYONU Otobüsü Saatleri
- İzmir 20 KOOPERATİF EVLERİ - KONAK Otobüsü Saatleri
- Bursa 94 GÖKDERE - ŞEHİRLER ARASI OTOBÜS TERMİNALİ Otobüsü Saatleri
- Ankara 413-3 ALTINPARK-ÇANKAYA(ÖHO) Otobüsü Saatleri
- Ankara 256 ATAPARK-KIZILAY(EKSPRES) Otobüsü Saatleri
- İzmir 891 EVKA 7 - GAZİEMİR SEMT GARAJI Otobüsü Saatleri